Ibrahimović wrócił po 4 miesiącach przerwy

13 września 2021, 09:13, FossaDeiLeoni Wywiady

125 dni, tyle minęło od ostatniego meczu Zlatana Ibrahimovicia w barwach Milanu. Szwed pojawił się wówczas na boisku w starciu z Juventusem na Allianz Stadium. Opuścił jednak murawę z powodu urazu kolana. Początkowo wydawało się, że jego przerwa potrwa maksymalnie miesiąc i być może doświadczony snajper pojedzie również na Mistrzostwa Europy. Tak się jednak nie stało i potrzebny był dodatkowy zabieg, przez który lider ataku Milanu opuścił okres przygotowawczy. W niedziele w meczu z Lazio powrócił jednak na murawę San Siro zmieniając Rafaela Leao. Zrobił to w swoim stylu i szybko wpisał się na listę strzelców, pieczętując wynik meczu i udowadniając, że mimo już prawie czterdziestu lat cały czas chce strzelać. Teraz jak sam zapowiada liczy na to, że wystąpi w środę na Anfield od pierwszej minuty.

11 komentarzy
dysha1992
dysha1992
13 września 2021, 18:04
Ten gość nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać. Fenomen. Wczorajszy Milan był niesamowity, najlepszy był komentarz panów z eleven że chociaż mecz Napoli Juventus na papierze był lepszym widowiskiem to mecz Milan Lazio już po kilkunastu minutach ogladania wytworzył więcej emocji niż kilkadziesiąt minut tamtego! I za to kocham Milan!
13 września 2021, 10:39
Ciekawe czy gdyby ten niezawiązany but spadł Mu z nogi czy biegłby dalej boso. ? Jak znamy Ibrę to pewnie tak.
0
dt7
dt7
13 września 2021, 09:22
Jak mi się ten Milan wczoraj podobał!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9
Manolas
Manolas
13 września 2021, 09:20
Akcja z wiązaniem buta dodała tylko temu meczowi emocji. Legenda !!
4
Gianni Rivera
13 września 2021, 09:43
To nie akcja. On naprawdę wiązał buta, ba, nie zdążył go nawet zawiązać, kiedy zauważył ciągnącego lewą stroną Rebicia. W powtórkach widać, jak biegnie z rozwiązanym lewym butem, a po strzeleniu gola i celebracji w końcu go wiąże. :)
17
kamilus
kamilus
13 września 2021, 10:37
Dokładnie - polecam obejrzeć skrót z tematu meczowego, w 2:29 widać, że but ciągle niezawiązany. :P
13 września 2021, 10:55
Jeśli "akcja" w rozumieniu coś, co miało miejsce - jasne, jak najbardziej. Po prostu komentatorzy na Eleven po tej bramce uznali, że to w wykonaniu Ibry był trik, żeby obrona przestała się nim interesować, że niby nie bierze udziału w rajdzie Rebicia, więc myślałem, że do tego się odnosisz. Zwracam honor. :)
1
Kosmateus123
13 września 2021, 12:45
Kto wie, może gdyby nie ten but to nie byłoby bramki, bo Ibra byłby na spalonym? XD Miło było popatrzeć na wejście Szweda z przytupem, oby tak dalej.