16 kwietnia 2021, 08:18, cinassek Aktualności

AC MILAN (4-2-3-1): G. Donnarumma - Dalot, Kjaer, Tomori, T. Hernandez - Kessie, Bennacer - Saelemaekers, Calhanoglu, Rebić - Leao

GENOA CFC (3-5-2): Perin - Goldaniga, Zapata, Masiello - Ghiglione, Behrami, Melegoni, Strootman, Czyborra - Destro, Pjaca

17 komentarzy
DaRo_7
DaRo_7
17 kwietnia 2021, 07:42
Musimy wygrać. Najgorsze jest to, że nasi śpią jeszcze o 12:30 i wypadamy wtedy fatalnie...

Chętnie zobaczę co zostało ze Strootmana, bo kiedyś bardzo go chciałem w Milanie. gdyby nie kontuzje myślę, że byłby TOP :)
16 kwietnia 2021, 11:19
Mecze z Genoa, zaraz obok tych z Udinese, wywołują u mnie szczególny niepokój.
1
GianpaoloM3
GianpaoloM3
16 kwietnia 2021, 10:28
Kolejny mecz, kolejny raz Kessie i Bennacer razem :)
16 kwietnia 2021, 09:40
Zaden Dalot, tylko Kalulu. No i jeżeli jest zdolny do gry Mandzu, to bym na niego stawiał. Niech pokaze ze jest cokolwiek warty.
16 kwietnia 2021, 08:49
Przegramy 2:0, a gole strzelą Zapata i Destro, a tak na serio to obstawiam 3:1 dla nas.
Edytowano dnia: 16 kwietnia 2021, 08:49
2
MediolMann
MediolMann
Jakoś w tym sezonie mam wrażenie, że wystarczy popatrzeć na pierwsze 10 minut meczu, żeby zobaczyć czy drużyna jest zmotywowana i można być spokojnym o wynik, czy będą męczarnie i strata punktów.
9
Michał92
16 kwietnia 2021, 09:14
Dokładnie, po 10-20 minutach meczu ze Spezia i Sampdoria, już niestety było widać, że zrobimy klopsa.
11
biedrus
biedrus
16 kwietnia 2021, 08:30
Patrząc na ten skład cieszy, że nie musimy "kleić" byle jak tylko każdy poza RL gra na swojej pozycji, a i ławka wygląda całkiem okazale jak na nasze możliwości.
Ale wspominając listopad/grudzień to im było gorzej tym wyniki lepsze:)
1
fryta777
fryta777
16 kwietnia 2021, 08:26
Scamacca zawieszony, kontuzjowany? Jeśli nie to dziwne by go nie było skoro ostatnio jest w zdecydowanie lepszej formie niż Destro czy Pjaca... co do Naszego składu to jednak wolałbym Kalulu...
2
Matim
16 kwietnia 2021, 08:35
Destro przed poprzednim meczem z Milanem też za bardzo nie strzelał i było zdziwienie, że wychodzi w pierwszym składzie. :D