Mnóstwo emocji i wygrana! Fiorentina - Milan 2:3

21 marca 2021, 16:51, Leonardo 22 Główne newsy

Milan wygrał 3:2 w pełnym emocji meczu z Fiorentiną rozgrywanym na Stadio Artemio Franchi. Dla gości strzelanie w 9. minucie zaczął Zlatan Ibrahimović, a dla Fiołków trafienie zaliczył Eric Pulgar umieszczając piłkę w siatce po strzale z rzutu wolnego. Po przerwie dla Violi trafił szybko Franck Ribery, ale Brahim Diaz i Hakan Calhanoglu ostatecznie swoimi golami zadecydowali o tym, że to Rossoneri zgarnęli w tej kolejce komplet punktów, co jest kapitalnym rezultatem biorąc pod uwagę porażkę Juventusu z Benevento.

W 9. minucie Simon Kjaer najpierw wypatrzył lukę w obronie Fiorentiny, a następnie z głębi pola posłał dokładną prostopadłą piłkę do Zlatana, ten bez zastanowienia opanował ją i lewą nogą sprytnie uderzając w kozioł, pokonując polskiego bramkarza gospodarzy - Bartłomieja Drągowskiego. W 17. minucie jednak gracze z Florencji mieli rzut wolny w okolicach 20 metra. Znanym specjalistą od takich strzałów w ekipie Violi jest Chilijczyk Eric Pulgar, co udowodnił właśnie w tej sytuacji. Pomocnik z Ameryki Południowej dokładnie i mocno strzelił pod poprzeczkę i choć Gianluigi Donnarumma był blisko, nie udało się uchronić zespołu od utraty prowadzenia.

W 29, minucie Fiorentina miała korner, po którym jej kapitan German Pezzella mógł zdobyć kapitalnego gola. Piłka po jego strzale piętą wylądowała na poprzeczce i wyszła w pole, zabrakło centymetrów, by zachwycić wszystkich niecodziennym golem. Kilka chwil później piłka znów obiła obramowanie bramki, tym razem po drugiej stronie boiska za sprawą Ibrahimovicia, który otrzymał świetną piłkę od Calhanoglu, ale przesadził przy próbie lobowania Drągowskiego i znów widzieliśmy futbolówkę uderzającą o poprzeczkę! Polak chwilę przed przerwą był zmuszony opuścić plac gry z kontuzją, a wynik w pierwszej połowie już się nie zmienił i na tablicy mieliśmy remis.

Początek drugiej części gry to przede wszystkim szybka bramka Ribery'ego, doświadczony Francuz trafił do siatki w 51. minucie po świetnej akcji i rozmontowaniu defensywy Milanu. Asystę przy tym golu zanotował będący w świetnej dyspozycji Dusan Vlahović. W 57 minucie był zaś już znowu remis za sprawą Brahima Diaza. Hiszpan walczący o wykupienie z Realu Madryt trafił w lidze po raz drugi, wykorzystując zamieszanie po rzucie rożnym i piłkę zgraną przez Kjaera. Mocno wpakował ją pod poprzeczkę! Od razu po tej bramce trener Pioli zdecydował, że wpuści na boisko Ismaela Bennacera i Samu Castillejo.

W 73. minucie Milan ponownie zaś wyszedł na prowadzenie! Franck Kessie zagrał do Calhanoglu po znakomitym przechwycie Fikayo Tomoriego, a Turek bez zastanowienia uderzył po ziemi w długi róg bramki, nie dając szans rezerwowemu bramkarzowi Violi! Niesamowite zwroty akcji oglądaliśmy w tym spotkaniu, emocji było co nie miara. Ostatecznie podopiecznym Piolego udało się wywieźć z trudnego terenu trzy punkty i drużyna może wracać do Mediolanu z podniesionymi głowami.

