Jens Petter Hauge / 5.5
Rafael Leao / 7.5
Trener Stefano Pioli / 7.5
116 oddanych głosów

Pewne zwycięstwo odniosła drużyna Milanu w ligowym meczu z Torino po golach Rafaela Leao oraz Franca Kessiego z rzutu karnego.

Tradycyjnie zachęcamy do ocenienia postawy rossonerich. Pod uwagę nie wzięliśmy Zlatana Ibrahimovicia i Daniela Maldiniego, którzy spędzili na murawie niewiele czasu.

12 komentarzy
wojciechu17
wojciechu17
10 stycznia 2021, 09:08
Milan fajnie wygląda z tym wysokim pressingiem ale do 60 minuty później zaczyna się kłopot, cały mecz w takim tępię to duży wysiłek, więcej kontuzji. Zawodnicy już nie nadążają... Może Pioli ich wykreuje na weteranów gdzie cały mecz będą zapierdzielać na obrotach kto wie.
0
Ledux
Ledux
10 stycznia 2021, 15:42
Po co mają presować w 60 min przy wyniku 2:0 w tak dziwnych sezonie i z tak małą ławką rezerwowych?
4
wojciechu17
wojciechu17
10 stycznia 2021, 09:04
Heuge brak luzu biega jak w podręczniku nie czyta myśli naszych graczy 3 drużyna na boisku, mam nadziej ze za błyszczy bo takich przeciętniaków nie potrzeba.
0
10 stycznia 2021, 01:11
Jakim cudem wiecznie spóźniony Romagnoli ma 6,5?
1
sebastek888
sebastek888
9 stycznia 2021, 23:38
Dla mnie Kjaer bez zbednych dyskusji jest dziś MVP.
9 stycznia 2021, 23:26
Ja się zastanawiam jak to jest że tyłu zawodników Milanu gra poniżej oczekiwań a wyniki są ponad oczekiwania? Mamy 40pkt a wciąż nie rozegraliśmy połowy spotkań ta drużyna zasługuje tylko na pochwaly
3
PanPrzemus313
9 stycznia 2021, 23:29
Zawsze może coś pójść lepiej. Żaden kibic o zdrowych zmysłach nawet się nie zająknie na temat negatywnego oceniania drużyny jako ogółu, ale oceniając występy nie zawsze każdy zagra równie dobrze i my kibice to oceniamy żeby się zastanowić co jeszcze można poprawić. To w żadnym stopniu nie kłóci się z dumą z wyników zespołu ani nie wynika z czyjeś złej woli
9 stycznia 2021, 23:03
Jens i Samu zdecydowanie najgorsi. Dalot dał dziś bardzo słabą zmianę. Hakan po wejściu nie miał wiele do pokazania, drużyna grała już na przeczekanie spokojne. Kessie chyba trochę poniżej swojego normalnego poziomu. Brahim i Calabria ex equo MVP
9 stycznia 2021, 23:09
Fakt Leao też grał bardzo dobrze, ale jednak to Brahim dał asystę i wywalczył karnego a Davide był naszymi płucami, dlatego stawiam ich dziś ponad Portugalczyka