Bramka Kessiego z rzutu karnego w meczu Wybrzeża Kości Słoniowej

30 marca 2021, 16:52, cinassek Aktualności

Udanie zakończył Franck Kessie marcowe zgrupowanie reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej. Po pewnym triumfie w Nigrze i zakwalifikowaniu się do przyszłorocznego Pucharu Narodów Afryki, teraz "Słonie" postawiły kropkę nad "i" w eliminacjach pokonując na ich zakończenie 3:1 (2:0) Etiopię. W 19. minucie bramkę z rzutu karnego zdobył pomocnik Milanu (WIDEO), który spędził na murawie całe spotkanie zakończone w... 84. minucie! Taką podjęto decyzję, gdy zemdlał sędzia główny zawodów - WIĘCEJ.

Tym samym 24-latek zakończył już swoje obowiązki reprezentacyjne i może wrócić do Milanello.