ACF Fiorentina - AC Milan 2:3 (1:1)

Bramki: Pulgar 17', Ribery 51' - Ibrahimović 9', B. Diaz 57', Calhanoglu 73'

Żółte kartki: Kouame 89' - Calhanoglu 41', Tonali 47', Meite 90+2'

ACF FIORENTINA (3-5-2): Drągowski (44' Terraccino) – Milenković, Pezzella, Quarta (79' Kouame) – Caceres, Castrovilli (71' Venuti), Pulgar (79' Callejon), Bonaventura, Eysseric – Ribery, Vlahović

AC MILAN (4-2-3-1): G. Donnarumma – Dalot, Kjaer, Tomori, T. Hernandez – Kessie, Tonali (58' Bennacer) – Saelemaekers (58' Castillejo), Calhanoglu (90+1' Meite), B. Diaz (81' Krunić) – Ibrahimović

22 marca 2021, 11:24
Przyznał się straciłem nadzieje po 2:1 dla fioletowych. Prawo za walkę do końca panowie
0
Rafalzki
22 marca 2021, 10:33
Sam zastanawiam się dlaczego gra Dalot a nie Kalulu na prawej stronie ale od wczoraj uważam, że trochę nieuczciwie Portugalczyk został oceniony za ten mecz. Fakt, po jego faulu padł gol z wolnego ale faul przed polem karnym to jeszcze nie gol. Gdyby Zlatan tam wyskoczył w murze to by zebrał na dynie piłkę i bramki by nie było. Obwinianie tylko Dalota o utratę bramki to spora przesada. W pierwszej połowie grał bardzo słabo, ale już w drugiej zaprezentował się moim zdaniem co najmniej dobrze, miał dwie ważne interwencje w obronie.
4
Rafalzki
22 marca 2021, 10:29
ale jaja, jeśli Napoli wygra z Juve w zaległym meczu to Stara Lampucera wypada poza TOP4 XD
6
GianpaoloM3
GianpaoloM3
22 marca 2021, 10:57
Piękny byłby to scenariusz gdyby Rino doprowadził Napoli do LM z czwartego miejsca, a Juve grało w LE :D
5
Rafalzki
22 marca 2021, 15:16
W sumie Ronaldo jeszcze Ligi Europy nie wygrał :P ale nie ma co się śmiać z krzywdy innych, najważniejsze żebyśmy my dostali się do tej upragnionej LM.
2
wielki prostownik
22 marca 2021, 15:29
A jakby jeszcze Roma się ogarnęła to jest szansa że Piemonte zagra w eliminacjach Europa Conference League :D
1
Fushnikov
Fushnikov
22 marca 2021, 08:34
Piękny prezent na urodziny chopaki sprawiły :) emocje jak na grzybach aż racuchy pod pachami wyszły. :)
4
olhan
olhan
22 marca 2021, 08:19
kolejne ważne 3 punkty! drużyna bardzo dobrze zareagowała na utratę drugiej bramki. Niestety dalej zauważalny jest brak kontuzjowanych. Cieszy wracający Bennacer i aktywniejszy Calhanoglu. Bardzo liczę na to, że po przerwie na reprezentacje odzyskają jeszcze trochę świeżości i będą dalej punktować. Obawiam się, że Interowi już nie zagrozimy i będziemy się bić z Juve/Atalantą/Napoli o LM a na szczęście to oni muszą nas gonić.
2
Rafalzki
22 marca 2021, 10:30
Na Inter to już nie ma się co oglądać, jesteśmy na doskonałej pozycji do wywalczenia miejsca w LM, jeśli to zmaścimy to będzie frajerstwo sezonu...
1
olhan
olhan
22 marca 2021, 11:57
Rafalzki - też myślę, że Inter jest w mocnej pozycji, żeby tytuł wywalczyć, ale jeżeli dostaną teraz wpieprz od korony, to nie wiadomo jak to się dla nich skończy. Trzeba na spokojnie wygrywać kolejne mecze i nie oglądać się na innych
1
krasy
krasy
22 marca 2021, 08:06
Ważne zwycięstwo zwłaszcza ze Napoli gra coraz lepiej i ma jeszcze mecz zaległy . Generalnie szału nie było ale dało się patrzeć zwłaszcza w drugiej połowie po stracie gola drużyna dobrze zareagowała. Ciągle nie rozumiem dlaczego w pierwszym składzie gra Dalot a nie Kalulu , gdyby nie jego błąd i zmarnowana setka Ibry juz do przerwy było by po meczu. Ale dobrze jest teraz aby bez kontuzji i nie lekceważyć rywali a powinno być dobrze.
0
Marcos Salinas
22 marca 2021, 07:21
Jakoś te 3 punkty dopchneli, ale czy to był jakiś progres względem poprzednich tygodni? No raczej nie. Po prostu inne persnalia zrobiły swoje, szczególnie po wejściu Bennacera. Mniej więcej 60 minut flashbacków z LE czyli optyczna przewaga podsumowana brakiem konkretów + przebudzenie po drugim golu Violi . Tymczasem normalny, postpandemiczny Milan z tak dziadoską w defensywie Fiorentiną powinien zrobić to samo co United z nami - załadować te 2, 3, 4 bramki i od 50 minuty skupić się na ładowaniu akumulatorów poprzez oddanie inicjatywy. Niestety surowy reżim treningowy ludzi Piolego zrobił swoje, dlatego najprawdopodoobniej trzeba będzie dopychać wynik w każdym z pozostałych meczów. Oby z pozytywnym skutkiem dla Milanu albowiem z kolejki na kolejkę margines błędu zmiejsza się do minimum.
0
22 marca 2021, 08:50
W jakiej rzeczywistości United załadował nam 2,3,4 bramki? :D
2
22 marca 2021, 08:57
Mooże nie wyraziłem się precyzyjnie. Chodzi o sam plan na spotkanie. Oni w pierwszej połowie wyraźnie grali na pół gwizdka i gdyby nie aktualna forma fizyczna Milan też powinien tak zacząć się oszczędzać przeciwko mało skutecznym zespołom.
0
Piotrek1899
Piotrek1899

