Dwa lata temu w Udine - euforia w ostatniej sekundzie [WIDEO]

1 listopada 2020, 08:04, cinassek Aktualności

Los chciał, że Milan wraca na stadion w Udine niemal równe dwa lata po tym, jak napisał tam jeden z najbardziej emocjonujących scenariuszów w swoich pojedynkach w ostatnich latach. 4 listopada 2018 roku rossoneri wygrali na Dacia Arena 1:0, a decydującego gola zdobył Alessio Romagnoli w ostatniej akcji meczu - w 97. minucie gry. W drużynie zapanowała euforia, po chwili przerwana decyzją sędzięgo asystenta, który zasygnalizował spalonego. Na szczęście z pomocą przyszła technologia VAR i tamtej chwili kapitanowi Milanu i całej ekipie nikt już nie odebrał.

W oczekiwaniu na nadchodzące starcie z Udinese zachęcamy do przypomnienia sobie tamtych chwil!

14 komentarzy
Orzelek79
Orzelek79
1 listopada 2020, 11:40
Generał Romek potwierdził tym golem że w tamtym okresie był najlepszym zawodnikiem Milanu.
3
MK92
MK92
1 listopada 2020, 11:05
Boże, jak ten czas goni... Zdaje się, że to było tydzień temu... Romek miał fantastyczny tamten przełom października i listopada 2018 roku, bo przed Udinese rozstrzygnął nam też mecz z Genoą na San Siro. Ale ogółem męczyliśmy się w tamtej rundzie jesiennej niemiłosiernie. Dopiero pierwszy kwartał 2019 roku z Piątkiem w formie przyniósł więcej radości.
1 listopada 2020, 11:16
kamilius nie szczelił, takie słowo pochodzące od szczeliny ;)
Edytowano dnia: 1 listopada 2020, 11:18
3
Orzelek79
Orzelek79
1 listopada 2020, 11:43
,,Prawiesie" udało napisać poprawnie ;-)
0
stary_boss
1 listopada 2020, 09:58
To były emocje do samego końca bramka palce lizać Grande Capitano
Mam nadzieje ze dzisiaj po nudnym meczu będzie 2:1 i dopisujemy kolejne 3 punkty
Forza Grande Milan
4
Olli666
Olli666
1 listopada 2020, 10:58
Wole bardziej nudny mało ekscytujący wynik czyli 2-0.
0
Daniel93-ACM
1 listopada 2020, 09:56
Jezu pamiętam jak wydzierałem się jak opętany gdy Romek strzelił gola, później zszokowanie że sprawdzają VAR i znowu euforia :)
6
ALCANTARA
ALCANTARA
1 listopada 2020, 09:16
Kiedy wreszcie uda ci się coś, to za ciosem wyprowadź cios. Dobrej passy nie można marnować, los może drugiej szansy ci nie podarować.
0
Diavo
Diavo
Mam wrażenie,że Romek sporo przybrał na wadzę od tamtego sezonu,może tu jest problem jego słabszej gry,stracił na zwrotności i szybkości..
0
paluch
paluch
1 listopada 2020, 10:02
Diavo jak się nie mylę to po powrocie z kontuzji zagrał tylko 2 mecze daj mu się wkręcić w rytm meczowy myślę że nie chodzi o przytycie zauważ że on przed kontuzją grał mądrze ustawiając się nie tylko samym bieganiem i zwrotnością myślę że jeszcze 2/3 mecze i wróci do normalnego rymu meczowego pozdrawiam ;)
2
Corsa
Moderator Corsa
1 listopada 2020, 08:47
Dzisiaj proszę o dwie szybkie bramki i spokojną kontrolę spotkania, bo inaczej rosół i pieczyste nie będą smakować jak trzeba.