Lazio - Milan: przewidywane składy według LGdS

25 kwietnia 2021, 09:49, cinassek Aktualności

SS LAZIO (3-5-2): Reina - Marusić, Acerbi, Radu - Lazzari, Milinković-Savić, L. Leiva, L. Alberto, Fares - Immobile, Correa

AC MILAN (4-2-3-1): G. Donnarumma - Calabria, Kjaer, Tomori, T. Hernandez - Kessie, Bennacer - Saelemaekers, Calhanoglu, Rebić - Mandżukić

2 :1 dla Rosso, Rebic i Kessi z karnego, pewne info
0
ACMilansince1994
25 kwietnia 2021, 13:04
Na ten moment jedyne rozsądne ustawienie chociaż zastanawiam się nad kondycją Mandzukica ? Niektórzy piszą że nie ma sił na 90min A ja zastanawiam się czy ma na 45min gdzie przy atakach Lazio będzie musiał być pierwszym obrońcą i niestety biegać i presować. Oby to wyszło. Leao to dopiero na ostatnie 15min chyba że wcześniej nie będzie już nic do stracenia. Jeżeli wynik będzie korzystny to Hauge na lewą A Rebic do ataku. No i wziął bym na ławkę Robacka. W końcu to napastnik i warto mieć jakąkolwiek opcję. Zwłaszcza że sparingach się pokazywał no ale w sezonie chyba nie dostał ani 1min.
25 kwietnia 2021, 10:51
Jeżeli zobaczę Krunica przed 80 minuta na boisku i w sytuacji gdy wynik będzie stykowy (w jakąkolwiek strone) to mnie chyba szlag jasny trafi. Niech Pioli w końcu się odkocha od tego beztalencia a będzie dobrze.
2
TR3V0R
TR3V0R
25 kwietnia 2021, 10:42
Sercem czuję 2:1 dla nas, ale rozum mówi mi coś innego. Jak wyjdziemy znowu bez jakiegokolwiek zaangażowania i chęci gry to dostaniemy na dziurkę, bo Lazio będzie chciało się odkuć po ostatnim meczu z Napoli
25 kwietnia 2021, 10:05
Gładkie 3:0 .........................dla Lazio !
27 kwietnia 2021, 08:03
nie zebym się cieszył ze wynik trafiłem..... żenada i dramat po prostu !!
0
Rafał0209
25 kwietnia 2021, 09:58
Boje się oglądać tego meczu, chyba nawet odpuszczę sobie dzisiejsze spotkania Serie A, takiego mam kaca po naszym ostatnim występie że do dziś mi nie przeszło. mecz dla nas o wszystko gorzej że dla przeciwnika również, a jak to w takich przypadkach bywa rywal jak zwykle pokaże większe jaja i chęci. ale wierzyć trzeba forza Milan.
No wreszcie.
Już pisałem kilka dni temu, że na pierwszą połowę bym wystawił Mandżukicia. Kondycja kiepściutka, ale na 45 minut wystarczy. Na drugą połowę albo Leao na szpicę, albo Rebicia na 9 przesunąć, a na lewe skrzydło wpuścić Hauge lub Diaza (choć pewnie skończy się Kruniciem na lewym skrzydle...).
6
Mario09
Mario09
25 kwietnia 2021, 12:54
Popieram, ale skoro krunic nic nie wnosi na lewy skrzydle to dlaczego nie wpuścić Dalota a wyżej przesunąć Theo. Nie mówię że od początku meczu ale tak od 60-70 minuty