MILAN GÓRĄ W DERBACH MEDIOLANU!
Milan po bramce Pervisa Estupiñána pokonał Inter 1:0. Seria bez porażki w derbach trwa – to już siódmy taki mecz bez porażki Rossonerich (od 22 IV 2024)!
| p. | Drużyna | M | W | R | P | Bramki | PKT | |
| 1. | Inter Mediolan | 28 | 22 | 1 | 5 | 64-22 | 67 | |
| 2. | AC Milan | 28 | 17 | 9 | 2 | 44-20 | 60 | |
| 3. | SSC Napoli | 28 | 17 | 5 | 6 | 43-29 | 56 | |
| 4. | Como Calcio | 28 | 14 | 9 | 5 | 46-21 | 51 | |
| 5. | AS Roma | 28 | 16 | 3 | 9 | 38-21 | 51 | |
| 6. | Juventus FC | 28 | 14 | 8 | 6 | 50-28 | 50 | |
| 7. | Atalanta BC | 28 | 12 | 10 | 6 | 39-26 | 46 | |
| p. | Strzelec | Bramki |
| 1. | Lautaro Martínez | 14 |
| 2. | Rafael Leão | 9 |
| 3. | Nico Paz | 9 |
| 4. | Anastasios Douvikas | 9 |
| 5. | Rasmus Højlund | 9 |
| 6. | Christian Pulisic | 8 |
W 2018 roku reprezentacja Chorwacji zachwyciła piłkarski świat spisując się doskonale podczas mistrzostw świata w Rosji. Wówczas ekipa z Bałkanów zaszła do finału turnieju i dopiero tam musiała uznać wyższość Francji. Jednymi z najważniejszych ogniw chorwackiego zespołu byli Ante Rebić oraz Mario Mandżukić. Niewykluczone, że już wkrótce obaj piłkarze ponownie będa mogli współpracować na boisku, tym razem już w barwach Milanu. Doświadczony snajper akceptuje ofertę półrocznego kontraktu z ekipą rossonerich i możliwe, że lada chwila trafi w jej szeregi. A w nich na pewno mógłby liczyć na serdeczne powitanie ze strony rodaka.
podchmieleni kibice Milanu
https://www.youtube.com/watch?v=Pqaxe5o2Apo
Całe szczęście, że nie mamy ich obu teraz w zespole XD
EDIT: A to jest jeszcze taka mentalność niektórych ludzi śmieszna, ze teraz nie chcą jego transferu, bo coś tam coś tam, a przyjdzie później granie kilku meczy w tygodniu, wypadnie Ibra przez jakiś uraz, Leao będzie pauzował za kartki czy coś też innego i będziemy w dupie, a inni będą płakać, że czemu nie sprowadziliśmy napastnika :p
Wolę mieć Mario w swoim zespole niż jakby miał grać przeciwko nam. To ten typ, którego nie trawisz a jednocześnie chcesz aby grał dla Twojej drużyny
I bardzo dobrze.