No nie gadaj, że ta wypowiedź Cię zaskoczyła, czy zdziwiła?
2
PaoloACM
PaoloACM
22 marca 2021, 01:09
Nie mogłem meczu oglądać a jestem bardzo ciekawy występu Bennacera. Po kilku komentarzach poniżej dowiedziałem się ze zaliczył niezłe wejście, byłbym wdzięczny za jakaś bardziej skrupulatna recenzje :)
0
KosaX
KosaX
22 marca 2021, 01:58
Wszedl i odmienil Milan,zdominowal srodek z Kessiem.Isma wygladal jakby gral w 20 meczu z rzedu i byl w super formie.Zagral mniej niz polowe a mysle ze byl jednym z kandydatow do zawodnika meczu.
9
MK92
MK92
21 marca 2021, 23:55
Mecz emocjonujący i na szczęście dla Milanu zwycięski. Ze Zlatanem jest jednak dużo łatwiej puentować naszą dobrą grę. Florencja to nigdy nie było miłe dla nas miejsce, więc tym bardziej wynik końcowy cieszy. Teraz potrzebna nam jak powietrze przerwa reprezentacyjna, a potem dziesięć finałów. Interu już chyba nie wyprzedzimy, ale wicemistrzostwo Włoch warto wywalczyć po takim sezonie.
13
ACMilansince1994
21 marca 2021, 23:18
No to teraz 10 kolejek prawdy i czas na odzyskanie formy przez Theo, Rebica, Benka i Alexisa. Będą potrzebni w formie z 2020 zwłaszcza na 5 ostatnich kolejek. Tam chyba 3 wykłady z Lazio, Juve i Atalanta i 2 mecze z Torino i Calgiari które będą walczyć o utrzymanie.
4
PanPrzemus313
21 marca 2021, 23:43
Benek wystarczy że będzie grał jak dzisiaj. Liczę zwłaszcza na przełamanie Theo, który ostatnio wygląda słabo ale wiemy na co go stać. Niestety raczej się nie łudzę co do Alexisa, chociaż Belg będzie musiał harować w defensywie za siebie i Dalota
Ante jak wróci to pewnie będzie podobnie jak do tej pory. Zwalniająca się maszyna losująca zadecyduje czy Chorwat wygra nam mecz czy zacznie grać na poziomie okręgówki
2
rk140685
rk140685
22 marca 2021, 00:06
Mnie jedynie co martwi to dluga absencja Calabrii i to,ze zastepujacy go Dalot strasznie odstaje w wiekszosci meczow. Obawiam sie jakichs pojedynczych epizodow i tego,ze na koniec sezonu najbardziej bedziemy zalowac iz Davide w tak waznym momencie sezonu wypadl na te kilka istotnych meczow.
21 marca 2021, 23:29
No skoro był na liście strzelców to zaryzykowałbym stwierdzenie, że grał ;)

