Hakan Calhanoglu / 6.5
Ante Rebić / 6
Trener Stefano Pioli / 7.5
95 oddanych głosów

Drużyna Milanu odniosła kolejne ligowe zwycięstwo, tym razem pokonując 2:1 ekipę Sampdorii. Gole zdobyli Franck Kessie z rzutu karnego oraz Ante Rebić.

Zachęcamy do tradycyjnego ocenienia postawy rossonerich! Pod uwagę nie wzięliśmy wyłącznie Rade Krunicia, który spędził na murawie raptem kilka minut.

8 komentarzy
Gieno
Gieno
7 grudnia 2020, 21:44
Nie będę oceniał każdego ale tylko tych którzy według mnie zasłużyli na pochwalę lub na naganę. Tak więc na plus napewno Gabbia świetny mecz i miło mnie zaskoczył oby jego kariera tak dalej się rozwijała. W pierwszej połowie napewno stelmakers, w drugiej Kessie profesor wziął ciężar gry na swoje barki i świetnie się z tego wywiązal.Na minus napewno Diaz bardzo słaby mecz ale wierzę w gościa ze będziemy mieli z niego jeszcze powody do dumy. Słaby również Rebic widać że jeszcze piłka mu przeszkadza, jedyne co to nie brakowało mu serca do walki. Ogólnie brawo drużyna.
1
caniggia
caniggia
7 grudnia 2020, 12:19
Off topic.
Przydałaby się na stronie głównej tabela LE oraz dalsza drabinka.
Pozdrawiam
0
lopezito84
lopezito84
7 grudnia 2020, 09:51
Może i Rebić lepiej sprawuje się na skrzydle ale te 2 setki wczoraj powinien wykorzystać w zeszłym sezonie nie było by co zbierać, przykro mi to mówić ale na razie gra tak jak na początku.
3
KKP19
KKP19
7 grudnia 2020, 09:00
Ja bym dzisiaj Pana Kruka wyjątkowo pochwalił ;)Spodziewałem się, że znowu będą jakieś złośliwe komentarze nt. Milanu, ale miło się zaskoczyłem.
7 grudnia 2020, 00:21
Kessie grał z żółtą kartką od 5 (!) minuty, a i tak zagrał jak profesor.
Edytowano dnia: 7 grudnia 2020, 00:21
3
filipacm
filipacm
7 grudnia 2020, 00:43
A po stracie bramki wziął cały ciężar gry na siebie, nie zdechł jak Hakan czy Tonali, profesura