Milan - Inter: obsada sędziowska

18 lutego 2021, 12:43, cinassek Aktualności

Opublikowano obsadę sędziowską na mecze 23. kolejki Serie A. Spotkanie AC Milan - Inter Mediolan (niedziela, 21 lutego, godz. 15:00, San Siro) jako arbiter główny poprowadzi Daniele Doveri z Volterry. Na liniach pomogą mu Carbone i Peretti, natomiast za technologię VAR odpowiadać będą Mariani oraz Bindoni. Funkcja sędziego technicznego przypadnie Guidzie.

Toskański rozjemca prowadził w obecnym sezonie jeden mecz z udziałem Milanu - wygrany przez rossonerich pod koniec stycznia 2:1 na Stadio Renato Dall'Ara z Bologną.