(wiem, wiem - aluzja, że był niewidoczny, ale nie był. Pomagał rozgrywać, schodził na skrzydło i miał nawet niewykorzystaną sytuację1vs1)
13
FX
FX
21 marca 2021, 23:41
Ja tam się ciesszę, gdy On bramki strzela. :)
0
FX
FX
Troszku przewrażliwiony jesteś, Winstonie. ;)
0
Nelson_Dida
Nelson_Dida
21 marca 2021, 22:14
po 28 kolejkach mamy 17 pkt więcej niż w zeszłym sezonie - tak jakby ktoś chciał trenera zwalniać, czy pół składu wywalać : )
24
Jachu1899
Jachu1899
21 marca 2021, 21:54
Okropnie się bałem tego meczu ale na szczęście sa 3 pkt!
Dziś kolejny mecz gdrzue Napoli daje sygnał że nie odpuścić top 4.
Z jednej strony marzenie żeby w top 4 był Milan , Atalanta i Napoli a z drugiej strony cały czas strach ze to przeciwnicy nas dogonią.
Chyba trzeba czekać na mecz Starej ekhm Damy z Neapolitańczykami.
21 marca 2021, 21:27
Napoli zgarnia 3 punkty. Ale mamy z Nimi lepszy bezpośredni bilans w razie równej liczby punktów. Robi się ciasno więc dzisiejsze 3 punkty bezcenne :)
2
Adiceusz
21 marca 2021, 21:17
Co by nie pisać o tym jak Tonali urósł przez kilka miesiecy to Ismael zwyczajnie jest piłkarzem stworzonym do aktualnej taktyki Stefano. I chyba nawet Sandro w optymalnej nie da tyle ile Isma w swojej przeciętnej, bo to jednak zupełnie inni zawodnicy. Potrzebujemy go podobnie jak decydujących kopnięć piłki Hakana.
Brawo za 3 pkt, zwłaszcza, ze dzisiaj to była chyba najlepsza Viola jaka widziałem w tym sez.
4
Victor Van Dort
21 marca 2021, 21:45
Sandro z przymusu został rzucony na głęboką wodę, nikt nie planował absencji Bennka ale ona miała miejsce więc młody grał sporo, nie ma wątpliwości kto jest pierwszym wyborem razem z Kessie na środku to Algierczyk, Sandro na pewno zdobył wiele doświadczenia ale ma jeszcze czas by się rozwijać.
2
Corsa
21 marca 2021, 21:09
Bardzo istotne punkty, wręcz na wagę złota. Dzisiaj zaliczyliśmy dobre spotkanie, pokazaliśmy charakter. Można było wygrać ciut wyżej, ale znowu prześladował nas pech, jednak najważniejsze, że wywozimy komplet!

Troszkę martwi mnie, że Fiorentina jest kolejną, zaraz po Spezii, bardzo przeciętną drużyną, która wysokim, intensywnym pressingiem potrafiła rozbić nieco taktykę Piolego. Na nasze szczęście akurat temu przeciwnikowi nie starczyło sił, aby utrzymać taki styl przez całe spotkanie. Po przerwie oddychali wręcz rękawami, mieliśmy ich już wtedy na linach. Jednak potwierdza się to o czym wielu z Was pisało - Milan łatwo rozpracować. Stefano musi coś z tym zrobić, ogarnąć jakieś alternatywy, bo zaczyna wyraźnie pojawiać się "efekt Piątka", na początku wszyscy byli zaskoczeni naszą grą, a teraz z każdym miesiącem ta strategia staje się łatwiejsza do rozgryzienia, przez to nawet słabi rywale mogą być męczącym wyzwaniem.

Możliwe, że duże znaczenie ma sytuacja kadrowa i jeśli uporamy się z kontuzjami, to wróci ta drużyna, która bez mrugnięcia okiem niszczyła niżej notowanych rywali. Na to liczę.

