Zlatan Ibrahimović / 4
Samu Castillejo / 3.5
Trener Stefano Pioli / 3
124 oddanych głosów

Katastrofalną porażką zakończyły się dla Milanu derby z Interem. Rossoneri ulegli lokalnym rywalom aż 0:3.

Mimo wszystko zchęcamy do ocenienia drużyny rossonerich za postawę w tym spotkaniu.

32 komentarzy
kotovsky1988
22 lutego 2021, 22:58
Pytanie do Admina. Dlaczego blokujecie użytkowników bez powodów???
0
Rysiu
22 lutego 2021, 11:58
Słaby mecz Kessie. Ociężały w ruchu i w myśleniu. Kilka strat bardzo prostych. Kilka razy ktoś mu musiał też tyłek uratować. No i przy 3 bramce odpuścił
0
MediolMann
MediolMann
22 lutego 2021, 10:34
Czytam komentarze, i myślę sobie jak dobrze, że nie ma kibiców na stadionach w tym sezonie. Bylibyśmy nie drudzy tylko dwunaści.
21 lutego 2021, 23:24
Szkoda ze Pioli nie mial jaj żeby posadzić Romagnoliego... Z Tomori lukaku by sobie nie radził już tak łatwo
4
Master of AC Milan
21 lutego 2021, 20:35
A w poprzednich klubach Pioli nie miał przypadkiem dobrego początku i słabego końca?
2 - Donnarumma, Calabria, Calhanoglu, Castillejo
3 - Tonali, Saelemaekers, Meite, Ibra, Leao.
4 - Kessie, Theo.
0
DarthImpaler
21 lutego 2021, 21:37
czyli wg ciebie leao był lepszy od donnarumy i rebicia?
0
jasiom22
jasiom22
21 lutego 2021, 23:34
Zdecydowanie.

Leao podobnie jak Meite, cięzko coś zarzucić w tym meczu, zostali wpuszczeni na ostatnie 20 min, przy stanie 0-3, gdzie inter dominował a milan nie potrafił wyjść ze swojej połowy, jak ktoś ma z nim kłopot to może byc i dwója dla Leao. Jednak w mojej ocenie zastępcy na tyle pózno zostali wączeni do gry ze cięzko oczekiwać od nich czegoś więcej, jak nie mieli praktycznie piłki.. czy szans się pokazać (trochę jak Igła dawniej). Choć, Castillejo i tak zdołał zmarnować dobrą okazję.

Rebić, dziś przespał kompeltnie pierwszą połowę jak większosc kolegów, zanowało kilka okręgówkowych strat na początku spotkania choćby przy pierwszym golu, i w drugiej połowie niewiele więcej się wykazał, jak na 90 minut na boisku totalnie bezproduktywny, jedno podanie do Ibry.,. jak dla mnie Rebić jeden z najgorszych na boisku dziś, obok stoperów, i też nie żeby siać jakiś hejt - lubie typa, zwyczajnie gość nie ma ostatnio po kontuzji formy, i tyle.. po pierwszej połowie powinien zejsć na ławkę. Juz Saelemaekeres produktywniej biegał niż Ante, choć ogólnie też piach trochę ostatnio.

A Gigio? cięzko nazwać to jego dobrym występem, czy nawet dostatcznym w skali szkolnej - zagrał słabo jak wszyscy. Można mówić ze nie miał szans, ale jednak przy trzecim golu mógł się przynajmniej ruszyć.. fatalna gra stoperów, to też trochę brak ogarnięcia swojego pola karnego przez Gigio.. Nie był to jego dobry mecz, puscił trzy w derbach i tyle. Jakiś super obron ala Handanović też specjalnie nie zaliczył.

