Rebić z najszybszym hattrickiem tego sezonu w pięciu najlepszych ligach

14 maja 2021, 22:33, Adam6 Aktualności

Ante Rebić zanotował spektakularny występ w meczu z Torino, trzykrotnie wpisując się na listę strzelców. Chorwat w drugiej połowie spotkania zanotował klasycznego hattricka, który jak się okazuje był najszybszym w sezonie 2020/21 w ligach top 5. Napastnikowi Milanu jego skompletowanie zajęło 12 minut, czym wyprzedził Erlinga Hålanda z Borussii Dortmund, który w obecnej kampanii skompletował hattricka w 15 minut. Rebić kolejny sezon z rzędu notuje lepsze występy wiosną, ale tym razem prowadzi Milan do Ligi Mistrzów.