W składzie na Spartę będą zmiany. Kolejna szansa m.in. dla Tonalego

28 października 2020, 10:04, cinassek Aktualności

Podobnie jak przed tygodniem w Glasgow w starciu z Celtikiem, tak i teraz w pojedynku ze Spartą Praga na San Siro możemy spodziewać się kilku zmian w wyjściowym składzie Milanu względem tego, który występuje w rozgrywkach Serie A. Zapowiedział to zresztą trener Stefano Pioli tuż po remisie z Romą podkreślając, że nie jest łatwo grać co trzy dni. A już zwłaszcza, że za pasem ligowa potyczka z Udinese - to już w niedzielę o 12:30.

Jak donoszą włoskie media, w starciu Ligi Europy z Czechami możemy spodziewać się kolejnej szansy dla Sandro Tonalego. Okazję do występu powinni otrzymać także m.in. Rade Krunić, Brahim Diaz czy Diogo Dalot. Niewykluczone również, że odpocznie i Theo Hernandez, który od początku obecnego sezonu nie opuścił jeszcze ani minuty.

43 komentarzy
Cesash
Cesash
28 października 2020, 23:35
Cieszy mnie że dostanie minuty. Jest mu to teraz potrzebne. Trzymam kciuki Sandro.
0
Jaca23
Jaca23
28 października 2020, 21:06
Pisałem już, że LE to idealne miejsce dla takich zawodników jak Tonali czy obecnie zarażony Hauge, żeby łapać minuty. Po obu widać ogromny potencjał, ale gdy Seria A to nasz priorytet to właśnie w LE powinni grać jak najwięcej.
28 października 2020, 17:30
Szkoda, że nie będzie mógł zagrać Hauge.
0
grayman88
grayman88
28 października 2020, 14:29
Serie A to priorytet, niech gra Dalot, Duarte Krunic Tonali Samu Colombo.... Byle zmniejszyć ryzyko kontuzji filarów.
28 października 2020, 17:04
Póki w LE nie ma zagrożenia co do awansu, to będą tam grać rezerwowi. Bardzo dobra strategia.
0
karp_fso
karp_fso
28 października 2020, 13:30
I dobrze, chłop ma potencjał, ale musi łapać jakieś ogarnięcie taktycznie i regularność.
28 października 2020, 12:34
No trochę za bardzo chyba. Ten skład który proponujesz nie ma żadnego boiskowego lidera co mogłoby odbić się czkawką.
1
MilanHomer
MilanHomer
28 października 2020, 12:35
Wychodzi ze składu na to, że 11 rezerwowych (oczywiście przy normalnej zdrowej kadrze)
0
RuFFDante
RuFFDante
28 października 2020, 14:22
Ja bym dal Kalulu na prawa, bo Conti to i tak odejdzie pewnie w styczniu.
1
Cimar94
Cimar94
28 października 2020, 12:21
Dałbym też odpocząć Kjaerowi. Kiedyś musi usiąść na ławce, a kiedy jak nie ze Sparta Gabbia ma dać radę.
MilanHomer
A jo Gabbia chory...myślałem że już mu przeszło :) Duarte nie jest dobrym pomysłem :) On jest cienki jak sik pająka.
0
gieemce
gieemce
28 października 2020, 15:23
Trudno powiedzieć jaki jest, bo go ciagle nie ma. Ale mydle ze wiele od Gabbi nie będzie odstawać.
28 października 2020, 12:06
ok niech w końcu przełamie się ten sandro bo ostatnio to gra fatalnie kompletnie zawodzi. Wprowadził bym też Kalou jeszcze go nie widziałem w tym sezonie ale w okresie przygotowawczym pokazywał sie na prawdę dobrze może za Hernandeza albo Calabrię chociaż w 2 połowie
28 października 2020, 11:53
Coś czuje ,że w czwartek strzeli brameczke.
0
deshaun
deshaun
28 października 2020, 11:43
Dzisiaj chyba powinny być wyniki testów przed LE - idę w ciemno, że u kogoś będzie świrus...
0
MilanHomer
MilanHomer
28 października 2020, 12:32
A jak będzie świrus, to co się stanie? Będzie robił kawały kolegom?
28 października 2020, 11:28
Dawaj Pioli drugi garnitur. Sparta Praga to zdecydowanie najsłabszy rywal w tej grupie... Kjaer, Kessie czy Hernandez potrzebują odpoczynku... Grają tak naprawdę wszystko jak leci + pierwsza dwójka jeszcze o reprezentacje zahacza.
28 października 2020, 10:50
Sandro Tonali musi dostać kilka szans, liczę że się sprawdzi. Szkoda mi Go było ostatnio, ale tak się zdarza. Musi ciężko pracować i cierpliwie czekać na wyniki swojej gry. Jest szansa, że będzie z Niego dobry grajek.
6
kamilus
28 października 2020, 11:12
Nawet bym powiedział, że więcej niż kilka - moim zdaniem Tonali minuty powinien łapać w każdym możliwym meczu, ponieważ teoretycznie z każdą kolejną minutą powinien być w stanie grać coraz lepiej.
8
mpt1899
mpt1899
28 października 2020, 10:22
Przeciez komentatorzy na Eleven mowili, ze z Celtikiem Milan gral pierwszym garniturem a po strzelonym karnym przez Ibre, ze Milan bez niego nie istnieje. Podejrzewam, ze wiekszosc z nas sie modlila, zeby karnego strzelal Kessie a bez Ibry sobie jakos poradzilismy. Zwlaszcza gdy panowie porownali to do braku CR7 w Juve, bo tam rzeczywiscie jak narazie jest padaka.
2
gieemce
gieemce
28 października 2020, 11:05
Mydle ze w meczach z dolem tabeli nie radziliśmy sobie tak zle bez Ibry, co cieszy bo jest maszyna ale może tez mieć problemy fizyczne, a jak grał to jest liderem klasyfikacji z polowa meczów konkurencji.

