Superpuchar Włoch nie dla Milanu... Rossoneri w półfinale turnieju przegrali z Napoli 0:2.
| p. | Drużyna | M | W | R | P | Bramki | PKT | |
| 1. | Inter Mediolan | 15 | 11 | 0 | 4 | 34-14 | 33 | |
| 2. | AC Milan | 15 | 9 | 5 | 1 | 24-13 | 32 | |
| 3. | SSC Napoli | 15 | 10 | 1 | 4 | 22-13 | 31 | |
| 4. | AS Roma | 16 | 10 | 0 | 6 | 17-10 | 30 | |
| 5. | Juventus FC | 16 | 8 | 5 | 3 | 21-15 | 29 | |
| 6. | Bologna FC | 15 | 7 | 4 | 4 | 23-13 | 25 | |
| 7. | Como Calcio | 15 | 6 | 6 | 3 | 19-12 | 24 | |
| p. | Strzelec | Bramki |
| 1. | Lautaro Martínez | 8 |
| 2. | Christian Pulisic | 7 |
| 3. | Riccardo Orsolini | 6 |
| 4. | Hakan Çalhanoğlu | 6 |
| 5. | Rafael Leão | 5 |
| 6. | Nico Paz | 5 |
| 7. | Kenan Yıldız | 5 |
| 8. | Federico Bonazzoli | 5 |
| 9. | Gianluca Scamacca | 5 |
Jednym z głównych tematów we wtorkowych włoskich dziennikach jest oczywiście przyszłość Gigio Donnarummy. Wszystkie zgodnie podają, że 22-latek zagra w przyszłym sezonie w tym zespole, który awansuje do Ligi Mistrzów. Weekendowy mecz między Milanem i Juventusem jest więc zapowiadany jako spotkanie o podwójną stawkę - przybliżenie się do elitarnych rozgrywek i zapewnienie sobie usług młodego bramkarza. Donnarumma ma być niespokojny po spotkaniu z ultrasami Rossonerich, ale trener Pioli postawi na niego w starciu ze Starą Damą i nie ma zamiaru poddawać się zewnętrznym naciskom. Milan nadal proponuje Gigio pensję w wysokości 8 milionów euro i nie zamierza jej podwyższać. W razie odejścia wychowanka, już zapewnili sobie transfer Mike'a Maignana z Lille
1) Juve wygrywa z nami i Gigio od razu podpisuje z nimi kontrakt.
2) Juve przegrywa resztę meczów i to Milan melduje się w LM.
To byłoby piękne. :)
A Maldini zakopuje wszystko pod dywan.
Przecież jeśli my wejdziemy do LM i on zostanie to wstyd dać mu się tak manipulować.
Jeśli oni wejdą i on zagra w tym meczu to frajerstwo dekady.
Powinien nie zagrać i odejść bez względu na wynik. Nie chcę potem przez rok rozpamiętywać jak daliśmy dupy :/
Spokojnie. Take a chill pill.
Bo to niby gra Raioli? A co, Raiola robi to wbrew Dolarowi?
Nie zamierzam być spokojny jak jakiś garbatonosy "wannabe legenda" ośmiesza mój ukochany klub.
Widocznie niektórym tak przegrywanie weszło w krew, że nawet jak ich zawodnik opluwa to myślą, że deszcz pada ;)
Najlepszy scenariusz to taki w którym Juve trafia do LE wraz z Donnarummą.
Ja bym zmienił warunki kontraktu proponowanego na obniżkę pensji o 1 mln i czas na decyzje do środy nie pasuje?? To na trybunach do konca sezonu.
tak czy siak Wlosi przy swojej nieporadnosci i tak zdobyli w tym sezonie ponad 2x wiecej pkt niz Fra, wiec no
- awans Milanu do LM
- przedłużenie umowy z Gigio
- umowa z Maignan że przychodzi do nas w zimę
- zimą sprzedajemy Gigio za 20 mln, znajdzie się chętny, a jak grubas będzie robił problem to na trybuny jego klienta
*Sofronow.
Zakup Maignana + pensja rocznie wyjdzie mniej niż Donnarumma
15-20 mln przez 5 lat to 4 mln euro rocznie + pensja ~3 mln z nowym progiem podatkowym to 4-5 mln euro rocznie dla klubu czyli ~9-10 mln euro
o czym tu mówimy ?
Sam co chwilę jeździ w sprawach pozaklubowych, notorycznie ma urazy, a ostatnio jak gra to jest nieskuteczny niczym Kalinić.
I on ma czelność srać się do innych o grę?
W meczu z Benevento było to pięknie widać: jak ktoś spieprzył to Ibra leciał z mordą, a jak sam Szwed walił babole to jakoś nie byloafery :P
Podobno te relacje zaczęły się nieco psuć właśnie podczas tych wydarzeń pozaboiskowych o których wspominasz.
Niech idzie do Juve i zostanie ikoną a'la Buffon, czyli bez żadnych sukcesów międzynarodowych!
Agenci piłkarscy to jeszcze większy nowotwór niż UEFA, a Raiola to najbardziej złośliwy rak spośród wszystkich, jeśli Gigio odejdzie to postawić ultimatum reszcie piłkarzy by nawet nie spoglądali w kierunku grubego, a Romkowi powiedzieć, że albo zmieni agenta albo żegnamy się latem.
Kawa na ławę/albo albo.