Puchar Włoch: Inter Mediolan - AC Milan w 1/4 finału

13 stycznia 2021, 17:39, cinassek Aktualności

Inter pokonał po dogrywce 2:1 Fiorentinę w wyjazdowym meczu 1/8 finału Pucharu Włoch co oznacza, że to własnie nerazzurri będą rywalami Milanu w ćwierćfinale Coppa Italia. Pucharowe derby Mediolanu odbędą się najprawdopodobniej we wtorek, 26 stycznia o godz. 20:45 (termin zostanie ostatecznie potwierdzony w najbliższych dniach - możliwa jest także środa, 27 stycznia). Gospodarzem starcia będą nerazzurri, jako że w drabince przydzielono im niższy numer (3) niż rossonerim (6).

W półfinale zwycięzca derbów rozegra mecz i rewanż z najlepszym z czwórki Sassuolo/SPAL - Juventus/Genoa.