Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu!
Inter - Milan 0:3! Rossoneri w finale Pucharu Włoch!
Były obrońca Milanu, Luca Antonini, w rozmowie z Milan News wypowiedział się na temat aktualnej sytuacji klubu. Oto co miał do powiedzenia w wywiadzie:
Najnowsza wiadomość to pozytywny wynik testu na koronawirusa u Stefano Piolego. Jak nieobecność trenera może wpłynąć na zespół?
Cóż, uważam, że codzienny kontakt z trenerem ma zasadnicze znaczenie. Jeśli jesteś w bliskim kontakcie z zespołem, zdajesz sobie sprawę, jaka jest jego forma i nastawienie. Oczywiście mam nadzieję, że wkrótce otrzyma negatywny wynik i będzie mógł wrócić do codziennego prowadzenia Milanu w Milanello. Jak dotąd wykonał świetną robotę, a Covid musi być tylko chwilową przeszkodą. Ale jestem pewien, że jego personel poradzi sobie dobrze. Obecnie istnieje wiele sposobów na połączenie się na żywo podczas treningu i te aspekty z pewnością pomogą zmniejszyć wymuszoną lukę.
Jak oceniasz początek sezonu w wykonaniu Theo Hernandeza?
Z pewnością bardzo dobry. Zawsze gra i może w niektórych meczach powinien odpocząć. Jednak w porównaniu do zeszłego roku bardzo poprawił się w defensywie. Nigdy nie zrozumiem reprezentacji Francji. Jak można go nie brać pod uwagę?
Ibra nadal zadziwia mając 39 lat. Naprawdę poprawił się fizycznie, odkąd graliście razem?
Ibra poprawia się z meczu na mecz, ponieważ psychicznie jest najsilniejszy ze wszystkich. Żywi się otaczającą go młodzieżą i zawsze robi różnicę. Zawsze był i nadal udowadnia, że jest numerem jeden na świecie. Fakt, że wokół niego jest tylu utalentowanych graczy, daje mu dodatkową energię, by grać coraz lepiej i będzie chciał nadrobić ostatnie błędy, które popełnił.
Milan poszuka w styczniu środkowego obrońcy. Wymienia się nazwiska Kabaka, Simakana i nie tylko. Kogo poleciłbyś Maldiniemu i Massarze?
Oni doskonale wiedzą, kogo potrzebują i na jakich warunkach. Są bardzo dobrzy i udowodnili to, tworząc zespół i środowisko bardzo przypominające Milan sprzed kilku lat. To solidne i kompaktowe środowisko może w końcu stać się decydujące dla powrotu do Ligi Mistrzów.
Jaki wniosek?
A no bardzo prosty, po pierwsze ZA KAŻDYM RAZEM zamieszczac w umowie sprzedaży "kruczek" o prowizji od następnegop transferu zawodnika.
Drugi nasuwa się sam i jeżeli Elliot ma faktycznie wizje odmładzania kadry ( albo zarobku na transferze tych piłkarzy), to musi wypożyczać zdolnych graczy, kórzy nie maja wiekzych szans na gre do miejsc gdzie bedą podstawowymi graczami. Wiadomo, ze Serie A byłaby najlepszą opcją, ale w takiej Francji, albo 2 liga Angielska to takiego Hauge by z pocałowaniem ręki wzieli. Myśle ze Kalulu w Holandii łapał by sie do podstawy zespołu ze srodka tabeli. To pozwoliłoby na kupno innych zawodników, którzy rokują na gwiazdy jak np. Ricci z Empoli,
Oczywiście trzeba to robic z głową żeby nie skończyć jak Chelsea która miała zakaz transferowy na dwa lata.
Miłej kawusi Kochani
'Zawsze był i nadal udowadnia, że jest numerem jeden na świecie.... będzie chciał nadrobić ostatnie błędy, które popełnił.'
Publiczne klótnie z reprezentacjami narodowymi o to, gdzie pilkarze lapią więcej kontuzji.
Do tego Conte porównuje się do Interu Mourinho po Calciopoli, żaląc się, że ma w obecnym Interze znacznie trudniej XD
Ale na pocieszenie dodał, że Klopp 4 lata potrzebował na pierwsze trofeum w Liverpoolu.