Pioli: "Leao może zagrać fragment ze Spartą. Bennacer powinien być gotowy na Parmę"

10 grudnia 2020, 12:29, Ginevra Aktualności
Pioli:

Oto najważniejsze punkty z przedmeczowej konferencji Stefano Piolego, którego podopieczni dziś zmierzą się ze Spartą Praga w Lidze Europy: "Milan I i Milan II? W Milanie jest duża konkurencja. Poprosiłem klub o stworzenie zespołu, w którym będzie wiele jakości i spełnili moją prośbę. Ze Spartą zagra drużyna, która da z siebie maksimum i powalczy o zwycięstwo. Zmiennicy? Wszyscy gracz są ważnymi bohaterami naszego projektu. Jest nas wielu, ale meczów też jest wiele. Ze Sparta zagrają ci, którzy dotąd dostawali mniej minut. Radość po meczu z Sampdorią? Zawsze robimy maksimum, aby wygrać mecz. To normalne, że świętuje się zwycięstwo, ale następnego dnia już jesteśmy skoncentrowani na kolejnym spotkaniu. Nie ma euforii, ale jest wielka satysfakcja. Forma Ibry? Czuje się lepiej, wraca do zdrowia. Zobaczymy, gdzie nas zaprowadzi. Sytuacja Milanu? Nie da się wygra wszystkich meczów, w piłce nożnej perfekcja nie istnieje. Trudno powiedzieć w jakim jesteśmy punkcie, ale sądzę, że nasza młoda ekipa wciąż ma duży potencjał - indywidualnie i zespołowo. Forma Leao? Czuje się lepiej i będzie dostępny na czwartkowy mecz. Chciałbym, aby zagrał fragment meczu, długo pauzował, ale mam nadzieję, że będzie mógł się pokazać. Tonali? Zagrał dobry mecz w Genui, ale nie może na tym poprzestawać. Co bym powiedział Rangnickowi? Nie ma odpowiedzi na to pytanie. Postęp Gabbii? Trzeba to podkreślić. Udowadnia, że może być podstawowym graczem Milanu. Jest młody, ale już pokazuje wielką osobowość na boisku. Bennacer? Miał drobne problemy w ostatnich dniach. Nie pojedzie do Pragi, ale w piątek powinien już normalnie trenować z zespołem i sądzę, że będzie do dyspozycji na mecz z Parmą".

3 komentarze
Musisz być zalogowany, aby komentować
Owiec
Owiec
10 grudnia 2020, 15:17
"Co bym powiedział Rangnickowi?"

Jakiej odpowiedzi spodziewał się dziennikarz? Idiotyczne pytanie....
6
Unloco
Unloco
10 grudnia 2020, 15:11
Nie rozumiem po co dalej rozstrząsać temat Rangnicka. Pioli jest tu Ralf tam i tyle. Równie dobrze jakby przyszedł Rangnick moglibyśmy teraz być też zadowoleni z gry Milanu i perspektyw na przyszłość. Rangnick ma swoją wizję Pioli swoją i komu wiedzieć która się okaże na końcu "lepsza"... Dodam że byłem za pozostaniem Piolego u nas.
Edytowano dnia: 10 grudnia 2020, 15:11
5
ósmy
ósmy
10 grudnia 2020, 13:34
W kulturze i pewnych określonych, wysublimowanych wypowiedziach to Pioli bije na głowę Antonio "12" Conte bez dwóch zdań.
5

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się