El. do MŚ 2022: Kolejne czyste konto Donnarummy, zagrali też Kjaer i Krunić

31 marca 2021, 22:38, cinassek Aktualności

Jako ostatni zawodnicy Milanu swoje mecze podczas marcowej przerwy reprezentacyjnej rozegrali Gainluigi DonnarummaSimon Kjaer oraz Rade Krunić. Włoch zachował trzecie czyste konto z rzędu - po wygranych po 2:0 z Irlandią Północą i Bułgarią, tym razem Italia zwyciężyła identycznie w Wilnie z Litwą po bramkach Stefano Sensiego oraz, z rzutu karnego, Ciro Immobile. Gigio rozegrał pełne 90 minut. W takim samym wymiarze czasowym jako kapitan Danii wystąpił Kjaer. Ekipa ze Skandynawii rozbiła 4:0 Austrię na stadionie w Wiedniu. W podstawowym składzie Bośni i Hercegowiny wybiegł również Krunić i przebywał na murawie aż do 86. minuty, ale jego ekipa przegrała 0:1 w Sarajewie z Francją.

21 komentarzy
Moderator pazioni
1 kwietnia 2021, 07:26
Forza Italia.
0
31 marca 2021, 23:36
Brawo Polacy! I za mecz i za to przed meczem!

1 kwietnia 2021, 12:15
fryta777 - no mieli wpadkę z Łotwą, ale to nie powinno ujmować temu że rozbili Holandię i Norwegię. To mocna drużyna, pewnie się rozluźnili przy prowadzeniu. Jeśli wyciągną z tego wnioski to na euro będą jeszcze mocniejsi
1
Vol'jin
Vol'jin
1 kwietnia 2021, 12:39
Tylko zobaczcie kto jest obecnie selekcjonerem Holendrów ;] Frank "Partacz" De Boer ;]
No i Norwegowie to tylko "potencjał" z przodu, bo zgrania to tam oni szukają od poprzednich eliminacji

Dania kadrowo wygląda naprawdę ciekawie bo jest sporo doświadczonych graczy (Smeichel, Kjaer, Eriksen), solidni i nieźli gracze jak Delaney, Poulsen i młodzi gniewni typu Daamsgarda, Skov Olsena czy Wind'a
1
1 kwietnia 2021, 14:36
Vol'jin- de Boer może być partaczem ale Holandia nadal jest mocna, a sam fakt że ofensywa Norwegów która ma potencjał została zneutralizowana Turcji nic nie ujmuje. Oni też mają naprawdę mocny skład. Calha, Demiral, Soyuncu, Kabao, Celik, Yilmaz, Yazici
Dlatego właśnie Turcję i Danię która wymieniłeś najprędzej bym sklasyfikował jako potencjalne czarne konie turnieju
1 kwietnia 2021, 12:09
Ładnie wyglądają na tle słabych przeciwników. Zobaczymy jak spotkają się z kimś poważnym. EURO to będzie turniej zmęczonych ludzi więc nie zdziwię się jak kilka teoretycznie słabszych drużyn zrobi fajny wynik (będą mieli bardziej wypoczętych zawodników niż topka). Dania na pewno jest jednym z kandydatów.
0
Cisek666
Cisek666
31 marca 2021, 22:51
Przez ten brak varu te mecze to jedna wielka błazenada. Brak gola Ronaldo, brak karnego dla nas. UEFA to kpina.

Chociaż.... Niemcy przegrały u siebie z Macedonia..... Dzień nie poszedł na marne :D
Edytowano dnia: 31 marca 2021, 22:53
7
31 marca 2021, 22:54
Dokładnie. Jak można na takim poziomie nie mieć VAR. Toż to nawet w zapyziałej ekstraklapie to już standard a UEFA je może bo.... pandemia. Śmiechu warte.
7
Kosmateus123
1 kwietnia 2021, 09:19
Gdyby był w eliminacjach VAR to nie można byłoby puszczać takich wałków na poziomie przekręcenia Irlandii w meczu z Francją kilka lat temu. Do turnieju mają ostatecznie awansować drużyny przynoszące dużą wartość marketingową, a nie najlepsze...
1
Milanboy
Milanboy
31 marca 2021, 22:43
Jestem wkurzony, że nasi nie dowieźli wyniku, ehh, a było tak blisko.
31 marca 2021, 22:55
Wielki prostownik - poziom czy nie to szkoda wyniku strasznie, a nie wyglądalismy tak źle patrząc na różnice jakości w obu kadrach.

Najgorszy był szpak, że nie ma czego się wstydzić, ale czego? Że znów ponosimy klęskę? Ludzie xd.
0
jasiom22
jasiom22
1 kwietnia 2021, 00:06
Wyglądało to słabo, na tle słabej anglii. Pierwsza połowa we własnym polu karnym praktycznie zepchnięci, druga lepsza, ale też.. angole kontrolowali wszystko.
1
Milanboy
Milanboy
1 kwietnia 2021, 00:08
Jasiom22 - Mi się liczył tylko wynik, a było blisko, chłopaki nie dowieźli tego, a powinni z taką Anglią i niech mi nikt nie mówi o taktyce Anglii, bo po prostu mieli piłkarskiego farta a nam jak zawsze wiatr w oczy.
1
jasiom22
jasiom22
1 kwietnia 2021, 00:16
No tak, mogło się udać, ale patrząc na całośc spotkania to byśmy na ten remis, nie zasłużyli. Ja się cieszę z bramki Modera, może będą chłopaka teraz bardziej szanować, a nie kisić na ławce. Come on, Seagulls! :-)
Edytowano dnia: 1 kwietnia 2021, 00:18