Pioli: "Wynik z Old Trafford nie powinien mieć na nas wpływu"

17 marca 2021, 20:50, Adam6 Wywiady
Pioli:

Trener Stefano Pioli wziął udział w konferencji prasowej przed jutrzejszym rewanżowym spotkaniem Milanu przeciwko Manchesterowi United. Przedstawiamy co miał do powiedzenia szkoleniowiec Rossonerich. 

Dyspozycja Milanu w Lidze Europy 

Wszystkie mecze które rozegraliśmy, poprawiły nas i pomogły nam się rozwijać. Jednak jutro ważny jest wynik i chcemy zrobić postępy w starciu z silnym przeciwnikiem. Musimy walczyć o zwycięstwo. Wielu prawdopodobnie chciałoby być teraz na naszym miejscu, ale nie wolno nam odpoczywać. Jak powiedział Kjær, do tej pory dobrze nam się powodziło, ale bylibyśmy rozczarowani, gdybyśmy zakończyli sezon z pustymi rękami. 

Kontuzjowani 

Bennacer i Ibra są w kadrze i dostępni. Jestem zadowolony z ich powrotu. Mając Zlatana zwiększasz swoje szanse. Nie wiem czy jest gotowy na 90 minut, ale zobaczymy jutro. Musimy poczekać i zobaczymy. Jutrzejsza poranna sesja treningowa będzie kluczowa dla Romagnolego, Rebicia, Calabrii i Leão. Im więcej mam opcji, tym lepiej - zwłaszcza, że ​​gramy tak wiele meczów. W każdym razie pokazaliśmy, że możemy radzić sobie dobrze nawet podczas kryzysów związanych z kontuzjami. 

Znaczenie Ibry 

Przybycie Zlatana w styczniu zeszłego roku - wraz z Kjærem - poprawiło skład pod względem doświadczenia i odporności na boisku. Nie wiem, czy dobrze wypadł w Sanremo, nie oglądałem tego, ale jest absolutnym mistrzem na boisku  i wszyscy wiele od niego oczekujemy do końca sezonu. 

Dobra forma United na wyjazdach 

Wiemy jakie są ich mocne i słabe strony. Od jakiegoś czasu nie przegrali żadnego meczu i będziemy musieli grać z dużą jakością , osobowością i rytmem, jeśli chcemy ich przejść.

Złość po meczu z Napoli 

Sytuacje z udziałem Gigio, Theo i Rebicia mogą się zdarzyć. To było nerwowe i trudne spotkanie, ale nie możemy powtórzyć takiego występu. Musimy nauczyć się zachowywać bardziej racjonalnie.

Remis na Old Trafford 

Kiedy przygotowujesz się do meczu, patrzysz z szerszej perspektywy, ale trudno jest dokładnie przewidzieć wynik. W pierwszym meczu staraliśmy się być agresywni i bardzo dobrze zagraliśmy z tyłu. Wynik z Old Trafford nie powinien mieć na nas wpływu. Jutro musimy być zwarci, wyważeni i niebezpieczni. 

 

4 komentarze
Musisz być zalogowany, aby komentować
pazioni
pazioni
18 marca 2021, 18:33
Życzę Panu dzisiaj wygranej z całego serca.
0
IL Capitano 3
IL Capitano 3
17 marca 2021, 23:33
"Jutrzejsza poranna sesja treningowa będzie kluczowa dla Romagnolego, Rebicia, Calabrii i Leão"

Będzie także kluczowa dla całego spotkania z ManU. Mam nadzieję że cała czwórka będzie gotowa!

Forza Milan!
2
Milanista95
Milanista95
17 marca 2021, 21:21
Wygramy to i awansujemy!! A wtedy morale pójdą w górę i powalczymy finał LE i top 3 seria A! Forza Milan!!!
3
Kadet411
Kadet411
18 marca 2021, 00:15
Oby Ci się spełniło to, sam mam na to wielkie nadzieje, oczywiście jutro na fortunie stawiam na Milan, jak zawsze. Heh ile to już kuponów zepsuł Grande Milan ale co tam. Wierny naszej drużynie od już od ponad 20 lat
2

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się