Fajna niedziela, wygrywamy, Juve w cyc, oby jeszcze Neapol zremisował z Romą.
5
Jaca23
Jaca23
21 marca 2021, 21:00
Mega ważne punkty, robimy kolejny krok w stronę top4. Czasem trzeba "przepchnąć" te 3 punkty i to właśnie zrobił dzisiaj Milan. Zawodnicy na reprezentacje pojadą w dobrych humorach, a po przerwie Pioli powinien mieć do dyspozycji praktycznie pełną kadrę prócz Calabrii. Kluczowe mecze z Sampdorią, Parmą i Genoą, jeśli wyjdziemy z nich z kompletem punktów będziemy jedną nogą w LM. Forza Milan!
3
21 marca 2021, 20:57
Bacca strzela Milan nie przegrywa:) Że my go na Samu wymieniliśmy bo młodszy?! OMG
4
Jaca23
Jaca23
21 marca 2021, 21:01
Mało tego, jeszcze dopłaciliśmy około 12 mln...
7
grayman88
grayman88
21 marca 2021, 20:50
Widziałem tylko powtórkę meczu i akcje bramkowe. Donnaruma dzisiaj coś bronił czy reszta strzałów szła poza obręb bramki?
0
21 marca 2021, 21:07
Znowu wpuścił wszystko co leciało w jego kierunku. Choć trzeba przyznać że raczej nie miał wielkich szans na wybronienie tego.
0
ACstach
ACstach
21 marca 2021, 21:10
Nie przypominam sobie żeby coś obronił, może jakiś kartofel leciał w ręce, ale to chyba wszystko.
0
21 marca 2021, 21:31
W sumie to dwa strzały i 2 gole, ale raczej nie miał szans.
21 marca 2021, 20:47
Chciałem jeszcze tylko napisać, że pierwszy raz od dość dawna skusiłem się na mecz w E..... Bez Kapicy i tego żałosnego Święcickiego można jednak tam mecz z czystym sumieniem obejrzeć ;)
12
rk140685
rk140685
21 marca 2021, 21:36
Wlasnie ogladam spotkanie Napoli z Roma z komentarzem i przyznam,ze faktycznie momentami panowie sa strasznie irytujacy w swoim komentarzu i sposobie w jaki buduja emocje tego meczu. Na poczatku przygody w Eleven robilo wrazenie ich przygotowanie merytoryczne ale od pewnego czasu czuje,ze duet Dumanowski Guziak czy nawet Maciej Kruk jest ciekawszy w tym w jaki sposob kiomentuje mecze.
2
Piotrek1899
Piotrek1899
22 marca 2021, 06:42
Jakie przygotowanie merytoryczne? Przecież oni jedynie powtarzają to, czego możesz się dowiedzieć z internetu, czy też innych źródeł. Mało tego. Oni co mecz powtarzają to, o czym każdy wie od x czasu, plus te ich idiotyczne anegdotki i każdorazowe naśmiewanie się z jednych i tych samych piłkarzy. Już nie wspomnę o tym, że podczas meczu ich komentarz dotyczący tego, co dzieje się na boisku stanowi może 10 % całości tego bełkotu.
0
krzysiekberta
21 marca 2021, 20:46
Tomorri dzisiaj petarda, Romek idzie w odstawke na dluzszy czas hehe Bennacer robi zajebista czarna robote. Tonali jak juz wczesniej wspomnilalem nic nie gra ani w defensywie ani w ofensywie wiem ze jest mlody dlatego jeszcze bym go zostawil. Meita jest o wiele lepszy na to chwile od tonaliego, przede wszystkim fizyczny, technike tez ma. Gigio dup........ dal przy pierwszej budzie! Ale mecze ogolnie brzydki, od wejscia bennancera inaczej juz to wygladalo wszystko pukladane tak jak powinno byc.
21 marca 2021, 20:32
Po pierwsze chciałem przperosić za niektóre moje komentarze w trakcie meczu. Dużo negatywnych emocji z życia prywatnego w trakcie tygodnia znalazło dzisiaj ujście w komentarzach.
Na chłodno po meczu - Fiorentina, jak już wcześniej wspomniałem, totalna chamówa i bardzo dobrze, że udało się wygrać. Spinę mieli przeogromną, każdy kontakt, czy to nssz faul, czy ich faul, to nieustanne darcie ryja, niewiadomo w jakim celu. Prandelli poziomem rynsztoka dostosował się do poziomu swoich podopiecznych. Fatalna drużyna, dobrze, że pokazaliśmy im miejsce w szeregu.
Jeśli chodzi o nas, to w sumie był to dobry mecz. Fiorentina była na boisku przez 25 minut, od bramki na 1-1, do końca pierwszej połowy. Wtedy faktycznie grali dobrze. Druga połowa, to jeden ich wypad i pech chciał, że akurat nam się odmachnęli gole. Tak, to nic nie wynikało z ich ataków, byli agresywni, ale niegroźni w ostatecznym rozrachunku. Skutecznie kasowani. Z pojedynczych występów, trzeba się pochylić nad Tomorim. Absolutny MVP spotkania i Dalot na zupełnie przdciwnym biegunie. Pierwsze sobre zagranie w 82 minucie jak odebrał piłkę Riberiemu i 5 minut później jak wsadził twarz w rękę Kouame i zaoszczędził parę sekund. Na następny mecz obowiązkowo Kalulu, bo Dalot na boisku to proszenie się o dzwona. Z przodu jedyna ciekawa rzecz, warta odnotowania, to że Hakan z Diazem zaczęli grać w piłkę, jak zmienili się pozycjami. O wiele szybciej jeden i drugi i zdecydowanie wieksza jakość ich zagrań po tej zmianie. Dość powiedzieć, że przy bramce mógł tam być Diaz i byśmy mieli podanie do bramkarza :) No i na koniec Benek! Gość przyspieszył naszą gre, co najmniej o dwa tempa! Oby to był początek jego powrotu, bo jest potrzebny jak tlen. Tyle! Brawo Milan, wielkie 3 punkty!! Czekamy na remis Romy z Napoli!
21
GianpaoloM3
GianpaoloM3
22 marca 2021, 08:58
Dzięki że potrafisz się przyznać do błędu :) Nie byłem świadkiem kiedy pisałeś te komentarze, a samego meczu również nie udało mi się obejrzeć, niemniej dzięki że potrafiłeś to przyznać, nie każdy to robi. Dzięki że jesteś!
1
Piotrek1899
Piotrek1899
21 marca 2021, 20:31
Ciężki mecz, momentami brzydki, ale najważniejsze, że wygrany ;) I jedno tylko napiszę. Niech oddają Chelsea Donnarummę, byle Tomori u nas został. Gość miażdży system. Vlahović dzisiaj o mało nie zaczął przy nim płakać. Rewelacja.
2
Majki85
Majki85
21 marca 2021, 20:25
Pięknie wywozimy 3 pkt z Florencji. Sytuacyjne strzały Diaza i Hakana dały zwycięstwo. Takimi meczami je tylko wygrywa się scudettto, ale i awans do Champions League.
5
Rafał0209
Rafał0209
oglądacie wywiad na eleven z Chiellinim klasa sama w sobie a ja go zawsze miałem za buca:)
6
Maestro02
Maestro02
21 marca 2021, 20:28
Giorgio to, z tego co się mówi, poza boiskiem człowiek do rany przyłóż.
10
rossocarlonero
21 marca 2021, 20:24
Brawo dla naszych za ogromną walkę i finalne zwycięstwo! Od początku było widać dużą determinację, utrzymywaliśmy dobre tempo gry, jednak bramka Fiorentiny nieco podcięła nam skrzydła, im dodała wiatru w żagle i trochę się posypaliśmy. Większość drugiej połowy, nie licząc fragmentu do straty drugiej bramki, to była nasza zdecydowana dominacja i gol tylko wisiał w powietrzu. Na prawdę fajny meczyk, nawet dla postronnego kibica.

