Grupa B Ligi Mistrzów: Milan z ostatnim miejscem w tabeli

28 września 2021, 23:15, Redakcja Aktualności

We wtorkowy wieczór Milan przegrał w ostatnich minutach meczu z Atletico Madryt 1:2 (1:0). W drugim meczu grupy B Ligi Mistrzów Liverpool FC pewnie pokonał FC Porto 5:1. Bramki zdobywali kolejno Mohamed Salah (18', 60'), Sadio Mane (45'), Roberto Firmino (78', 83'). Po drugiej kolejce mediolańczycy zajmują niestety ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 0 pkt.

35 komentarzy
FaNaTyK 2.0
FaNaTyK 2.0
29 września 2021, 09:37
Mam nadzieję że uda się zająć chociaż 3 miejsce i wygrać LE :)
0
mmielczar123
29 września 2021, 08:32
2 razy wygrywamy z Porto i na wyjeździe z Atletico, wtedy mamy 9 pkt i "wystarczy", że Liverpool ogra w obu meczach Atletico, więc nawet jeśli Atleti pokona Porto, to będą mieli 7 pkt. Dodatkowo Liverpool do meczu z nami będzie raczej pewnym liderem grupy, także z nimi również można powalczyć. Jednak najważniejsze top 4 w serie a.
0
artorn
artorn
29 września 2021, 08:30
Los nam nie sprzyja, gramy super mecze a przegrywamy. Szkoda chłopaków ale ważne że z dumą się ich ogląda:)
1
Blockbuster
Blockbuster
29 września 2021, 08:18
Wszystko, byle nie trzecie miejsce i LE.
1
kusniak_22
kusniak_22
29 września 2021, 00:29
Dla mnie sezon przejściowy w LM, za rok można czegoś więcej oczekiwać. Teraz wolę Scudetto.
0
ACstach
ACstach
28 września 2021, 23:55
Bez Kessiego Milan by miał 3, Atletico 1, no niestety ale takie duże prawdopodobieństwo. Oczywiście to tylko gdybanie ale każdy widział jak graliśmy, w pierwszej połowie przyjezdni bez celnego strzału.
3
Victor Van Dort
28 września 2021, 23:49
Koniec końców, wolę Milan na 4 miejscu w grupie niż na 3.
1
Jaca23
28 września 2021, 23:53
Przesadzasz. Zawsze w LE można grać mega rotacją i dać pograć takim graczom jak Maldnini, Pellegri czy... Kessie.
5
szfarceneger
28 września 2021, 23:35
Kluczowe będą kolejki nr 3 i 4, bo korzystne wyniki z Porto i wygrane Liverpoolu z tymi faworyzowanymi przez tureckiego karalucha łajzami praktycznie zapewnią nam trzecie i dadzą realną szansę na drugie miejsce.
5
plotek
plotek
28 września 2021, 23:34
Taki wkurw jak dziś dawno nie byłem. Szkoda, bo prawdopodobnie przez głupotę Kessiego straciliśmy szansę na awans.
0
mix17
mix17
28 września 2021, 23:33
Jeszcze czekam na wypowiedź Mirabelliego, że Kessi i Hakan łącznie wart są 150 mln, to już w ogóle będzie cały tydzień zjeba*** jak zobaczę mordę tamtego pajaca po tym dzisiejszym meczu.
1
Dejv23
Dejv23
28 września 2021, 23:46
A mi tam by się humor poprawił. Pośmiałbym się głupkowato. Coś na zasadzie słuchania naszych polityków :DD
1
mix17
mix17
No z typa ogólnie jest jeden wielki kabaret po jego wypowiedziach, ale po tym meczu jego morda nie jest mile widziana jak dla mnie :)
0
marcinomilano
Dzisiaj bez wstydu. Gdyby nie czerwona kartka Kessiego to mecz wyglądałby zupełnie inaczej. Może jednak za bardzo się cofnęliśmy, ale jednak trzeba pamiętać że graliśmy z mistrzem Hiszpanii, a potrafiliśmy ich spokojnie zamknąć. Do tego mecz wypaczony przez rzut nieprawidłowo podyktowany rzut karny. Szkoda że nie mieliśmy okazji grać tego meczu w całości w komplecie. Nadal mamy szanse na wyjście, ale będzie to piekielnie trudne. Po dzisiejszym meczu nie stawiam nas na straconej pozycji.
0
Pinokio
Pinokio
28 września 2021, 23:32
Najgorsze uczucie. Zdominować Atletico przez większość pierwszej połowy, po czym przegrać w ostatnich minutach meczu.
28 września 2021, 23:26
Nie dobijajcie ;( tragicznie się czuję po tym meczu.
0
Milanboy
28 września 2021, 23:25
Bardzo szkoda tych punktów, naprawdę bardzo szkoda.
2
fett85
fett85
Czy jest to coś niesamowitego? Milan to klub nowicjusz w tej klasie rozgrywek, można było więc spodziewać się tego miejsca. Czy na nie zasługujemy? Uważam że nie, chociaż są ku temu powody. Patrząc na dzisiejszy mecz, to zwyczajnie wychodzi nasze niedoświadczenie i brak cwaniactwa. Szkoda, ale najważniejsza w tym momencie jest Serie A i powrót do LM w następnym roku z lepszym, bardziej doświadczonym składem.
PS. Nadal uważam że nasze letnie mercato to nieporozumienie.
0
DarthImpaler
28 września 2021, 23:28
Serio ty winisz nasze niedoświadczenie i brak cwaniactwa?

