Hauge: "Chciałbym, aby kibice dobrze się bawili oglądając mnie w akcji"

4 października 2020, 00:48, Ginevra Aktualności
Hauge:

Jens Petter Hauge wypowiedział się dla Milan TV w swoim pierwszym wywiadzie po dołączeniu do klubu:

Emocje po dołączeniu do Milanu: "To była długa podróż od momentu meczu Ligi Europy do mojego powrotu do Mediolanu, ale jestem bardzo szczęśliwy, że znów tu jestem. Dobrze było pojechać na chwilę do domu do Bodo po naszej pierwszej przegranej w sezonie z Milanem i wygrać mecz ligowy, otrzymać pierwsze powołanie do reprezentacji i wrócić, aby podpisać pierwszy tak ważny kontrakt w moim życiu. Na pewno zapamiętam ten tydzień na całe życie".

Włoska piłka: "Włoska piłka jest fantastyczna, mam cechy, które do niej pasują. Kibice są bardzo żywiołowi, a historia piłki nożnej mówi, że w Serie A grają wielkie kluby. To fantastyczne".

Zalety: "Gra w piłkę to zabawa. Posiadanie piłki, dryblingi, jakość to są także aspekty, które opisują mnie jako piłkarza. Lubię grać piłką, próbować dryblingów i sprawiać, by kibice dobrze się przy tym bawili. Trochę jak w futsalu, który bardzo lubiłem, choć teraz oczywiście skupiam się na grze na trawie".

Asysty i gole: "Dla mnie to bez różnicy. czy strzelam ja, czy któryś z kolegów, jestem tak samo szczęśliwy. Najważniejsze, abyśmy wygrywali".

Wprowadzenie do Milanu: "Wiem, co to znaczy grać w młodzieżówce i być najmłodszym w drużynie. Zrobię, co w mojej mocy, aby pomagać tym młodszym ode mnie, którzy przechodzą z młodzieżówki, a jednocześnie będę się starał jak najwięcej nauczyć od kolegów, którzy tutaj w Milanie są bardziej ode mnie doświadczeni".

Gra z Ibrahimoviciem: "To niesamowita szansa. Mogę się uczyć od jednego z najlepszych piłkarzy świata. Zlatan ma za sobą fantastyczną karierę i będzie wspaniale móc się uczyć od niego oraz porozmawiać po szwedzku lub norwesku. Nie mogę się doczekać".

Powołanie do kadry: "Byłem bardzo szczęśliwy, kiedy się o tym dowiedziałem. Bardzo długo grałem w niższych kategoriach wiekowych, a teraz jestem w seniorskiej reprezentacji. Długo do tego dochodziłem i od dawna o tym marzyłem. Nie mogę się doczekać powrotu do kraju w przyszłym tygodniu i być może debiutu, kto wie..."

Norweska piłka nożna: "Trzeba ciężko pracować, tak jak w każdej innej dziedzinie życia. Musisz się przykładać i być skłonnym do wyrzeczeń, jeśli chcesz wykonać skok jakościowy taki jak mój, Haalanda, czy wielu innych graczy z Norwegii. Miło będzie się spotkać i zagrać mu parę asyst".

Numer 15: "Zawsze go lubiłem, grałem z nim też dawniej w Bodo. To fajny numer, bardzo go lubię".

Wiadomość dla kibiców: "Otrzymałem wiele pochwał i gratulacji od kibiców Milanu w ubiegłym tygodniu. Mam nadzieję, że prędko wrócą na stadion i że będę mógł sprawić, aby dobrze się bawili".

17 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
polak522
polak522
4 października 2020, 17:55
oby dziś zadebiutował.
0
Gieno
Gieno
4 października 2020, 10:47
Ja to bym go dziś wystawił w pierwszym składzie, tym bardziej że jesteśmy po ciężkim meczu, samu bez formy, i jak z kim jak nie z takim przeciwnikiem jak spezia żeby się pokazać i nabrać pewności przed następnymi meczami
0
per93milan
per93milan
4 października 2020, 10:18
Chłopak ma niesamowitą pewność siebie. Na miarę Milanu. Trzymam kciuki za niego :)
2
gattusoBDG
gattusoBDG
4 października 2020, 09:56
Jedna poprawka Panie Hauge - Zlatan ma PRZED sobą znakomitą karierę ;)
4
vvyjebane
vvyjebane
4 października 2020, 09:47
Ja zaryzykuje stwierdzenie ze to będzie najlepszy transfer tego okienka.
1
Mateusz1982
Mateusz1982
4 października 2020, 07:25
Taki młodzik, Zlatan zrobi z niego Playera.
0
Andre
Andre
4 października 2020, 03:47
Mam przeczucie, że ten chłopak sprawi nam wiele radości swoją gra w barwach Milanu :) Liczę, że ze Spezią dostanie chociaż 20 minut na pokazanie się.
5
PaoloACM
PaoloACM
4 października 2020, 01:42
Dać mu zagrać z 20min chociaż ze Spezia :)
3
Maxiu
4 października 2020, 01:36
Dobrą zabawę to ja miałem podczas ostatniego konkursu jedenastek.
1
DarthImpaler
4 października 2020, 02:38
a ja akurat dramat wtedy miałem. Pracować czy oglądać. I najlepsze co mogło mnie spotkać reklama w momencie uderzenia piłki w ostatnim karnym. a jak udało mi się ogarnąć transmisje to reklama była.
2
DarthImpaler
4 października 2020, 02:38
a ja akurat dramat wtedy miałem. Pracować czy oglądać. I najlepsze co mogło mnie spotkać reklama w momencie uderzenia piłki w ostatnim karnym. a jak udało mi się ogarnąć transmisje to reklama była.
0
strzala
strzala
4 października 2020, 09:10
W oficjalnej aplikacji Milanu żadnych reklam ani przycinek nie było i można było spokojnie oglądać. Nie rozumiem dlaczego aż tyle osób wybrało lewe źródła mając do wyboru także legalne.
0
AdamoX__
4 października 2020, 09:36
A w aplikacji Milanu nie było przypadkiem tylko audio?
0
strzala
strzala
4 października 2020, 12:40
Nie, leciał normalnie mecz z komentarzem kogoś związanego z klubem. Była bardzo dobra jakość.
1
Ginevra
4 października 2020, 12:43
W apce Milanu po przełączeniu na angielski, w dziale video był link do meczu. Dobra jakość. Wszystkim, którzy oglądali stream od DAZN przycięło przed ostatnim karnym. W apce nie :D
0
Olli666
Olli666
4 października 2020, 01:15
Coraz bardziej mi ten zawodnik imponuje. Oby za słowami szły czyny a wtedy będziemy mieli z niego ogromny pożytek.
0
LaMancha 98
LaMancha 98
4 października 2020, 01:01
Widać że gościu pewny swoich umiejetnosci.
Oby za słowami szły czyny a wszyscy będziemy zadowoleni.
4

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się