Hauge: "Nie wygraliśmy, więc trudno być w pełni zadowolonym"

3 kwietnia 2021, 15:10, cinassek Aktualności
Hauge:

JENS PETTER HAUGE: "Cieszę się z bramki, była świetna. Nie wygraliśmy jednak, więc trudno być w pełni zadowolonym, ale punkt jest lepszy niż zero. Trzeba dalej pracować i się poprawiać. Jasne, że Liga Mistrzów to nasz cel. Wciąż mamy dziewięć meczów i dwadzieścia siedem punktów, o które musimy powalczyć. Należy się skupić na myśleniu z meczu na mecz. Cel jest jasny. Ja natomiast staram się codziennie poprawiać, dalej uczę się języka. Jestem tu bardzo szczęśliwy, a teraz trzeba zakończyć sezon na tym samym poziomie, na którym go zaczęliśmy".

22 komentarzy
gieemce
gieemce
4 kwietnia 2021, 08:45
Spór Samu czy Hauge poniżej jest daremny, Samu jest bez formy i poza błyskiem przez pol rundy rolnemu wiele nie pokazuje. Ale Hauge w lidze tez niewiele pokazał i dostając minuty był niemrawy i przestraszony. Może złapał już oddech ale 2-3-5 tygodni temu wystawić go na 90 min to wyjść w 10
0
zbylon
zbylon
3 kwietnia 2021, 21:39
Jak na moje, to Hauge wszedł na 20 minut, mógł w tym czasie zaliczyć dwie asysty (Hakan i Rebić) oraz strzelił piękną bramkę. Dobrze ustawia się na boisku, kilka razy koledzy postanowili go nie zauważyć. Moim zdaniem powinien teraz dostawać więcej minut, bo patrzenie na Krunica na skrzydle przyprawia mnie o mdłości. Ciągle uważam, że ten piłkarz to będzie niebawem nasz skarb.
4
DaRo_7
DaRo_7
3 kwietnia 2021, 19:34
Na Saelemakersa tez musieliśmy trochę poczekać. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie pokaże więcej regularności :P Bramka na plus, ale niestety widać w nim jeszcze strach przed wzięciem na siebie odpowiedzialności za akcję.
4
gieemce
gieemce
4 kwietnia 2021, 08:41
Widać strach przed pojedynkami 1-1, musi nabrać pewności pokazał smdwa trzy przebłyski plus bramka. Ale po wejściu go tez Candreva ze dwa razy porządnie wyjaśnił
0
3 kwietnia 2021, 19:07
Mam nadzieję, że ten gol doda mu pewności siebie.
1
zycumilanista
3 kwietnia 2021, 18:41
U mnie chłopak ma mega kredyt zaufania bo widać po nim że ma ten magic touch.
6
karp_fso
karp_fso
3 kwietnia 2021, 18:30
Hauge po raz kolejny pokazuje, że potencjał ma, ale brakuje regularności. Na razie to może być kwestia zmęczenia po wyjątkowo długim sezonie.

3 kwietnia 2021, 15:47
Ale jest młodszy ma większy potencjał i powinien regularnie grać a poza tym to pierwszy jego sezon w Milanie, a z Samu nigdy nic nie było i nie będzie.
- Samu - 1032 minuty, jedna bramka.

No to ja już wolę stawiać na przestraszonego Hauge niż fatalnego Castillejo.
5
Rafał0209
Rafał0209
3 kwietnia 2021, 15:14
Mam nadzieje że posadził tą bramką Samu na ławce do końca sezonu.
1
wielki prostownik
Lepszy od Samu był tylko dzięki bramce. Poza tym strata za stratą.
4
kasoli
kasoli
3 kwietnia 2021, 15:21
Jakby zawsze był lepszy tylko dzięki bramce, to bym nie miał nic przeciwko ;)
17
hyrus13
hyrus13
Różnica pomiędzy Hauge a Samu jest taka, że Norweg rokuje.
14
To prawda. Na chwilę obecną to jedyna różnica.
0
Woolfik92
Woolfik92
3 kwietnia 2021, 16:24
Hauge - gol co 260 minut w Serie A
Castillejo - gol co 1032 minuty w Serie A

Zaden z nich nie ma asyst. Niech gra ten mlodszy.
18
Książę Mroku
3 kwietnia 2021, 16:52
Jak Samu tak nawinie rywala i przymierzy jak norweg to porozmawiamy.
Edytowano dnia: 3 kwietnia 2021, 16:53
8
Ra.V
Ra.V
4 kwietnia 2021, 00:15
Sami nie jest szybki, jeśli chodzi o czarowanie technikom - nie, a do tego jest chudziak. Nie przepchnie si, nie kiwnie, ani nie wyprzedzi. Jedyna opcja to taka, że się znajdzie w odpowiednim miejscu.
0
Edmunds
Edmunds
Gol w ważnym momencie cieszy, jednak w tym sezonie nie oczekuje już od Hauge nic. Liczę, że po sezonie odpocznie, przepracuje okres przygotowawczy i w przyszłym sezonie zobaczymy jak będzie wyglądać.