Jeszcze muszę się odnieść co do Dalota. Jego decyzje na boisku są opłakane w skutkach. Mało brakowało i byśmy stracili kolejne punkty właśnie przez niego. Kiedy dostał piłkę jako ostatni obrońca przy dwóch pressujących napastnikach Violi, autentycznie serce zaczęło mi mocniej bić. Dawno mnie nikt tak nie raził. Wystawianie go w składzie to automatyczny handicap dla przeciwnika.
7
banan1899
banan1899
21 marca 2021, 20:35
Sam Dalot nie gra w tej drużynie. Gdybyśmy mieli rozliczać to Ibra też dzisiaj miał setkę, którą zmarnował a później "odpał" z nakładkami. Owszem gra słabo ale całokształt złego to nie tylko on.
4
21 marca 2021, 20:41
Gdybyśmy mieli rozliczać to Ibra wypracował sobie sytuację na 1-0 i byliśmy na prowadzeniu, a Dalot przy niedużym zagrożeniu fauluje przed polem karnym i daje w nagrodę rzut wolny przeciwnikowi. Zresztą to nie pierwszy taki jego odpał. Dzisiaj niestety wszystko co złe to on.
3
banan1899
banan1899
21 marca 2021, 21:51
rossocarlonero - bramkę Ibrze wypracował Kjaer kapitalnym podaniem.
Dobry wieczór.
Dzisiaj dwie rzeczy przeczuwałem tj. bramkę Riberiego i tego, że nie przegramy.

