Superpuchar Włoch nie dla Milanu... Rossoneri w półfinale turnieju przegrali z Napoli 0:2.
| p. | Drużyna | M | W | R | P | Bramki | PKT | |
| 1. | Inter Mediolan | 15 | 11 | 0 | 4 | 34-14 | 33 | |
| 2. | AC Milan | 15 | 9 | 5 | 1 | 24-13 | 32 | |
| 3. | SSC Napoli | 15 | 10 | 1 | 4 | 22-13 | 31 | |
| 4. | AS Roma | 15 | 10 | 0 | 5 | 16-8 | 30 | |
| 5. | Juventus FC | 15 | 7 | 5 | 3 | 19-14 | 26 | |
| 6. | Bologna FC | 15 | 7 | 4 | 4 | 23-13 | 25 | |
| 7. | Como Calcio | 15 | 6 | 6 | 3 | 19-12 | 24 | |
| p. | Strzelec | Bramki |
| 1. | Lautaro Martínez | 8 |
| 2. | Christian Pulisic | 7 |
| 3. | Riccardo Orsolini | 6 |
| 4. | Hakan Çalhanoğlu | 6 |
| 5. | Rafael Leão | 5 |
| 6. | Nico Paz | 5 |
| 7. | Kenan Yıldız | 5 |
| 8. | Federico Bonazzoli | 5 |
| 9. | Gianluca Scamacca | 5 |
THEO HERNANDEZ: "To zasłużone zwycięstwo, pokazaliśmy sporo już od pierwszych minut. Cieszę się, a teraz koncentracja na kolejnym meczu. Wiedzieliśmy, że zostały nam cztery mecze. Nad Juve odnieśliśmy spektakularne zwycięstwo, dzięki któremu odzyskaliśmy przekonanie i pewność siebie. Trzeba jeszcze ciężko pracować, aby dostać się do Ligi Mistrzów, ale brakuje już niewiele. Każdego dnia pracuję, a mój cel to wygrywanie z Milanem. Czekam też na powołanie do reprezentacji Francji. Paolo Maldini jest jak mój najlepszy przyjaciel. Wspiera mnie w każdej chwili".
#theodorepry
:) :) :)
On wraz z Franckiem odwalają kawał dobrej roboty. Cały zespół zasłużył na ogromne uznanie. 7 do 0 nie bierze się z niczego.
Jestem ciekawy ilu zawodnikow znajdzie sie w najlepszej 11 sezonu ligi wloskiej. Mysle,ze Theo,Calabria oraz Kessie maja bardzo duze szanse. Pewnie tez Donnarumma.
Z Gigio też może być ciężko - ale Kessie i Theo to raczej pewniacy
musi przeczekać na zmianę warty tak jak i w pewnym sensie Benzema (ale tutaj też związek go sam "wykluczył")
Do boju Panowie!