Dyrektor sportowy Schalke potwierdził zainteresowanie Kabakiem

3 listopada 2020, 14:27, Adam6 Aktualności
Dyrektor sportowy Schalke potwierdził zainteresowanie Kabakiem

Dyrektor sportowy Schalke 04, Jochen Schneider, mówił dla WAZ o przyszłości Ozana Kabaka. Wspomniał też o zainteresowaniu ze strony Milanu. 

- Milan zapukał do naszych drzwi na koniec okna transferowego i sprzedaż Kabaka nie wchodziła wtedy w rachubę. Media informowały o tym. Sprzedaż w styczniu? Wciąż jesteśmy w trudnych czasach finansowych. Jak można się domyślać, ten sezon prawdopodobnie zostanie do końca rozegrany bez widzów na stadionach. Nie mogę więc i nie chcę niczego wykluczać. 

8 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
karp_fso
karp_fso
3 listopada 2020, 17:04
Podobno T.Silva mógł do nas trafić, ale krzyknął sobie 10 mln pensji rocznie XD
2
Jaca23
3 listopada 2020, 17:12
Jakoś trzeba rodzinę wykarmić...
5
Maestro02
Maestro02
3 listopada 2020, 16:51
Sprowadzić obrońcę to jeden z ważniejszych celów na mercato ale warto też by było się już skupić na wykupieniu Brahima bo z nim sytuacja będzie mniej ciekawa aniżeli z Tonalim. Przydał by się też ktoś kto będzie w stanie zmienić Zlatana. Na obronę widział bym Ajera bądź Schuursa z Ajaxu ale zobaczymy co Maldini wyczaruje.
0
Vol'jin
3 listopada 2020, 18:00
rzydał by się też ktoś kto będzie w stanie zmienić Zlatana.

i kto zgodzi się na granie ochłapów? Branie śrendiaków ligowych czy przepłącać za super-rezerwowego Milika/Icardiego z pensją z kosmosu?
0
3 listopada 2020, 15:41
Kumpel, fanatyk Bundesligi mówi, że to idiota i będą z nim wieczne problemy.
0
mist22
mist22
3 listopada 2020, 15:46
Balotelli, Cassano, Robinho, Taarabt i wielu wielu innych też aniołkami nie było. Wiele zależy od grupy, całego zespołu i sztabu, który może nauczyć go nie polegania na temperamencie podczas gry.
3
IL Capitano 3
IL Capitano 3
3 listopada 2020, 15:51
Opluł Augustinssona i jest twardo grającym obrońcą dla którego brudne sztuczki to codzienność i dlatego ma złą opinię u przeciwników Schalke. Natomiast dla każdej drużyny dla której gra Kabak to skarb zawodnik bo to piłkarz w stylu Pepe i Sergio Ramosa.
3
SICKBOY
SICKBOY
3 listopada 2020, 16:41
mist22
Wszyscy wyżej wymienieni są dla mnie czarną przeszłością Milanu do którego nigdy nie chce wracać, ci piłkarze nie kojarzą mi się tak źle przez wyniki co przez brak zaangażowania dla dobra klubu, dla dobra drużyny i ogółu, lepiej było trzasnąć sobie selfika z usmiechem po przegranym meczu z Atletico niż myśleć o wynikach. Rozumiem że może nie iść zespołowi czy piłkarzowi, ale brak maniery to dla mnie najgorsza z możliwych złych cech w całym sporcie. Nigdy więcej nie chcę o nich pamiętać. Zawsze będę za to miło wspominał Jacka, Suso, czy Kuco.

Historia też nie raz pokazała że jednak to co na boisku, czyli styl wygranej, pamięta się tak samo długo jak wynik który idzie w swiat, a czasami nawet dłużej.

Niesportowe zachowania naznaczają często kluby na wiele lat. Chociaż taki Pepe, Ramos czy jakiś Busquets i wielu podobnych piłkarzy coś zdobyli, to ich zwycięstwa są zawsze poddawane wątpliwości.

Dla mnie jak najdalej z takimi ludźmi.
W razie czego nie mylmy chamstwa z zadziornością czy walecznością, splunięcie na przeciwnika to objaw największego chamstwa i buractwa. Tak samo jak niegdyś okazał to Rijkaard.
6

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się