El. do Euro 2020: Rossoneri przegrali w komplecie. Gol Krunicia, Tatarusanu kapitanem

8 października 2020, 23:32, cinassek Aktualności

Dwóch z trzech piłkarzy Milanu w czwartkowy wieczór walczyło w barwach swoich reprezentacji narodowych o awans do finału turnieju barażowego o Euro 2020. Wszyscy rossoneri wyszli jednak z tej rywalizacji na tarczy. Ciprian Tatarusanu pełnił funkcję kapitana Rumunii i strzegł jej bramki przez pełne 90 minut w wyjazdowym starciu z Islandią - przegranym 1:2. Jens Petter Hauge nie zadebiutował jeszcze w pierwszej kadrze Norwegii - ekipa ze Skandynawii uległa po dogrywce 1:2 Serbii. Rade Krunić natomiast wybiegł w podstawowej jedenastce Bośni i Hercegowiny na potyczkę z Irlandią Północną, spędził na murawie 88 minut, a już w pierwszym kwadransie zdobył gola, ale jego drużyna uległa przeciwnikom po rzutach karnych.