El. do MŚ 2022: Krunić z pełnym występem, Hauge zagrał całą drugą połowę

24 marca 2021, 22:45, cinassek Aktualności

Kolejni piłkarze Milanu zanotowali występy w swoich reprezentacjach narodowych w ramach eliminacji do mistrzostw świata w 2022 roku. Rade Krunić spędził pełne 90 minut na murawie w Helsinkach, gdzie jego Bośni i Hercegowinie udało się wywalczyć punkt poprzez remis 2:2 z Finlandią. Całą drugą połowę od selekcjonera Norwegii otrzymał Jens Petter Hauge, a ekipa ze Skandynawii pewnie wygrała 3:0 na Gibraltarze, już do przerwy prowadząc dwiema bramkami. Alexis Saelemaekers znalazł się natomiast poza kadrą meczową Belgii na starcie z Walią, które gospodarze zwyciężyli w Brukseli 3:1.