Florentino Pérez: "Brahim Díaz rozwinął się w Milanie"

25 czerwca 2021, 10:43, Redakcja Aktualności
Florentino Pérez:

Prezes Realu Madryt, Florentino Pérez w długiej rozmowie z El Transistor został zapytany o sytuację Brahima Díaza, którego pozyskaniem mocno zainteresowany jest Milan: "Brahim jest jednym z tych piłkarzy, którzy mieli szansę pokazać swoje umiejętności w Milanie i jeżeli teraz nie będzie mógł pokazywać ich tutaj, chcielibyśmy, aby robił to w Milanie. Jednak nie wiem dokładnie co się wydarzy".

Według najnowszych informacji Fabrizio Romano, hiszpański pomocnik będzie kontynuował swoją karierę w Milanie. Tym razem dołączy do Rossonerich na zasadzie wypożyczenia z opcją definitywnego zakupu.

7 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
karp_fso
karp_fso
25 czerwca 2021, 12:29
Wypożyczenie z opcją wykupu to najkorzystniejsza opcja dla nas. Jak odpali to wykupimy. Nawet jeśli będzie chciał wrócić do Realu, to Real zawsze może zapłacić więcej :p Wtedy przynajmniej zarobimy za ogranie zawodnika, a Real pewnie też dostałby Diaza po w miarę korzystnej cenie względem rynkowej. Win-win, a z Perezem warto mieć dobre relacje, bo dużo dobrych piłkarzy w Realu ginie.
0
Margiorno
25 czerwca 2021, 11:02
Również w tym wywiadzie Fiorentino Perez potwierdził że nikt nie opuścił SuperLigi

Dziennikarz: Wygląda na zewnątrz, że zostaliście we trójkę z Juventusem i Barceloną ?
Perez: Mamy 12 ekip i podpisaliśmy wiążące porozumienie między nami wszystkimi. Nikt nie może odejść, bo to wiążące porozumienie, które łączy nas serią artykułów w ramach naszej organizacji. Co się stało? Gdy to ogłosiliśmy, dodając, że kluby założyciele chcą rozmawiać z UEFA i FIFA, pojawiła się agresja, szczególnie ze strony UEFA. Zaczęli nam grozić, by ochronić swoją dominującą pozycję w świecie piłki. Biedni Anglicy wpadli w tę pułapkę. Podpisali ten dokument, który podobno był dobrowolny. Poszliśmy więc do sądu, a sąd wydał orzeczenie, w którym stwierdził, że nie można naruszać Superligi, że to nasze prawo, że nie można stawiać jej przeszkód ani jej grozić. Sędzia przetłumaczył to na niemiecki, wysłał hiszpańskiemu ministerstwu sprawiedliwości, a hiszpańskie ministerstwo sprawiedliwości wysłało orzeczenie szwajcarskiemu ministerstwu sprawiedliwości, które wysłało UEFA i ostrzegło, że UEFA nie może zrobić nic przeciwko Superlidze, ani osobom, ani klubom. Wtedy wszystko się zmieniło. Te groźby nagle ustały. Taka jest sytuacja, dopóki nie wypowie się trybunał w Luksemburgu. Sąd w Hiszpanii zwrócił się też do niego, co ten zaakceptował, by odpowiedział na serię pytań, czy UEFA ma pozycję dominującą i czy to monopol. W zjednoczonej Europie wolna konkurencja to świętość i czekamy, co powie trybunał w Luksemburgu. To miało miejsce w wielu przypadkach, na przykład przy Prawie Bosmana
15
Margiorno
25 czerwca 2021, 11:04
Do tego zostało wysłane pismo cofnięcia porozumienia.
3
AlexTheWind
25 czerwca 2021, 12:40
Jednym z podpisanych była Chelsea. Właścicielem Chelsea jest rusek, który dostał polecenie od putina żeby nie robić smrodu uefa. Od tego zaczęło się sypać.
1
marunio
25 czerwca 2021, 15:32
no tak, tylko to jest problem z angolami, a oni sa poza unia, ktora w tym wypadku chroni SL
1
Milanboy
Milanboy
25 czerwca 2021, 10:54
Widać, że chcą na nim zarobić.
1
daro12555
daro12555
25 czerwca 2021, 11:01
Muszą jak chcą w ekipie mieć Hallanda i Mbappé.Zresztą pomoc im też się starzeję Modrić -36lat .Kross -31 lat już muszą szukać następców.
1

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się