Hernandez: "Czuję się dobrze. Starajmy się być ostrożni i szanujmy reguły"

17 stycznia 2021, 15:20, cinassek Aktualności
Hernandez:

Obrońca Milanu, Theo Hernandez, który otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa i przebywa w domowej izolacji, wypowiedział się w tej kwestii za pomocą swoich mediów społecznościowych. Oto słowa piłkarza: "Chciałem wam powiedzieć, że niestety nie mogę być do dyspozycji zespołu. Otrzymałem pozytywny wynik testu na COVID-19 i - pomimo że czuję się dobrze i mogę pracować indywidualnie - muszę poczekać, aby powrócić do treningów ze swoimi kolegami z drużyny. Chcę was wszystkich zapewnić w kwestii swojego samopoczucia i wyrazić nadzieję, że każdy, kto znajduje się w podobnej sytuacji, szybko dojdzie do siebie. Starajmy się być ostrożni i szanujmy reguły. Uściski dla wszystkich i dziękuję za słowa wsparcia".

10 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
DarthImpaler
DarthImpaler
18 stycznia 2021, 01:20
za rok takie samo zdjęcie będzie tylko w czerwono czarnych włosach XC
0
marcinomilano
marcinomilano
17 stycznia 2021, 19:02
Jeszcze sporo idiotów pisze komentarze pod kontem jego dziewczyny i obwinia ją za to zarażenie. Niesamowite jakimi ludzie są debilami, gość uwielbia to miasto, uwielbia klub, a oni nie zdają sobie sprawy, że takie zachowanie może zaburzyć tę harmonię. Zresztą nie trzeba daleko szukać, gdzie konflikt kibiców z partnerką piłkarza zrujnował relację zawodnika z klubem.
5
Miszcz
Miszcz
17 stycznia 2021, 19:26
Powiedziałbym skąd się takie zachowanie bierze, ale nie chcę wywoływać wilka (wilków) z lasu :)
Powiem tyle, niektórzy z jakiegoś powodu będą zawsze próbowali pewne osoby atakować i wiecznie szukają okazji do tego. Tak działa niestety szuria ;)
3
Ginevra
Ginevra
17 stycznia 2021, 19:49
Najlepsze jest to, że ona tam napisała, że od tygodnia jest sama w domu w dobrowolnej izolacji...
2
DarthImpaler
DarthImpaler
18 stycznia 2021, 01:27
A co ma dziewczyna?? bo nie w temacie jestem.

Mogą mieszkać razem i niech będą na izolacji razem. Nie chcę wulgarnie pisać ale skoro się "ten teges" to równie dobrze mogą być na izolacji.

Chyba, że co dziewczyna gdzieś załapała i go zaraziła?? no bez przesady. Równie dobrze mógł dotknąć barierki na schodach na San Siro.
0
BartekWydziu
17 stycznia 2021, 18:29
Oczywiście, a jak miałby się czuć. Jestem ciekaw, na ile wiarygodne są te tesy (tylko ciekaw).
Akurat przed bliskim spotkaniem z Bergamo i Interem w PW wypada dwóch najlepszych.
0
Alessio_re6
Alessio_re6
17 stycznia 2021, 16:56
Boli fakt że wypada nam najlepszy piłkarz jakim jest Hakan. Brak Theo jest o tyle ciężki ze chłop swoją grą i wymuszaniem kartek bardzo otwiera przestrzeń innym zawodnikom :/
0
Gianni Rivera
Gianni Rivera
17 stycznia 2021, 16:23
Theo jak Theo, wiadomo, potrafił błysnąć. Ale wydaje mi się, że brak Hakana na Atalantę sprawi, że dostaniemy łomot. Tyle dobrego, że środek obrony i Kessie grają. W ataku może Ibra coś ukąsi.
0
yagi
yagi
17 stycznia 2021, 18:38
Może Diaz za Hakana ogarnie - ostatnio z Torino było całkiem dobrze. Ja wiem, że klasa rywala inna, ale cóż... musimy wierzyć.
1
pazioni
Moderator pazioni
17 stycznia 2021, 16:15
Forza Theo
2

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się