Tomori: "Kjaer i Romagnoli bardzo mi pomagają w rozwoju osobistym"

17 lipca 2021, 10:07, Adam6 Wywiady
Tomori:

Fikayo Tomori udzielił kilku wypowiedzi Corriere della Sera, w których opowiedział między innymi o swoich relacjach z kolegami z defensywy. 

-  Wszyscy przyjęli mnie bardzo dobrze od pierwszego dnia. To świetny klub, ma wyjątkowe struktury. Jest wszystko, aby się rozwijać i wygrywać. Być tu to marzenie. 

-  Nie ma rzeczy niemożliwych, zawsze gramy, aby wygrać. Jesteśmy młodą drużyną, rośniemy, ale drugie miejsce w zeszłym sezonie mówi, że jesteśmy na dobrej drodze. Musimy iść dalej, krok po kroku krok, krok po kroku.

-  To wielka satysfakcja czuć wokół siebie takie zaufanie. Wszyscy mi pomagają. Zrozumiałem od razu, że Milan jest dla mnie odpowiednim miejscem. 

-  Kjaer i Romagnoli bardzo mi pomagają w rozwoju osobistym. Na boisku, ale także poza nim. Romagnoli jest kapitanem, rozmawia ze mną po angielsku i to mi pomaga. 

-  Trener Pioli uczy mnie tajników i szczegółów. Pokazuje jak chce, żebym grał w jego systemie, z resztą zespołu. Był obrońcą, wiele mnie uczy o tym, jak bronić, o zajmowanej pozycji na boisku. Mam z nim doskonałe relacje. 

-  Ibrahimović jest prawdziwym liderem, zdolnym do wydobycia tego, co najlepsze, jednym słowem, spojrzeniem. Mistrz. 

-  Giroud to bardzo miła osoba i świetny napastnik. Ma ogromne doświadczenie, grał w świetnych zespołach, zawsze dużo strzelając, a przede wszystkim dużo wygrywając. Pomoże nam. 

-  Po zakończeniu kariery chciałbym zostać menadżerem. Oczywiście po przejściu na emeryturę chciałbym też być ojcem, mieć fajną rodzinę. Zobaczymy, co się wydarzy w przyszłości. 

 

4 komentarze
Musisz być zalogowany, aby komentować
artorn
artorn
17 lipca 2021, 15:37
Romek jeszcze niech wróci do formy i będzie ładna konkurencja tam.
0
TR3V0R
TR3V0R
17 lipca 2021, 13:20
widać że chłopak ma poukładane w głowie i mówi bardzo mądrze. Nie pozostaje życzyć nic innego jak dalszego rozwoju bo potencjał ma ogromny, a z takim podejściem może osiągnąć bardzo dużo :)
1
Jaca23
Jaca23
17 lipca 2021, 10:48
Cieszy, że Milan nadal ma chociaż trochę tej magii, dzięki której zawodnicy czują się u nas wyjątkowo. Tomori póki co prezentuje się świetnie, oby tak dalej.
2
Gianni Rivera
Gianni Rivera
17 lipca 2021, 10:57
Mimo wszystko Mediolan to chyba jedno z fajniejszych miast do zamieszkania dla piłkarzy. :) Do tego Milanello, w którym jest wszystko, co niezbędne do rozwoju fizycznego. No i Milan to nadal marka, do tego gra w trzeciej/czwartej (w zależności, kogo spytać) lidze świata. Jeśli piłkarzowi nie zależy na pieniądzach, to lepiej grać w pierwszym składzie we Włoszech, niż grzać ławę w Anglii.
7

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się