Włochy rozbiły Estonię. Zagrali Calabria i Tonali

11 listopada 2020, 22:39, cinassek Aktualności

Reprezentacja Włoch bez najmniejszych problemów wygrała z Estonią 4:0 (2:0) w sparingu rozegranym we Florencji. Dwa gole strzelł Vincenzo Grifo, po jednym trafieniu dorzucili Federico Bernardeschi oraz Riccardo Orsolini. Z graczy Milanu pierwszą połowę na murawie spędził Sandro Tonali, natomiast na ostatnie 11 minut pojawił się na niej także Davide Calabria, dla którego był to debiut w pierwszej kadrze Italii. Wolne dostał Gianluigi Donnarumma, a kontuzję póki co leczy jeszcze Alessio Romagnoli.

W niedzielę Włochy zagrają w Reggio Emilia z Polską, zaś w środę w Sarajewie z Bośnią i Hercegowiną. Obie potyczki odbędą się w ramach Ligi Narodów.

9 komentarzy
Vol'jin
12 listopada 2020, 11:39
offtop Ligue 1 w Eleven,, Bundesliga ma byc pokazywana na jakieś norweskiej platformie i będzie trzeba płacić za subskrypcję :D
11 listopada 2020, 23:32
Oglądałam jednym okiem Polskę, a drugim Włochy - według mnie występ Tonalego można określić jako bezbarwny, niczym się nie wyróżnił, a przeciwnik bardzo słaby, więc też nie miał okazji nic zawalić. Po przerwie zmienił go Pessina. Tak czy inaczej, żadnych sensownych wniosków z tego meczu wyciągnąć się nie da.
Edytowano dnia: 11 listopada 2020, 23:34
8
Marcin1995
Marcin1995
12 listopada 2020, 07:27
Biorąc pod uwagę rywala to bym powiedział że beznadziejny występ, poza meczem ze Spartą to Tonali nie zagrał pół dobrego meczu, odkąd do nas przyszedł, wiem że jest młody i tak dalej, ale mam wrażenie że to takie usprawiedliwienia na siłę, facet jest strasznie nijaki, podaje ciągle do boku, do tyłu, gra strasznie wolno, zaczynam wątpić w ten mityczny wielki talent
2
Ginevra
Ginevra
12 listopada 2020, 09:26
A ja nie wątpię w jego talent, bo na takie wnioski o wiele za wcześnie. Pamiętam, ile czekaliśmy na zawodników jak Kessie, Calha, Bennacer czy Rebić, aż zaczną funkcjonować w drużynie. Tonali trenuje u nas dopiero 2 miesiące, jakby nie patrzeć, bez przepracowania okresu przygotowawczego, w momencie gdzie gramy praktycznie co 3 dni, więc nie ma nawet za bardzo jak go wdrożyć, bo Pioli ma na to pół normalnego treningu, między jednym a drugim meczem. Według mnie Tonali i tak nieźle się spisuje. Myślę, że nie należy go skreślać, nawet jakby ten sezon miał cały mu zejść na wdrażanie się w mechanizmy zespołu.