ZAREJESTRUJ SIĘ
ZALOGUJ SIĘ
Strona główna
AC Milan
Dane klubu
Kadra
Sztab szkoleniowy
Historia
Koszulki
Ciekawostki
Miasto Mediolan
Hymn
San Siro
Jedenastka wszech czasów
Milanello
Rozgrywki
Serie A
Serie A - tabela
Puchar Włoch
Liga Mistrzów
Terminarz spotkań
Strefa fana
Przewodnik kibica
Wasze wyjazdy
Archiwum ankiet
Regulamin strony
Publicystyka
Wywiady
Moim zdaniem
Stopka
Redakcja
Współpraca
JohnnyBet
NASTĘPNY MECZ
POPRZEDNI MECZ
SEZON 2025/26 ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY
24 maja 2026, 20:45
AC Milan
1:2
Cagliari Calcio
San Siro
p
z
p
p
r
TABELA LIGOWA
TABELA STRZELCÓW
p.
Drużyna
M
W
R
P
Bramki
PKT
1.
Inter Mediolan
38
27
6
5
89-35
87
2.
SSC Napoli
38
23
7
8
58-36
76
3.
AS Roma
38
23
4
11
59-31
73
4.
Como Calcio
38
20
11
7
65-29
71
5.
AC Milan
38
20
10
8
53-35
70
6.
Juventus FC
38
19
12
7
61-34
69
7.
Atalanta BC
38
15
14
9
51-36
59
PEŁNA TABELA
p.
Strzelec
Bramki
1.
Lautaro Martínez
17
2.
Anastasios Douvikas
13
3.
Marcus Thuram
13
4.
Donyell Malen
13
5.
Nico Paz
12
6.
Giovanni Simeone
11
7.
Rasmus Højlund
11
KONTUZJE
ROZWIŃ
ISS
ANKIETA
Czy mianowanie Rúbena Amorima nowym trenerem Milanu to właściwy wybór?
Tak
25.43%
Nie
74.57%
173 oddanych głosów
ARCHIWUM ANKIET
ZDJĘCIE TYGODNIA
RÚBEN AMORIM TRENEREM MILANU!
STATYSTYKI
Użytkownicy online:
chareck, bedziu82, mariokopi, pjotr, Gringo Milano, imperator5000, Zimer9009, gattusoBDG, boguc69, elszyc22, Klimczer, bogiel, KosaX, Pavlović31, Sergio, mmielczar123, mw121, orzel1899, xKaka, mechanik_kwantowy, Palpatine, MiKuu
Gości online:
22
Zarejestrowanych użytkowników:
20080
Ostatnio zarejestrowany:
Sho19gun
_ X _
TROFEO TIM DLA INTERU, MILAN Z DWOMA PORAŻKAMI
21 lipca 2012, 20:57,
Główne newsy
#
350 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
kondiACM
21 lipca 2012, 22:26
ten się przewraca faulu nie było
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
21 lipca 2012, 22:26
heh, i karny
0
rafimilan
21 lipca 2012, 22:26
Karny ! Kto ?? Traore.
0
KaRoL_
ostatnio aktywny: Wczoraj, 10:11
21 lipca 2012, 22:26
Brawo super odbiór ...
0
KAZUYAH
21 lipca 2012, 22:26
To już jest koniec, nie ma już nic....
0
Predator
21 lipca 2012, 22:26
Karny :x
0
MetalMachine
ostatnio aktywny: Więcej niż 9 lat temu, 2017-04-09
21 lipca 2012, 22:26
Odeszło dwóch ważnych zawodników, a wygląda to tak, jakbyśmy utracili połowę mocy...
0
sebio011acm
21 lipca 2012, 22:26
traore to jakas porazka
0
Kuszu
ostatnio aktywny: 6 godzin temu
21 lipca 2012, 22:26
Brawo ! Traore.
0
TomKox
ostatnio aktywny: Więcej niż 9 lat temu, 2017-07-13
21 lipca 2012, 22:26
Hehe Karny.
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
21 lipca 2012, 22:26
Sporo błędów, słaby mecz
0
sebio011acm
21 lipca 2012, 22:24
ta wole taiwo od mesbaha
0
gorylmagila
ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-04-15
21 lipca 2012, 22:24
Jeszcze 10 minut oglądam, jak nie będzie ciekawszej gry to spadam spać
0
KAZUYAH
21 lipca 2012, 22:24
Milan Allegriego bez Zlatana nie istnieje, w tym sezonie będzie pełno upokorzeń...
0
Qba69
ostatnio aktywny: Więcej niż 7 lat temu, 2019-05-12
21 lipca 2012, 22:24
Tak sie zastanawiam czy we wloszech jest jakies boisko ktore nie wyglada jak klepisko?
0
Milanista683
21 lipca 2012, 22:24
Dzięki wielki :):)
0
TomKox
ostatnio aktywny: Więcej niż 9 lat temu, 2017-07-13
21 lipca 2012, 22:23
Widzę że jesteście jakoś do Taiwo uprzedzeni. Chłop nie gra najgorzej... wręcz nieźle.