Bo ja raczej bym winił drukowanie wyników przez tak zwanych sędziów.
7
Rossu
Rossu
28 września 2021, 23:24
10 pkt powinno dać nam awans, pod warunkiem, że Liverpool zepnie poślady na Atletico. Ale jak dalej będą przydzielać nam sędziów pokroju tureckich gnid, to średnio to widzę. Ja narzekałem na sędziowanie w Serie A, ale to co się odwala w LM to już nic złego nie powiem o włoskich arbitrach.
Edytowano dnia: 28 września 2021, 23:27
2
Manolas
Manolas
28 września 2021, 23:23
Nie możemy juz przegrać w tej edycji i możemy zremisować maxymalnie dwa mecze by cos z tego bylo. Musi grac Krunic
0
Woolfik92
Woolfik92
Ostatnie miejsce, ale wstydu nie ma. Glowa do gory i kosimy Porto.
8
majer1987
majer1987
28 września 2021, 23:21
Pięknie nam rośnie ten Milan. Z tygodnia na tydzień widać progres i rozwój.
0
jachud3
jachud3
28 września 2021, 23:20
Jak nie wygramy z Porto w następnej kolejce to nie ma sensu oszczędzać graczy na LM. Będą grali Florenzi, Kalulu, Gabbia.
Obyśmy wygrali, chcę nadal wierzyć w awans.
1
DominoJachas
Jest sens, bo za wygraną/remis w LM jest premia pieniężna.
28 września 2021, 23:19
Zajebisty dzień oblany test na prawo jazdy, Milan wydymany przez sędziego. A zostało jeszcze 40 min
28 września 2021, 23:18
Ja od początku nastawiałem się na walkę o 3 miejsce z Porto. Choć dzisiejszy mecz napawa mnie ogromną dumą z naszych. Tak wiele przed nami a już tłamsiliśmy Atletico i mimo słabej gry i niemal wywieźliśmy remis a Anfield.

Trzeba znów zrobić top 4 i z roku na rok grać tak jak dziś w pierwszej połowie. Będzie ciągłość, będzie faza pucharowa.
4
Diavo
28 września 2021, 23:16
Spokojnie.. Milan zdobywa 4 pkt z Porto ,3 pkt z Atletico i 3 pkt z Liverpoolem, który na ostatni mecz w grupie wyjdzie rezerwami bo będą mieć komplet punktów i cyk wyjdziemy z drugiego :D
4
28 września 2021, 23:27
dlaczego 4 z Porto? Z Porto musi być 6 pkt. 3 pkt z Atleti i nawet remis z Liv da nam spokojnie awans. A może być też tak że z Liv będziemy grali już o pietruszkę z awansem w kieszeni.
0
Cisek666
Cisek666
Jeszcze 4 mecze - wygrywamy dwa z porto, u siebie z Liverpoolem oraz na wyjeździe z Atletico i wychodzimy z 2 miejsca.