Maldini: "Pozostaniemy na czele niezależnie od wyniku, więc trzeba zachować spokój"

6 stycznia 2021, 20:34, Ginevra Aktualności
Maldini:

Paolo Maldini wypowiedział się dla Sky Sport przed meczem z Juventusem: "Dla naszych rywali ten mecz ma większe znaczenie, my tak czy inaczej pozostaniemy na czele. Musimy zachować spokój mimo trudnej sytuacji kadrowej. Nie szukamy wymówek, mamy kim grać. Wszyscy, którzy wyjdą na boisko, pokażą niesamowitego ducha walki. Calabria w pomocy? Dyspozycyjność naszych graczy jest maksymalna. Każdy z nich musi dać z siebie nawet więcej niż ma. Pirlo? To mój przyjaciel, przywitamy się jak koledzy z zespołu. Jesteśmy dziś rywalami, ale on jest dla mnie jak brat. Mercato? Dużo się o tym mówi, ale trzeba docenić tych, którzy są w klubie. Podejmiemy działania, jeśli będzie można wzmocnić kadrę. Postaramy się o to. Młodzi gracze? W tym sezonie zyskaliśmy większe uznanie, bo mimo młodej ekipy osiągamy już dobre wyniki. Praca w Milanie jest łatwa. Młodzi czują wagę historii i chętniej dołączają, gdy widzą, że klub chce na nich postawić".

11 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
PT86
PT86
6 stycznia 2021, 23:56
Zachowamy spokój.. Większych transferów nie będzie. Puste stadiony, więc kasa odpowiednio nie rośnie.. Damy radę tym co mamy.. Ale czy aby na pewno? Mimo szansy na Scudetto?
0
Jaca23
Jaca23
6 stycznia 2021, 23:43
Pirlo jak brat? Może kiedyś, teraz niekoniecznie.
2
6 stycznia 2021, 23:35
Niech on syna wypchnie z klubu na wypożyczenie czy coś, bo dziś to pokazał się bardziej egoistycznie niż Diaz kiedykolwiek...
2
PanPrzemus313
7 stycznia 2021, 01:52
Nie no, od razu pomyślałem że Brahim zrobiłby dokładnie to samo xD
Ewidentnie Daniel chciał jakoś mocno się zaznaczyć i totalnie chybił co do sposobu, bo przecież asysta w jego wykonaniu byłaby czymś dużym
1
Matim
Matim
7 stycznia 2021, 07:27
Ja mam wrażenie, że Brahim i Maldini mają jakiś problem. Na pierwszym sparingu przed sezonem, gdzie grali razem od początku Daniel grał gorzej i nagle Diaz najpierw cały czas miał do niego pretensje, a później przestał go całkowicie dostrzegać na boisku i unikał jak mógł zagrania piłki do niego. Wczoraj była bardzo podobna sytuacja tylko w drugą stronę (choć Daniel to ładnie zrobił, tylko ten strzał kompletnie mu nie wyszedł - szkoda).
1
Jama Zła
Jama Zła
6 stycznia 2021, 23:16
Po dzisiejszym meczu dobitniej widać, odpuszczenie walki o Papu, to będzie kryminał. Majstra czy Ligę Mistrzów zdobywa się głębią składu. Lazio coś o tym wie..
1
Vol'jin
Vol'jin
6 stycznia 2021, 23:21
finansowo to nikt nie chce dać za Papu gotówki jaką chce Atalanta...

wydawanie 10-15 ml na 32-latka jest ekonomiczne nieopłacalne patrząc na amortyzację etc.

Przewaga Interu jest taka, że oni mają silniejszą primaverę od naszej i mogą tutaj dobić targu za "0" euro

1
Jama Zła
Jama Zła
6 stycznia 2021, 23:29
Z finansowego punktu masz rację, ale Papu postrzegam bardziej jako inwestycję krótkoterminową. Musimy dojechać do końca sezonu na miejscu premiowanym awansem do LM. W związku z tym, uważam, że nie tylko młodych / zdolnych nam trzeba, tylko jakości tu i teraz. Jak wypadniemy poza czwórkę, to sportowo i finansowo zostaniemy w tym samym miejscu.

Pozdro!
0
goat333
goat333
6 stycznia 2021, 23:14
Bez transferów będzie walka do ostatnich kolejki o top4. Trzeba zejść na ziemię bo naprawdę jak oglądam Maldiniego to mnie krew zalewa.
0
krisss811
krisss811
6 stycznia 2021, 22:52
Paolo, widziałeś dzisiaj tą mękę naszych piłkarzy?? Ci piłkarze zasłużyli na to miejsce w tabeli a Twoim zadaniem jest im pomóc w tym aby je obronili, więc ściągnij szybko piłkarzy na ławkę bo oni nie dadzą rady w tym skladZie dojechać do końca.
9
pazioni
Moderator pazioni
6 stycznia 2021, 22:22
Mistrzu transfery
0

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się