Wiadomo, wszyscy zagrali słabo.. pytanie czy Leao gorzej od tych co byli na boisku przez całe 90 minut i się nie popisali? Relatywnie chyba Leao mniej odpowiedzialny za ten jednak mega słaby rezultat i grę w wykonaniu całego Milanu.
21 lutego 2021, 18:18
Donnaruma 5? To ile handanovic by musiał dostać 15/10? Milan pięć minut drugiej połowy coś grał a tak dramat . Inter pnie się ku górze milan Leci w dół iz taka gra o top 4 trzeba zapomnieć.
3
Qiub
Qiub
21 lutego 2021, 17:57
Kessie to jedyny do którego nie mogę miec większych pretensji za ten mecz, cała obrona dzisiaj katastrofalna.
0
lopezito84
lopezito84
21 lutego 2021, 17:33
Niestety od starcia z Juve widać jak Milan idzie w dół mają totalny zjazd formy dziś było widać jak na dłoni jak w pierwszym spotkaniu derbowym grał Milan a jak dziś niestety ale stary Milan z przed lockdown-u chyba powrócił i z taką grą o top4 Będzie bardzo ciężko.
Muszą się poprawić w każdym aspekcie a co się dzieje z Romagnolim? to chyba powinien sobie kilka meczów odpocząć i przemyśleć.
1
filipacm
filipacm
21 lutego 2021, 17:27
Jedyny pozytyw po tym meczu to Tonali, bez głupich strat czy rażących błędów, a próbował, był aktywny no i oddał jeden z najgroźniejszych strzałów
14
Cervusius
Cervusius
22 lutego 2021, 09:41
jakby to weszło mecz mógłby się potoczyć inaczej a i młody dostałby pewnie wiatru w skrzydła na kolejne mecze
2
jasiom22
jasiom22
21 lutego 2021, 17:23
Ja nie mogę przetrawić tylko jednego. Od pierwszej minuty nie szło, a Pioli robi zmiany dopiero po bramce na 0-3 w 67 minucie, jak po piętnastu minutach było wyraznie widać ze Kjaer czy Rebić nadają sie do zejscia jeszcze w pierwszej połowie, powiedzmy ze Romka czy Hakana trudniej zastąpić, ale na ławce siedział Tomori 90 minut, a Kjaer grał ponad godzinę na żółtej. Nie ogarniam tego. Kapuje że chce zachować spokój, daje zaufanie, ale przy 0-1, nawet 0-2 ..jeszcze można było coś wyciągnąć... zmiany po 0-3, to tak jakby dał Meite sobie pobiegać w debach... bo fajnie przegrywać derby. Jak nie idzie to trzeba reagować panie trenerze.

