Oceń drużynę Milanu za mecz z Crveną Zvezdą (pierwszy mecz 1/16 finału Ligi Europy)

69 oddanych głosów

Choć Milan niemal do samego końca prowadził w Belgradzie i grał nawet w przewadze jednego zawodnika, to ostatecznie raptem zremisował 2:2 z Crveną Zvezdą.

Tradycyjnie zachęcamy do wystawienia ocen drużynie rossonerich. Pod uwagę nie wzięliśmy zawodników, którzy nie mieli zbyt wielu okazji, aby się wykazać - Diogo Dalota oraz Hakana Calhanoglu.

6 komentarzy
Eratorn
Eratorn
19 lutego 2021, 10:52
W mojej ocenie chyba najsłabszym "zawodnikiem" był sam Pioli, nie rozumiem tego zwlekania ze zmianami, przeciwnik osłabiony brakiem zawodnika, z tyłu głowy derbowe starcie, a 2 zmiany wykonane na ostanie 10min. Nie wspominając o tym, że po raz kolejny nie wykorzystał wszystkich dostępnych zmian, co może się negatywnie odbić w dalszej części sezonu - zmęczenie czy kontuzje :/ Mam tylko nadzieję, że z Benkiem będzie wszystko ok.
0
Kosmateus123
19 lutego 2021, 12:12
Nie do końca się z Tobą zgadzam. Zmiany w meczu z Crveną byłyby po to by dać odpocząć przed derbami, prawda? To powiedz jak bardziej odpoczywają zawodnicy z podstawowego składu: grając prawie połowę, czy siedząc na ławie lub wchodząc na ostatnie 10 minut? Może więcej odpoczynku dla Theo byłoby zasadne, ale poza tym rozumiem trenera.
1
cbvirus
cbvirus
19 lutego 2021, 00:42
Mam tylko nadzieję, że to nie jest początek naszego końca. We wszystkich klubach Pioli miał to samo doświadczenie - super początek i beznadziejny koniec. Tutaj zaczyna powoli dziać się to samo. Zwycięstwo w derbach może nam pozwolić odwrócić trend, ale porażka wepchnie nas do grobu.
18 lutego 2021, 22:06
Nie rozumiem waszych ocen. Meite słaba nota chyba z przyzwyczajenia. Francuz zagrał przynajmniej przyzwoity mecz i nie był gorszy od TRAGICZNEGO dzisiaj Kalulu. Mandzukić na razie katastrofa. Krunić zaskoczył pozytywnie.