Terminarz Milanu na luty: spokojny początek, gorąca druga połowa miesiąca

31 stycznia 2021, 10:31, cinassek Aktualności

Przed Milanem zapowiadająca się na spokojną pierwsza połowa lutego oraz druga część tego miesiąca, która przyniesie dwa hity w Serie A oraz walkę w fazie pucharowej Ligi Europy. Kibice rossonerich nie mogą narzekać na nudę w nowym miesiącu.

Terminarz Milanu na luty:

21. kolejka Serie A: AC Milan - Crotone FC, niedziela, 7 lutego, godz. 15:00

22. kolejka Serie A: Spezia Calcio - AC Milan, sobota, 13 lutego, godz. 20:45

1/16 finału Ligi Europy: Crvena Zvezda Belgrad - AC Milan, czwartek, 18 lutego, godz. 18:55

23. kolejka Serie A: AC Milan - Inter Mediolan, niedziela, 21 lutego, godz. 15:00

1/16 finału Ligi Europy: AC Milan - Crvena Zvezda Belgrad, czwartek, 25 lutego, godz. 21:00

1 lutego 2021, 09:40
Po derbach będziemy już dużo wiedzieli ... aż się nie mogę doczekać. Mam nadzieję że Ibra zagra ...
0
milanista1988
31 stycznia 2021, 21:09
7 punktów w lidze i awans do kolejnej rundy w europejskich pucharach - dla mnie wystarczy
31 stycznia 2021, 19:24
Na włoskiej stronie piszą, że Guardiola jest na tak by do nas dołączyć w 2023. Pioli na mieć teraz spokój do tego czasu na realizację założeń.
0
muamba_kabumba
31 stycznia 2021, 19:26
Musielibyśmy mieć budżet na transfery pewnie w okolicach 150 mln żeby do nas dołączył. Nie mówiąc już o jego pensji.
1
Vol'jin
Vol'jin
31 stycznia 2021, 19:35
nie czytajcie newsów które są brane z hiszpańskich dziwnych stron ;] nawet jak są skopiowane po włosku
0
Vol'jin
Vol'jin
31 stycznia 2021, 18:50
Piątkowski do RB Salzburg wg "pytona" czyli "insiderzy" weszło się rozmyli z faktami ;]

No i derby Milan-Inter 21.02

Juve praktycznie co 3 dni piekielnie ciężkie mecze i mogą gdzieś punkty potracić w potyczkach z Roma czy Napoli, a Inter też lekkich spotkań do derbów nie będzie miał dużo, za to my praktycznie do derbów(3 tygodnie) trochę luźniej obowiązkowo trzeba wygrać w lidze, a LE jakoś rezerwami przepchnąć to może w końcu w miarę odzyskamy cały skład :)

31 stycznia 2021, 13:08
Teraz kilka dni mamy, liczę że ruszą z kontraktami i uda się klepnąć wszystko.
0
Rafalzki
Rafalzki
31 stycznia 2021, 12:04
No to na mecz z nami El Shaarawy wyjdzie pewnie w pierwszym składzie Romy. Cieszę się, że Szary Wrócił do Włoch. Powodzenia Stefan we wszystkich meczach oprócz tych z Milanem :)
31 stycznia 2021, 16:45
Wolał bym jego niż Mandżura na skrzydło...
0
Diavo
Diavo
31 stycznia 2021, 11:33
Ulala LE ,Inter, LE , Roma.. ale maraton nas czeka..
31 stycznia 2021, 14:56
Z Romą o wynik jestem spokojny o ile sędzia nie zrobi szopki znowu.
4
karp_fso
karp_fso
31 stycznia 2021, 11:32
Z Crotone i Spezią musimy zapunktować, bo diabli wiedzą co będzie potem. W derbach Inter ma przewagę, bo my będziemy po meczu pucharowym, a oni sobie odpoczną...

Trzeba teraz wykorzystać te 8 dni regeneracji po Bolonii
6
MK92
MK92
31 stycznia 2021, 11:25
Obyśmy przez tę pierwszą i spokojniejszą część lutego odzyskali siły fizyczne i mentalne do ciężkich bojów w drugiej połowie miesiąca. Forza Milan!
9
Rafał0209
Rafał0209
31 stycznia 2021, 11:24
Inter i Roma między grą w LE mam nadzieję że nasza ławka poradzi sobie w tym dwumeczu z Crvena Zvezda . jakby tak wygrać z Crotone i Spezia później z Romą to myśle że byśmy już Rzymian mieli z głowy jako potencjalnego rywala .
1
Corsa
31 stycznia 2021, 11:01
8 oczek to będzie piękna sprawa, najważniejsze żeby nie przegrać z Romą.
2
daro12555
daro12555
31 stycznia 2021, 10:50
Mała przerwa a potem się zaczyna maraton .Musimy wygrać te 2 najbliższe mecze .I dać trochę odpocząć nie którym piłkarzom .Z Crotone powinien Kessie zasiąść na ławce a w jego miejsce Bennacer ,to samo Calabria a w jego miejsce Kalulu.Hakana bym nie wystawiał w pierwszej jedenasce na końcowe 10-15min bym go wpuścił .Z Spezio za Theo dałbym Dalota i może Madziukica za Ibrę od początku .Musimy rotować .Bo jeśli byśmy wygrali te 2 mecze a z Interem i Romo zdobyli 4pkt to praktycznie już byśmy sobie zapewnili LM.
3
Alessio_re6
Alessio_re6
31 stycznia 2021, 11:07
Na Bennacera za wcześnie, dopiero wrócił po kontuzji, Piłki nie zrobi raczej tego błędu Czo wcześniej i nie wrzuci go na głęboką wodę. Z Crotone powinniśmy zagrać duetem Meite Tonali a przed nimi Hakan to byłoby optymalne rozwiązanie
1
daro12555
daro12555
31 stycznia 2021, 11:18
Alessio_re6-To jednak teraz aż 8 dni odpoczynku a już zagrał ostatnio ponad 20 min.W drugiej połowie gdzieś 60 min bym go zmienił po prostu.A Hakana bym bardziej oszczędzał i bym go wpuścił dopiero w drugiej połowie tak w 80 minucie .