Milan przetrwał kryzys !!!
1
To teraz przerwa na repre po czym Sampa, Parma, Genoa i Sassuolo. Po tych meczach już LM powinna być w zasadzie pewna.
2
21 marca 2021, 20:27
Jeśli wywalczymy tam komplet to nie powinno być już żadnych wątpliwości co do powrotu do LM
21 marca 2021, 20:20
Mi tam by się podobało gdyby Napoli pokonało Romę, Juventus i na 4 miejsce, a Juve 5 :), wiadomo na ten moment najbardziej pasuje dla nas remis w meczu Roma - Napoli, ale ta pierwsza opcja by była piękna :)
Rossu
Remis najlepsza opcja zdecydowanie, Napoli w końcówce sezonu będzie groźne i stawiam ich jako głównych faworytów do top 4.
21 marca 2021, 20:18
Teraz odpoczynek i 4 mecze (z czego 3 jako gospodarz) w których będziemy faworytami. Nie powinno się dzielić skóry na niedźwiedziu, ale to może być kluczowa seria.
1
21 marca 2021, 21:02
Zdecydowanie nie polecam liczenia punktów na zaś, to była by bezpodstawna zniewaga dla naszych przeciwników a jak pokazuje 2021 Milan jest bardzo nierówny i można go zaskoczyć. Lepiej myśleć o każdym kolejnym spotkaniu jak kolejnym kroku do bram LM i przede wszystkim delektując się każdym kolejnym spotkaniem w tym mam nadzieję przełomowym sezonem naszego klubu.
Maestro02
A i jeszcze tak zauważyłem że biorąc pod uwagę ten dołek jaki mieliśmy (może nadal mamy) na przełomie styczeń Marzec to 2 miejsce w Serie A, odpadnięcie po równej walce z Manchesterem United w LE to nie są najgorsze wyniki, zwłaszcza biorąc jeszcze do tego wszystkiego kontuzję i to jaką kadrą obecnie dysponujemy. Więc jestem zadowolony jak na razie z tego sezonu i jesteśmy na dobrej drodze do LM.
Pozdrawiam wszystkich!
5
chory
chory
no to teraz ci co mają odpocząć niech odpoczną podczas przerwy na repre i niech wrócą pełni sił
0
umbrella
umbrella
21 marca 2021, 20:17
Następny mecz u siebie o 12.30. Niezłe combo patrząc na nasze wcześniejsze wyniki.
Rossu
Na to już nie ma co liczyć, patrzmy na siebie, bo może nam LM za chwilę uciec.
4
Ale po co Chinter
Podobało ci się jak o nas pisali Chilan?

Poza tym i tak już nam odjechali
3
Zako
Zako
21 marca 2021, 20:15
Swoją drogą Panowie kazdy z nas przez te ostatnie lata przyzwyczaił się do nerwówek przez Milan , ale tylko mnie tak "terroryzowała psychicznie" ilość stałych fragmentów Violi w tym meczu? Tak z gry to wiele stresu nie było, ale te seryjne rożne to ciarki :P.
1
muamba_kabumba
21 marca 2021, 20:11
Mimo słabej postawy z początku nasi się podnieśli. Ogólnie dobry mecz i bardzo ważne zwycięstwo. Powrót Bennacera może być kluczowy dla końcówki sezonu. Jeżeli Tomori wyrazi chęć pozostania u nas, to Maldini musi go jakoś wykupić (nawet kosztem sprzedaży Leao).
7
grzesiekpl88
21 marca 2021, 20:08
Cholernie ważna wygrana !! Później Parma którą powinniśmy rozjechać jak walec i coraz blizej celu. Brawo, pokazali charakter chłopaki, Benek jak złapie rytm to będzie pięknie.

