Campionato Primavera 1: Pewne zwycięstwo Milanu po ponad 100-dniowej przerwie

23 stycznia 2021, 12:58, Redakcja Aktualności

W rozegranym dziś spotkaniu w ramach 7. kolejki rozgrywek Campionato Primavera 1, drużyna Primavery Milanu w wyjazdowym meczu pewnie pokonała Lazio 3:0 (2:0). Było to pierwsze spotkanie podopiecznych Giuntiego po długiej przerwie. Ostatni mecz Primavery przypadł na 3 października ubiegłego roku. Wynik dzisiejszego pojedynku w 27. minucie otworzył Giacomo Olzer. Przed końcem pierwszej odsłony meczu do bramki trafił jeszcze Emil Roback (43. minuta). Po zmianie stron w 53. minucie na listę strzelców wpisał się ponownie Giacomo Olzer. Do końca konfrontacji rezultat nie uległ już zmianie.

Aktualnie podopieczni Federico Giuntiegi zajmują dziewiątą lokatę w tabeli rozgrywek Campionato Primavera 1 (po czterech rozegranym meczach mają 6 punktów). Aktualnie rozgrywana jest siódma tura spotkań, zatem Milan ma zaległe trzy mecze (rozgrywki zostały przerwane w związku z wybuchem epidemii Covid-19).