Diaz: "Trener Pioli dodaje nam odwagi i pasji. To jest niezwykle istotny sezon"

11 stycznia 2021, 12:06, cinassek Wywiady
Diaz:

Pomocnik rossonerich, Brahim Diaz, udzielił wywiadu stacji Milan TV. Oto słowa Hiszpana: "Cieszę się z tego co robimy zarówno jako grupa ludzi, jak i jako drużyna. To super jeśli nazywają nas okropnymi chłopakami i pozytywne, że rywale boją się z nami mierzyć. Stanowimy bardzo silną drużynę i bardzo mnie to raduje. Gol Leao z Torino? Świetnie zagrał do mnie Theo. Wiem, że Leao lubi się wedrzeć w przestrzeń, od razu to zarejestrowałem i go obsłużyłem widząc, że obrońca nieco wyszedł. Posłałem piłkę między nogami Bremera. To gol zespołowy. Wszyscy jesteśmy zjednoczeni i osiągamy dobry poziom, ale sądzę, że wciąż możemy się poprawić i postaramy się to osiągnąć do końca sezonu. Poza talentem trzeba mieć pasję. Obecny sezon? Wszystkie lata są ważne, ale musimy myśleć o teraźniejszości. To jest niezwykle istotny sezon i trzeba kontynuować na tym poziomie, aby wspólnie osiągnąć wielkie rzeczy. To prawda, że mieliśmy wiele kontuzji i absencji, ale kto by nie wychodził na boisko to daje z siebie wszystko. To dzięki nam, ale przede wszystkim dzięki sztabowi i trenerowi Piolemu, który dodaje nam odwagi i pasji. Kiedy trener Pioli z nami rozmawia to bije od niego pasja. Pozytywnej energii dodają nam wszyscy kibice, którzy śledzą nasze poczynania. Ibrahimović? To wielki piłkarz, który czyni różnicę tak na boisku, jak i poza nim. Wiemy, że jest zawsze z nami w każdych okolicznościach. I stara się wyciągnąć to co najlepsze, ponieważ chce, abyśmy dawali z siebie wszystko. Nasz cel to myślenie z meczu na mecz i starania o wygranie wszystkich spotkań".

7 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
adamos
adamos
12 stycznia 2021, 10:21
w końcu się nas boja w lidze....
0
Victor Van Dort
Victor Van Dort
11 stycznia 2021, 21:22
Raczej z nami nie zostanie, już są doniesienia że Real nie ma w planach transferu definitywnego, poza tym jakoś nie widzę nas walczących na noże o Diaza i lekką ręką wykładających w jednej transzy 30mln a więc jeśli będzie grał coraz lepiej i więcej to Real nam go tym bardziej nie sprzeda, po to nam go pożyczyli abyśmy go rozwinęli, sprawdzili i przetestowali w Realu brakuje przestrzeni w Milanie ta przestrzeń jest większa. Myślę że sztab Zizou uważnie śledzi jego poczynania w Milanie, tym bardziej stali się uważni po pozbyciu sie za bezcen Theo
0
GiveMeReason
11 stycznia 2021, 13:13
Brahim Diaz w tym sezonie: Serie A 13 meczy 1 gol 3 asysty 571 minut
LE: 6 meczy 3 gole 0 asyst 307 minut
1
Harasimowicz
Harasimowicz
11 stycznia 2021, 18:17
Czyli mniej więcej 10 spotkań 4 gole 3 asysty
1
patoo_07
patoo_07
11 stycznia 2021, 12:29
Chłopak miał dołek, ale zaczyna się ogarniać. Niech pracuje na transfer. Chciałbym, żeby z nami został.
3
LunaS
LunaS
11 stycznia 2021, 14:03
On tam z nami długo nie pobędzie wydaje mi się. Ale zobaczcie jak oni inaczej go postrzegają - że miał kilka fantastycznych meczów :)

https://www.realmadryt.pl/news/100547-brahim-zada-miejsca-w-realu-madryt
1
muamba_kabumba
11 stycznia 2021, 14:13
Sam Diaz powinien się zastanowić.. czy lepiej walczyć skład w Realu gdzie trener raczej średnio widzi go w składzie a zespół z Madrytu sprowadza co chwile jakieś "talenty". Czy jednak robić wszystko, żeby zostać w Milanie .. gdzie Pioli zapewni mu sporo ilość minut na pozycji nr. 10.. w zależności od formy Hiszpana. Pytanie o jakich kwotach trzeba myśleć, jeżeli chodzi o jego wykup z Realu?
3

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się