Popis Danii. Gol i pełen występ Kjaera

7 września 2021, 23:06, cinassek Aktualności

W doskonałch humorach do klubu ze zgrupowania reprezentacji wróci Simon Kjaer. Defensor rossonerich wpisał się na listę strzelców w wygranym aż 5:0 meczu Danii, której jest kapitanem, z Izraelem. Zawodnik Milanu rozegrał pełne 90 minut, a do siatki trafił jeszcze w pierwszej połowie na 2:0, popisując się idealnym strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego - KLIK!

Podczas zgrupowania Duńczyków Kjaer rozegrał dwa pełne spotkania - w środę ze Szkocją i we wtorek z Izraelem. Odpoczywał natomiast przy okazji sobotniego wyjazdu na Wyspy Owcze, gdzie był rezerwowym.