28 października 2020, 10:30
Patrząc na ostatnią formę Romka, śmiem twierdzić,że ta obrona wystawiona przez Ciebie to istny korytarz do naszej bramki :D
0
deshaun
deshaun
28 października 2020, 10:32
Wiem, ale wystawiam go dlatego, że miał więcej odpoczynku od Kjaera i dodatkowo powinien szukać formy sprzed roku
A z jakiej paki Hakan ma odpocząć?
Hakan odpoczął tydzień temu, więc powinien grać.

Gdyby nie Hauge i koronaświrus, to pewnie bym postawił na Diaza w środku i na skrzydle Norwega, ale w tym wypadku nie pozostaje nic innego jak to rozwiązanie.

Co do zarzutów do obrony, zgadzam się, ale kurła gramy z Czechami - z całym szacunkiem do nich, to my powinniśmy posiadac tę piłkę, a obrona będzie tylko ich kontrataków
0
28 października 2020, 10:19
Ciekawe czy zaryzykuje z Rebicem na ataku? Ibra też by mógł odpocząć, albo zagrać maks połowę.
1
Gianni Rivera
28 października 2020, 10:25
Prędzej bym puścił Leao za Ibrę, ewentualnie Colombo. Na lewym skrzydle wystawił Alexisa, a na prawym Samu. Rebić po kilku tygodniach bez piłki to raczej na końcówkę, a nie od początku, tym bardziej, że na 9 spisuje się raczej słabo.
Szkoda, że Hauge odpadł. Po dobrej zmianie w meczu z Celtikiem i strzeleniu gola mógłby dostać szansę nawet od 1 minuty.
Hakan też pewnie zagra w pierwszym składzie, żeby się rozbiegał przed meczem z Udinese, bo w spotkaniu z Romą widać było, że te kilkanaście dni bez piłki się odbiły na jego agresywności, dużo rzadziej się cofał.
28 października 2020, 10:12
Wystawić cały drugi garnitur, nie lekceważę rywala, ale to poziom Legii czy Lecha, u siebie poradzimy sobie z nimi bez większego trudu, co innego wyjazd.