Theo: "W ofensywie zyskałem wiele pewności siebie. Muszę się sporo poprawić w obronie"

1 maja 2021, 23:29, cinassek Aktualności
Theo:

THEO HERNANDEZ: "To prawda, bardzo się cieszę, także dlatego, że strzeliłem. To świetny i ważny dzień dla drużyny, która spisała się dobrze. Po Lazio się nie baliśmy, ale byliśmy trochę smutni. Byliśmy pierwsi przez długi czas, potem się trochę pokomplikowało. Teraz trzeba dalej walczyć, aby uzyskać awans do Ligi Mistrzów. Z Juventusem to będzie bardzo ważne spotkanie. Oni są świetnym zespołem, ale do Turynu pragniemy pojechać po zwycięstwo. W ofensywie zyskałem wiele pewności siebie i miałem wolność w grze do przodu. To pozwoliło mi strzelać gole i notować asysty. Jestem młody i muszę się sporo poprawić w defensywie. Pioli bardzo mi pomaga, trening za treningiem, abym mógł stać się najlepszym bocznym obrońcą na świecie. Trener obdarzył mnie wielkim zaufaniem. To dzięki niemu stałem się takim piłkarzem jakim jestem, także dzięki moim kolegom z drużyny. Powołanie na Euro? Będę walczyć, aby je uzyskać. Mam taką nadzieję. Zobaczymy, jak to się potoczy".

9 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
Gutek
Gutek
2 maja 2021, 11:44
Jest dzik, ale ma ogromny mankament-używa tylko jednej nogi przez to staje się dość przewidywalny, szkoda Firpo bo na pewno by powalczył z Theo o pierwszy skład. Mimo wszystko obok Bennacera mój ulubiony grajek
0
Gianni Rivera
Gianni Rivera
2 maja 2021, 00:24
Moim zdaniem największym minusem Theo nie jest słabsza gra w obronie, a fakt, że on się do obrony rzadko po stracie piłki cofa, przez co mamy stratę i jednocześnie osłabienie w defensywie, kiedy idzie kontratak. Albo siedzi/leży, dopominając się odgwizdania faulu, albo truchcikiem sobie wraca. Ja rozumiem, że w trakcie dryblingu piłkę się często traci, ale wtedy zaciska się zęby i gna do defensywy, a nie macha rękami lub strzela fochy.
2
LunaS
LunaS
2 maja 2021, 07:31
E tam może nie wracać, tyle żeby więcej wpadało i więcej udanych wjazdów tak jak na początku.
0
MR.Czips
MR.Czips
1 maja 2021, 23:58
Wreszcie zaczynasz z nami rozmawiać.Ważne Theo że jesteś tego świadomy.Bo świadomość to Tożsamość.Zawsze można się poprawić.Jednak co nie zmienia faktu że każdy też człowiek powinien znać swoją wartość.
0
GWIDON1979
GWIDON1979
1 maja 2021, 23:47
Optymizm panuje po meczu ze słabym przeciwnikiem ,szkoda że nie byli tacy mądrzy po dwóch ostatnich frajersko przegranych meczach
0
pawel1989
1 maja 2021, 23:55
frajersko to sie ty teraz zachowujesz. trzeba sie cieszyc z 3 puntow. "kibicu"
8
zbylon
1 maja 2021, 23:36
Ostatnio obniżył loty, ale dzisiaj zagrał naprawdę dobrze. Dobra wróżba przed arcyważnym meczem z Juve za tydzień.
1
Gzikuu
Gzikuu
1 maja 2021, 23:33
Nie zmienia to faktu, że rundę wiosenną ma bardzo złą. Jak jeszcze raz będzie się dopominał cieszynkami o kadrę, bo Deschamps powinien zrobić mu kompilację jego podań do przeciwnika pod naszym polem karnym. Na Milan może i jest rewelacją, ale na być może najlepszą kadrę na świecie, to chyba jednak trochę za mało. Jeszcze.
12
MR.Czips
MR.Czips
2 maja 2021, 00:06
Gzikuu

Pełna zgoda.Mniej gadania więcej robienia.
0

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się