Już powoli ogarniam na czym polegają passe, te dobre i te złe Pioliego (w poprzednich klubach też) bez zmian z tego kryzysu się nie wyjdzie. Z czerwoną gwiazdą Romagnoli powinien posiedzieć na ławce, Hakan też, i powrót nie powinien być gwarantowany, tylko wywalczony na nowo.
Edytowano dnia: 21 lutego 2021, 17:26
1
PanPrzemus313
Też mnie trochę irytowała bierność ze zmianami, Leao i Tomori powinni się wcześniej pojawić na boisku.
Nie zgadzam się z oceną Hakana, nie mamy go kim zastąpić, a dziś ciągle był mimo wszystko lepszy niż Rebić czy Alexis, a to jego byś na ławce sadzał
2
filipacm
filipacm
21 lutego 2021, 17:29
Czyli przegrywając miał wprowadzić obrońcę? Zmiennika Hakana na ławce też nie widziałem
0
jasiom22
jasiom22
21 lutego 2021, 19:28
@filipacm, miał go wprowadzić wczesniej, żeby nie stracić kolejnych dwóch bramek. Tak samo z Leao, pół godziny wczesniej, miałby większą szanse coś pokazać, w miejsce Rebicia który przez ponad 45 min nic nie pokazał, oprócz głupich strat. Zmiennikiem Hakana jest Brahim Diaz, który własnie wrócił, wczesniej był w niezłej formie, a po połowie było widać ze Hakan nie ogarnia, brakuje mu swiezosci, więc ktoś typu Diaz własnie, wczesniej Leao (nie za saelemaekersa) czy nawet Hauge... bardziej by pasowali. Ewidentnie brakowało, świezosci, czy zrywnosci... drobniejszych zawodników z drybligiem, był osamotniony 40 latek, nieistniejący Rebić, i Hakan bez formy, co drugie podanie niecele... najlepiej spisywałe się relatywnie Alexis, walczył biegał, próbował, mało udolnie ale próbował. Pioli zdjął własnie jego (tak wiem żółta) ale koniec konców Leao wolno wchodzi w mecz z ławki, więc w kluczowym momencie gry ostatnich 20 minutach przy 0-3 atak był jeszcze mniej zwawy niż na początku drugiej połowu. Castillejo to dobra zmiana, ale też pół godziny za pózno.
0
21 lutego 2021, 21:41
zmiany były szykowane przy 2-0 ale nie było czasu na zmianę. dopiero po 3 bramce. Więc to nie była reakcja na 3-0 tylko na 2-0 ale odłożona w czasie bo nie było jak. A wprowadzanie leao na boisko to jak czerwona kartka - gramy w 10.
Edytowano dnia: 21 lutego 2021, 21:43
0
muamba_kabumba
21 lutego 2021, 22:26
Ludzie dajcie spokój z Leao .. ten facet to potrzebuje jakiejś rozmowy wychowawczej i to najlepiej z Maldinim, co do Tomoriego to rzeczywiście on powinien dziś nawet w podstawie wybiec.
21 lutego 2021, 21:45
dlaczego leao który dal tyle co samu ma od ciebie większa notę?? Obaj dali to samo czyli nic. Z czego jeden miał więcej czasu od drugiego.
0
21 lutego 2021, 22:02
Samu jak miał piłkę to tylko coś psuł, Leao miał chociaż jakiś odbiór i udany drybling. Ale obaj zagrali słabo, tak jak i cały zespół
1
21 lutego 2021, 17:14
Kjaer ma 4 a Romek 2 XDDDDDDDDD
No nie wierze, Simon był dziś przestawiany i robiony przez Lautaro jak małe dziecko, ale przecież to Romek musi być tym gorszym
6
filipacm
filipacm
Moim zdaniem Romek > Kjaer, bo kilka razy zastopował Lukaku, ale obaj słabo ogółem
2
21 lutego 2021, 17:26
Ja ich oceniam na równo, ale
Cholernie mnie irytuję, że Romek jest 2 razy bardziej krytykowany niż Duńczyk tylko dlatego, że jest w tym sezonie w gorszej dyspozycji
5
Jaca23
Jaca23
21 lutego 2021, 17:35
Przypomnę tylko, że Romek został dwa razy objechany i z tego poszły dwie bramki, przy czym przy pierwszej dostał jeszcze asekurację Kjaera, który później nie zdążył się prawidłowo ustawić. Według mnie obaj słabo, ale jednak lepiej Kjaer.
2
cbvirus
cbvirus
21 lutego 2021, 17:12
Ten mecz kończy epokę marzeń i myślenia o scudetto, a zaczyna brutalną rzeczywistość walki o top4. Roma, Atalanta, Napoli i Lazio, to są te zespoły, z którymi teraz rywalizujemy. Musimy bardzo uważać w kolejnych meczach, bo różnice są niewielkie i bardzo łatwo jest zmienić ten sezon w tragedię.
2
21 lutego 2021, 17:28
Czyli wracamy do normalności... bo takie były wlasnie założenia na ten sezon.
2
21 lutego 2021, 21:48
Ja podejrzewam że to 1 miejsce nam bardziej zaszkodziło niż pomogło bo chłopaki uwierzyli, że są nie do pokonania a tu nagle cios od jufe ,atalanty, teraz od interu.

A epoka marzeń to raczej dziennikarzy i kibiców bo piłkarze i zarząd raczej wiedzieli że scudetto to nie w tym sezonie jednak.
Edytowano dnia: 21 lutego 2021, 21:49