Na mecz z Torino konieczne zmiany w ataku

10 maja 2021, 13:40, cinassek Aktualności

Trener Stefano Pioli prawdopodobnie będzie musiał dokonać zmian w ofensywie na środowy mecz z Torino. Pojedynek z Juventusem z kontuzją zakończył bowiem Zlatan Ibrahimović, poobijany był również Brahim Diaz, a żółtą kartkę otrzymał zagrożony zawieszeniem Alexis Saelemaekers. Wiele wskazuje więc na to, że szkoleniowiec rossonerich pośle do gry nieco inną linię ataku niż na Allianz Stadium. Możemy spodziewać się występów Samu Castillejo czy Ante Rebicia, ponadto niewykluczona jest gra jednego z dwójki Rafael Leao - Mario Mandżukić.

28 komentarzy
Rocker
Rocker
10 maja 2021, 22:14
Lepiej, żeby Mario mądrze stał, niż żeby Leao głupio biegał.
1
Dratewka_Szewczyk_
10 maja 2021, 22:07
Moim zdaniem w drugiej połowie powinien dostać szansę Hauge, naprawdę duży potencjał, który potrzebuje żeby w niego uwierzyć i mu zaufać
10 maja 2021, 17:27
Według mnie Rebić-Hakan-Diaz(Dalot), a z przodu Mandzukić. W drugiej połowie Leao i Hauge.
1
Andre
Andre
10 maja 2021, 18:17
Daj spokój. Mandzukić jest kompletnie bez formy i kondycji. On to nawet na końcówki się nie nadaje, bo i tak nic nie wnosi do gry.
1
Majki85
Majki85
10 maja 2021, 16:23
Ja bym zagrał trójka Diaz, Hakan, Rebic i nie będziemy wtedy musieli oglądać Castijello. Już wolałbym za Alexisa żeby grał Dalot który ciąg na bramkę ma, aniżeli Hiszpan z blond czupryna.

10 maja 2021, 14:21
Nie wiem czy wystawianie Mandzukicia to dobry pomysł. Chłop mimo że tam coś się stara to ma siły na 30-40 minut meczu. To zdecydowanie za mało. Ja jednak chyba bym postawił na wariant Hauge-Hakan-Samu(bo innego wyboru nie ma) no i Rebić na ataku. Innej opcji nie widzę. Może być ciężko, ale powinniśmy dać radę.
EDIT: Dobra zauważyłem że wielu z was stawia Dalota na PS. Jak najbardziej, zmieniam swoje typy, każdy byle nie patyczak Samuel Castillehino
Edytowano dnia: 10 maja 2021, 14:23
0
ósmy
ósmy
10 maja 2021, 14:20
Jasna sprawa, że trzeba ufać osobie, która widzi całą ekipę codziennie na treningach.
Tym bardziej martwią absencje i nieobecności na boisku Hauge i Sandro T.
1
mw121
mw121
10 maja 2021, 14:08
Jeśli wyjdziemy zmobilizowani na Juventus, to nawet z Samu na skrzydle i Leao w ataku powinniśmy dać radę. Choć osobiście wolałbym na szpicy Mandżukicia, przynajmniej stara się walczyć. Tylko no właśnie, ten zespół ma dwa oblicza, potrafimy zagrać genialne spotkanie, jak wczoraj, jak z Romą i pierwszy mecz z Manchesterem, albo kompletnie przejść obok meczu. Oby tylko chłopaki nie wyszli z nastawieniem, że mecz sam się wygra. Chyba nikt by nie chciał, żeby to właśnie spotkanie z Atalantą było meczem o wszystko.
1
nrt2
10 maja 2021, 14:05
Przypomniał mi się taki piłkarzy Hauge ale czy on jeszcze gra w Milanie?
10 maja 2021, 13:55
Oby nie Samu - przesunięcie Brahima na prawą czy nawet wystawienie tam Dalota, wszystko będzie lepsze
3
R93k
R93k
10 maja 2021, 14:04
Dalot chyba wczoraj nawet wszedł na skrzydło za Samu, bo Calabria został, więc może go tam testował.
2
LunaS
LunaS
10 maja 2021, 13:51
Na Torino powinno starczyć - na Atalantę już pewnie nie. Ciekawe co tam się u Ibry stało - może już nie wróci w tym sezonie ... a w następnym to mogą być niezłe jaja z jego występami. W dodatku jak wywalczymy LM to chyba jakoś związaliśmy się z Mandżu - to już w ogóle dwa szroty z przodu :)
1
Zako
Zako
10 maja 2021, 14:02
Z Mandzu bylo dementi, jakoby byla jakas klauzula aktywująca sie w przypadku awansu.

Jak wystarczy na Torino I Cagliari to mecz z Atalanta bedzie bez większego znaczenia prawdopodobnie.
10 maja 2021, 13:48
No i skończyło się rumakowanie. Jak mawia klasyk.
Cervusius
Jak dla mnie może wyjść nawet kulawy Maldini. Po zagrywce z Diazem mam pełne zaufanie do Piolego. Oby piłkarze nie spoczęli na laurach.
0
Gol
Gol
10 maja 2021, 13:43
Zamiast Ibrahimovicia zagra Mandziukic, a zamiast Alexisa pewnie Castillejo.

W drugiej połowie za Mandziukicia wejdzie pewnie Leao/Rebić w zależności od tego który zacznie na ławce.

Reszta pewnie bez zmian w stosunku do dzisiejszego spotkania.
0
krystian1899
Najlepiej dać Ante na szpicę, na prawą pomoc dać Calabrię a na tył obrony postawić na Dalota. Lewa flanka- dałbym szansę dla Leao. Mario nie ma sensu wystawiać.
0
landik
Przecież Ante na szpicy jest tak samo fatalany jak Leao na szpicy xd
0
karp_fso
No to gramy bez jednego skrzydłowego na trudnym terenie. Ale też trudno o inne zestawienie jak Samu i Alexis to nasi jedyni prawoskrzydłowi XD
1
Gol
Gol
Czy taki trudny to nie wiem, Torino u siebie wygrało 3 spotkania w tym sezonie w 17 meczach w roli gospodarza.