Udinese - Milan: przewidywane składy według LGdS

31 października 2020, 09:36, cinassek Aktualności

UDINESE CALCIO (4-3-3): Musso - Larsen, De Maio, Nuytinck, Ouwejan - De Paul, Arslan, Pereyra - Deulofeu, Okaka, Lasagna

AC MILAN (4-2-3-1): G. Donnarumma - Calabria, Kjaer, Romagnoli, T. Hernandez - Bennacer, Kessie - Saelemaekers, Calhanoglu, Leao - Ibrahimović

17 komentarzy
Andre
Andre
31 października 2020, 16:12
Jak się w tym meczu nie ogarnie Theo to w następnej kolejce ligowej może go wygryźć z podstawowego składu Dalot.
1
Jaca23
31 października 2020, 15:04
Udine wbrew pozorom ma ciekawą linie ofensywną. Dynamicznego Deulofeu, silnego jak tur Okakę i bramkostrzelnego (szczególnie nam) Lasagne, więc trzeba uważać. Jednak myślę, że spokojnie wygramy, stawiam 1:3
1
Paolo Zatonelli
31 października 2020, 11:08
Niedziela, mecz w Udine o 12.30. Od lat mamy z tym pod górę.
2
Robinowski
Robinowski
31 października 2020, 11:23
Najlepszy moment aby przełamać złą passę.
5
Marcin1995
Marcin1995
31 października 2020, 10:29
Dużo osób typuje Udine do spadku ale jak popatrzeć na ich skład to naprawdę wyglądają nieźle, Deulofeu,Pereyra,De Paul,Musso nawet ten Lasagna trudny mecz nas czeka
2
ALCANTARA
ALCANTARA
31 października 2020, 10:25
Udine to mega niewygodny przeciwnik dla nas. Pamiętam jak zremisowaliśmy z Gattuso z nimi i dostaliśy wpierdziel w tamtym sezonie, do tego brama Romka w 97 minucie. Nawet w latach 2008-2012 rzadko kiedy udawało się ich pokonać. Musi być maksymalnie mocny skład od początku. Diaz z ławki w 60 minucie to obowiązek. Musimy go ogrywać bo Hakan pójdzie do United.
31 października 2020, 10:05
Przy dobrym wyniki w drugiej dałbym pograć młodym, Hauge, Diaz, Dalot, Tonali i np Rebić za Ibre, i wtedy zamienia się z Leao
31 października 2020, 11:45
Niby dlaczego szanowny użytkowniku Diavo?
King_Gattuso08
Zastanawiam się czy nie lepiej wystawić składu podobnego co był na Spartę. Wiadomka, że Udinese to drużyna z Serie A, ale ostatnia. Myślę że to też dobra okazja by młodzież trochę się wykazała
0
marcinomilano
31 października 2020, 10:03
W czwartek mecz z Lille i znowu lżejszy skład, lepiej żeby na Serie A wychodziła podstawowa jedenastka, bo to dla nas najważniejsze rozgrywki.