AC MILAN – BOLOGNA 1:0
p. | Drużyna | M | W | R | P | Bramki | PKT | |
1. | SSC Napoli | 3 | 3 | 0 | 0 | 6-1 | 9 | |
2. | Juventus FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7-3 | 9 | |
3. | US Cremonese | 3 | 2 | 1 | 0 | 5-3 | 7 | |
4. | Udinese Calcio | 3 | 2 | 1 | 0 | 4-2 | 7 | |
5. | AC Milan | 3 | 2 | 0 | 1 | 4-2 | 6 | |
6. | AS Roma | 3 | 2 | 0 | 1 | 2-1 | 6 | |
7. | Atalanta BC | 3 | 1 | 2 | 0 | 6-3 | 5 | |
p. | Strzelec | Bramki |
1. | Marcus Thuram | 3 |
2. | Dušan Vlahović | 2 |
3. | Nico Paz | 2 |
Piłkarze Milanu rozegrali w środę mecze w swoich reprezentacjach. Poniżej przedstawiamy listę wszystkich kadrowiczów:
Włochy U-21 vs Szwecja U-21 4:1 (Lorenzo Colombo, bez występu. Matteo Gabbia nie znalazł się w kadrze meczowej)
Bośnia i Hercegowina vs Włochy 0:2 (Gianluigi Donnarumma, pełny mecz. Rade Krunić, rozegrał 71 minut. Davide Calabria zaliczył symboliczny minutowy występ. Alessio Romagnoli i Sandro Tonali spędzili całe spotkanie na ławce rezerwowych).
Belgia vs Dania 3:2 (Simon Kjaer, pełny mecz)
Węgry vs Turcja 2:0 (Hakan Calhanoglu, pełny mecz)
Irlandia Północna vs Rumunia 1:1 (Ciprian Tatarusanu, pełny mecz)
Portugalia U-21 vs Holandia U-21 2:1 (Diogo Dalot cały mecz na ławce rezerwowych. Rafael Leao pojawił się na boisku w 46. minucie i zszedł z urazem w 83. minucie. Na razie nie wiemy, czy kontuzja jest poważna)
A sory, Calabria zagrał minutę. Ukrócić te reprezentacje i zgrupowania bo ilość tych meczy w ostatnim czasie to jakiś nieśmieszny żart.
Cudo asysta i do tego ładna bramka
to Wuja wylatuje po meczu czy Lewy z kadry ?
Przy mojej antypatii do Lewego, tutaj muszę stanąć za nim murem, bo facet jest zbyt ambitny żeby być trenowanym przez wuefistę, którego największym sukcesem jest górna połowa tabeli w Ekstraklasie.