Forza Grande Milan !!

P.s. pozdrawiam serdecznie użytkownika, któremu napisałem że będzie mu po meczu bardzo głupio bo widział łatwą kasę za wygraną Violi.
Edytowano dnia: 21 marca 2021, 20:13
16
RaveL
RaveL
21 marca 2021, 20:10
Z tym walcem to ja bym się tak nie rozpędzał. Spezia też miała być zwalcowana.

Mimo wszystko Forza!
12
kamilus
Mały szczegół - przed Parmą gramy jeszcze z Sampdorią. Co nie zmienia faktu, że ten mecz też powinniśmy wygrać, tak samo jak i następny, czyli z Genoą. :)
5
dejnio
dejnio
Niepojęte, że ktoś tu jeszcze wierzy w łatwe mecze Milanu.
8
Tomori moim zdaniem MVP bo był po prostu niesamowity i tutaj racja chłop wymiata ale też nie robił bym z Vlahovica nie wiadomo jakiego napadziora, mimo że ostatnio złapał formę, jak dla mnie to wciaż chłopak na dorobku i dopiero niedawno zaliczył widoczny progres ale to jeszcze nie jest napastnik "pełną gębą", wciąż wiele nauki przed nim. Nie zmienia to faktu że Tomori był superpewnym punktem zespołu.
10
Maestro02
Maestro02
21 marca 2021, 20:07
Taki Milan chce się oglądać, grający na 4/5 biegu gdzie każdy zapierdziela jak nakręcony motorek, bardzo lubię Tonaliego i dostrzegam że chłopak zrobił postęp od kiedy do nas trafił ale do Bennacera brakuje mu jeszcze trochę. O Tomorim to można powiedzieć jedno, jak na razie MISTRZ który może i popełnia błędy ale w kluczowych sytuacjach to czyści jak nie jeden doświadczony obrońca. Chelsa niech płacze jeżeli sam zawodnik zdecyduje się przyjąć naszą ofertę (no i jeżeli takowa nadejdzie)
Forza Milan!
8
Cisek666
21 marca 2021, 20:14
Myślę, że jak Milan zawita do LM i dadzą mu odpowiedni piniądz to chłop zostanie. Zwłaszcza, że powoli zaczyna wygryzać ze składu Romka.
3
Demick
Demick
Bennacer to talent na skalę światową. Tonali jest dobry do uspokojenia gry, ale na pewno nie do brania ciężaru gry na siebie tak jak robi to Bennacer.
5
daro12555
Demick-3lata miedzy nimi jest różnicy i sądzę ze Włoch ma jeszcze większy talent niż Bennacer.
2
Maestro02
Maestro02
21 marca 2021, 20:22
Jak dobrze jest mieć dysputę o tym który z nich ma większy potencjał etc po czasach Biglii haha :)
2
Demick
Demick
21 marca 2021, 20:56
Benek prawie że w wieku Tonalego został najlepszym piłkarzem Pucharu Narodów Afryki... No rzeczywiście błahostka.
0
FanACM
FanACM
Taki jeszcze wniosek Fiorentina narzuciła wysokie tempo w pierwszej połowie i przez to siedli w drugiej plus zmiana Benka klasa. Hakan w końcu z przełamaniem. Ibra trzyma linie spalonego. No brawo w końcu jakiś pozytywy. Tylko coś trzeba zrobić z tą prawą stroną.
Edytowano dnia: 21 marca 2021, 20:11
8
LunaS
LunaS
21 marca 2021, 20:06
Juve zgubiło punkty i dziś Roma i Napoli zremisuja. Jest pięknie, te zwycięstwo było lege mega ważne.
0
Gzikuu
Uffff!

Dalot do utylizacji, Brahima dziś uratowała tylko bramka. Reszta bardzo dobrze.

Pioli musi popracować nad czasem w przerwie, chyba trzeci mecz z rzędu dostajemy bramkę zaraz na początku drugiej połowy.
0
iMmortal_1899
Jest dobrze! Powiększamy przewagę nad Juve, zmniejszamy dystans do Interu ;) Teraz tylko remis Romy z Napoli i będzie git!