Begović: "Nie jest tajemnicą, że chciałbym nadal grać w Milanie"

31 marca 2021, 15:29, Adam6 Wywiady
Begović:

W rozmowie z Calciomercato.it były bramkarz Milanu, Asmir Begović, wspominał swoje półroczne wypożyczenie do ekipy Rossonerich. 

Doświadczenia z Milanu Milan jest jednym z największych klubów na świecie i bycie jego częścią jest przywilejem. Pięknie żyć i oddychać tradycją oraz szacunkiem, jakim cieszy się ten klub. Milan zatrudnił mnie, by pomagać młodszym zawodnikom w zdobywaniu doświadczenia na boisku i poza nim i myślę, że zrobiliśmy razem kilka dobrych rzeczy, ważnych dla przyszłości klubu. 

Obecny sezon Rossonerich Oczywiście go śledzę i wcale mnie nie zdziwił. Wręcz przeciwnie, po tym, czego doświadczyłem z tym zespołem w drugiej połowie ubiegłego sezonu, opierając się na wynikach i determinacji tego zespołu, byłem pewien, że Milan będzie miał dobry sezon. To był tylko krok naprzód w porównaniu z zeszłym rokiem i uważam, że ten zespół jest zdolny do wielkich rzeczy. Awans do Ligi Mistrzów jest jedną z nich. 

Wpływ Ibrahimovicia  Jego przyjście wywarło ogromny wpływ. Jego przywództwo, jego cechy, osobowość na boisku i poza nim wpłynęły na zespół i jego konkurencyjność. Naciska na całą grupę, aby była najlepsza. Jego występy sprawiają, że wszyscy inni stają się lepsi. 

Pozostanie w Milanie Miałem kontrakt z Bournemouth, który zdecydował, że jestem mi potrzebny w tym sezonie. Podobał mi się Milan i perspektywa pozostania w nim, ale takie jest życie zawodowego piłkarza i musimy z tym żyć. 

Powrót do Włoch Jak powiedziałem, nie jest tajemnicą, że chciałbym nadal grać w Milanie. Kocham Włochy i włoski futbol. Uwielbiam włoską piłkę nożną, a Serie A to wyzwanie dla każdego gracza, więc niczego bym nie wykluczał. Wszystko jest możliwe. 

Negocjacje w sprawie nowej umowy Donnarummy Nie znam sytuacji, ale wiem, że Gigio jest jednym z najlepszych na świecie i każdy zespół chciałby go mieć, a w tym przypadku zatrzymać. Jest świetnym sportowcem, świetnym profesjonalistą. Życzę mu wszystkiego najlepszego. 

5 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
pazioni
pazioni
1 kwietnia 2021, 07:24
Jak odejdzie Dollar ,to dać szansę .
0
Rafał0209
Rafał0209
31 marca 2021, 15:53
Grać to za duże słowo, bardziej siedzieć w Milanie tu pasuje.
2
Zuber
Zuber
31 marca 2021, 17:38
Jak grał to wstydu nie było.
9
milanista1997
milanista1997
31 marca 2021, 18:20
Ja bym sprawdził Plizzariego jeśli odejdzie Dolar.
1
Jaca23
Jaca23
31 marca 2021, 20:39
Jakie grał, jak rozegrał dwa mecze. To już starszy Donnarumma rozegrał 3 i to wszystkie na czysto :D
0

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się