Kolejna porażka Cagliari. Najbliższy rywal Milanu pogrążony w głębokim kryzysie

14 stycznia 2021, 23:11, cinassek Aktualności

W poniedziałkowy wieczór Milan zmierzy się na wyjeździe z Cagliari. I bez dwóch zdań będzie wielkim faworytem - Sardyńczycy są pogrążeni w ogromnym kryzysie i w czwartek nadali mu kontynuację przegrywając na wyjeździe 1:3 z Atalantą Bergamo w 1/8 finału Pucharu Włoch. Fatalna passa ekipy z wyspy zdaje się nie mieć końca. Po raz ostatni podopieczni trenera Eusebio Di Francesco zwyciężyli w Serie A 7 listopada pokonując 2:0 Sampdorię Genua. Od tej pory w 10 pojedynkach ligowych zanotowali 4 remisy oraz 6 porażek. W efekcie plasują się dopiero na 16. miejscu w tabeli i zachowują raptem 2 punkty przewagi nad strefą spadkową.

15 stycznia 2021, 11:27
Coś Di Francesco nie ma szczęścia poza Sassuolo i początkiem w Romie.
Oby się odbił, bo jego Sass grało fajną piłkę.
0
LunaS
LunaS
15 stycznia 2021, 09:21
Co obstawiacie Inter - Juve ? Chyba remisik byłby najlepszy ...
0
Nesta_13
Nesta_13
15 stycznia 2021, 09:26
Chciałbym remis. Natomiast dzisiaj w meczu Lazio-Roma wolałbym zwycięstwo tych pierwszych, jednak na remis nie będę narzekać. Byle Roma nie wygrała.
15 stycznia 2021, 10:20
No fajnie by było jakby Lazio wygrało - bo jeszcze ta Roma jest gotowa uwierzyć w walkę z Milanem o top4 jeśli by nam się noga podwinęła w walce o scudetto :) Każdy urwany punkcik teraz na koniec sezonu może się okazać zbawienny ... przekonaliśmy się o tym w tamtym roku.
1
Jaca23
Jaca23
15 stycznia 2021, 11:46
Najlepszy oczywiście będzie remis, ale jakoś jestem bardziej za Interem. Mam takie małe marzenie, żeby Juve wypadło poza top4 ;)
0
muamba_kabumba
15 stycznia 2021, 11:48
Jak już ktoś musi wygrać w tym meczu.. to niech to będzie Inter.
15 stycznia 2021, 07:38
Każdy wyjazd jest ciężki, spodziewam się ciężkiego, topornego meczu. Trzeba tam szybko otworzyć wynik, inaczej postawią autobus jak Parma.
6
hunga
hunga
15 stycznia 2021, 00:21
Groźne stałe fragmenty widać u Sardyńczyków,
muszą dużo ćwiczyć ten element gry. Trzeba być uważnym bo to mogą być ich jedyne argumenty.
1
Jaca23
Jaca23
15 stycznia 2021, 00:06
Trzeba ich zdominować podobnie jak w spotkaniu ligowym z Torino. Nasi są w mega gazie i powinni ten mecz zamknąć w pierwszej połowie.
1
MrAncelotti
MrAncelotti
14 stycznia 2021, 23:47
Di Francesco 3 lata temu dotarł do półfinału LM, a teraz z kolejnym po Sampdorii klubem w okolicach strefy spadkowej.
4
Corsa
15 stycznia 2021, 07:37
EDF podobnie jak Carlo - dobrze mu idzie w klubach gdzie trafi się fajna ekipa, ale kiedy pojawia się kryzys to staje się bezradny. Będzie teraz razem z Giampaolo przechodził od jednego słabeusza do drugiego, wciąż z takim samym skutkiem.
0
14 stycznia 2021, 23:42
Zlatan zrobi wszystko, żeby strzelić gola, a najlepiej dwa. Powinniśmy zamknąć to spotkanie już w pierwszej połowie.
6
Majkel69
Majkel69
14 stycznia 2021, 23:29
Przypominam Benevento w debiucie Gattuso. A potem drugi raz^^ Wiem, że mamy zupełnie inny zespół teraz (chodzi mi o grę bardziej niż skład) ale nie ma co się jarać problemami rywali. Trzeba robić swoje i traktować każdego jako poważne wyzwanie. Nie ma co spuszczać gardy. Na każdym się można potknąć
14 stycznia 2021, 23:18
Trzeba ich kulnąć. Aczkolwiek skrzydła Hauge-Castillejo zwiastują podania do tyłu w każdej akcji i mało konkretów z przodu.
15 stycznia 2021, 08:10
a ja liczę bardzo na powrót Alexisa. Mam nadzieję że pokonał już uraz i dostanie chociaż parę minut, bo teraz te skrzydła to praktycznie nie istnieją