0
gorylmagila
ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-04-15
21 lipca 2012, 22:23
Robinho sam się zaczarował
0
rafimilan
21 lipca 2012, 22:22
Coś nam nie idzie. Milanista683 Amelia, De Sciglio, Bonera, Yepes, Taiwo, Traore, Ambro, Urby, Boateng, Robinho, Szary.
0
lyndonmilan
ostatnio aktywny: 4 godziny temu
21 lipca 2012, 22:22
Milanista683 Żenująco - Taiwo haha
0
Milanista683
21 lipca 2012, 22:21
Mógłby ktoś napisać jak wygląda skład Milanu? Byłbym wdzięczny:)
0
Pyciek
21 lipca 2012, 22:21
Nie mamy pomocy, jedynie Ambro coś próbuje...
0
kryst2
21 lipca 2012, 22:21
i ponoć atak mamy kompletny. Robinho i Szary robią wiatr a kogoś kto ma zgrać tą piłkę głową, nogą nie widać ...
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
21 lipca 2012, 22:20
Allegri wystawiając Taiwo ośmiesza Milan. Nie wiem co on tu jeszcze robi...
0
KAZUYAH
21 lipca 2012, 22:20
Niech ten sezon sie nawet nie zaczyna...
0
lyndonmilan
ostatnio aktywny: 4 godziny temu
21 lipca 2012, 22:19
Włosi to tylko wodę mineralną piją czy co ? Te reklamy to tylko o wodzie są haha
0
gorylmagila
ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-04-15
21 lipca 2012, 22:18
TT nawet nabić dobrze nie potrafi
0
KAZUYAH
21 lipca 2012, 22:18
Reklamy podczas meczu... no tak, przecież to stacja Berlusconiego :P
0
TomKox
ostatnio aktywny: Więcej niż 9 lat temu, 2017-07-13
21 lipca 2012, 22:18
Hahah... Reklama. :p
0
kondiACM
21 lipca 2012, 22:18
Gramy długie bo nie mamy kreatywnego pomocnika który się wróci po piłkę i wyprowadzi ją. Oddaliśmy takiego zawodnika Juve ...
0
lyndonmilan
ostatnio aktywny: 4 godziny temu
21 lipca 2012, 22:17
Też tak macie że jak ktoś z naszych się wywraca to myślicie - kontuzja ? :)
0
rafimilan
21 lipca 2012, 22:16
Coś Taiwo nie wyszło :D
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
21 lipca 2012, 22:16
Prince i Szary niewidoczni
0
KAZUYAH
21 lipca 2012, 22:15
Gramy długie, bo nasi zawodnicy ani trener nie potrafia niczego innego wymyslić.
0
KaRoL_
ostatnio aktywny: Wczoraj, 10:11
21 lipca 2012, 22:14
Szkoda że Didac nie został powołany Taiwo dalej nie przekonuje .
0
gorylmagila
ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-04-15
21 lipca 2012, 22:14
TT kolejna nieudana długa
0
rafimilan
21 lipca 2012, 22:14
Po co gramy długie jak nie mamy wysokich napastników ??
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
21 lipca 2012, 22:13
Traore...
0
rafimilan
21 lipca 2012, 22:12
Nuda...
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
21 lipca 2012, 22:11
Ładna akcja Juve, było groźnie
0
gorylmagila
ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-04-15
21 lipca 2012, 22:11
Nie udany strzał
0
Pyciek
21 lipca 2012, 22:11
Też się zdziwiłem... Do tego to boczny obrońca to już w ogóle O.O
0
rafimilan
21 lipca 2012, 22:11
Traore 2 błędy już...
0
sebio011acm
21 lipca 2012, 22:10
ten traore to narazie slabiutko
0
kondiACM
21 lipca 2012, 22:10
Mamy w drużynie zawodnika który umie dośrodkować oO
0
gorylmagila
ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-04-15
21 lipca 2012, 22:10
Ktoś poluje na gołębie :)
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
21 lipca 2012, 22:10
Dobra wrzutka DS
0
sebio011acm
21 lipca 2012, 22:09
juz lepiej zeby taiwo panikowal niz mesbah
0
kryst2
21 lipca 2012, 22:09
Toć gra i przyzwocie dobry odbiór Vucinicowi gdzie potem wyskoczył z japą do sędziego. Niewidoczny Traore ale jak atakujemy to lewą stroną a nie prawą, chodź raz źle przyjął piłkę. Juve bez Pirlo coś nie istnieje ;]
0
rafimilan
21 lipca 2012, 22:08
Taiwo panikuje... ;/
0
|<
<
3
4
5
6
7
>
Zaloguj się
Login
Hasło
Zapamiętaj mnie
Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Login
Hasło
Powtórz hasło
E-mail
Regulamin
Akceptuje regulamin