Występy rossonerich podczas październikowej przerwy reprezentacyjnej

15 października 2020, 10:01, cinassek Aktualności

Zakończyło się październikowe zgrupowanie reprezentacji narodowych. Oto podsumowanie występów zawodników Milanu.

WŁOCHY U-21 (Sandro Tonali):

- 90 minut i asysta z Irlandią U-21 (2:0)

PORTUGALIA U-21 (Diogo Dalot, Rafael Leao):

- 75 minut Diogo Dalota i 62 minuty Rafaela Leao z Norwegią U-21 (4:1)

- 45 minut Diogo Dalota i pełne spotkanie Rafaela Leao na ławce rezerwowych z Gibraltarem U-21 (3:0)

HISZPANIA U-21 (Brahim Diaz):

- 45 minut i dwie bramki z Wyspami Owczymi U-21 (2:0)

- 90 minut z Kazachstanem U-21 (3:0)

WŁOCHY (Gianluigi Donnarumma):

- pełne spotkanie na ławce rezerwowych z Mołdawią (6:0), 90 minut i czyste konto z Polską (0:0), 90 minut z Holandią (1:1)

RUMUNIA (Ciprian Tatarusanu):

- 90 minut z Islandią (1:2), 90 minut z Norwegią (0:4), 90 minut z Austrią (0:1)

DANIA (Simon Kjaer):

- 8 minut z Wyspami Owczymi (4:0), 90 minut z Islandią (3:0), 90 minut z Anglią (1:0)

BOŚNIA I HERCEGOWINA (Rade Krunić):

- 88 minut i bramka z Irlandią Północną (1:1, porażka po rzutach karnych), 75 minut z Holandią (0:0), 73 minuty z Polską (0:3)

BELGIA (Alexis Saelemaekers):

- 90 minut i asysta z Wybrzeżem Kości Słoniowej (1:1), poza kadrą meczową na Anglię (1:2) i Islandię (2:1)

TURCJA (Hakan Calhanoglu):

- poza kadrą na Niemcy, 90 minut z Rosją (1:1), 90 minut oraz gol i asysta z Serbią (2:2)

NORWEGIA (Jens Petter Hauge):

- pełne spotkanie na ławce rezerwowych z Serbią (1:2 po dogrywce) i Irlandią Północną (1:0), 7 minut z Rumunią (4:0)

ALGIERIA (Isamel Bennacer):

- pełne spotkanie na ławce rezerwowych z Nigerią (1:0), 90 minut i bramka z Meksykiem (2:2)

WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ (Franck Kessie):

- 90 minut i bramka z rzutu karnego z Belgią (1:1), 90 minut z Japonią (0:1)