Calabria: "Jeśli wyszło w ten sposób, to jest jakiś tego powód"

19 października 2021, 23:36, cinassek Aktualności
Calabria:

DAVIDE CALABRIA: "Nie lubię szukać wymówek. Jasne, że jak ktoś wraca na boisko po pewnej przerwie, jest poza optymalną formą. To normalne. Przykro mi, bo mogliśmy i powinniśmy zrobić więcej. Jeśli wyszło w ten sposób, to jest jakiś tego powód. Nie płaczmy nad rozlaznym mlekiem. W lidze gramy dobrze i trzeba dalej podążać w tym kierunku. Bramka dla Porto? Z boiska wyglądało to na faul, ostatnio źle nam idzie z VAR. Sytuacje pół na pół zawsze są rozstrzygane na naszą niekorzyść". 

6 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
patoo_07
20 października 2021, 07:45
Z tym, że to nie była sytuacja pół na pół, tylko 100% faul.
1
LunaS
LunaS
20 października 2021, 06:43
Powód jest taki że serie A odstaje. W Europie prawie każdy gra na wysokim pressingu, nie puchną gracze, zaawansowani technicznie. Momentami się gubiliśmy, bo nasi w serie A żadko znajdują się w takich sytuacjach. Przyjmuje taki benacer piłkę czy snikers i bach traci po paru sekundach. Sporo roboty nas czeka. Wygramy jeszcze w tej edycji, ale punktów już zabranie na pozycję 3 nawet moim zdaniem.
1
pazioni
Moderator pazioni
20 października 2021, 06:32
Davide z gadzam się z Tobą.
0
Tanger
Tanger
19 października 2021, 23:43
W sumie to ciężko ocenić tę sytuację Bennacera z Taremim. Można uznać, że zawodnik Milanu po prostu przegrał walkę o pozycję z Irańczykiem. Jednak interpretując zachowanie Taremiego, wygląda jakby w pierwszej kolejności zainteresowany był wypchnięciem przeciwnika, a dopiero potem piłką.
2
Jaca23
Jaca23
19 października 2021, 23:57
Moim zdaniem nie ma tu wątpliwości, bo Taremi był głównie zainteresowany przyblokowaniem Bennacera, co z resztą zauważyłeś, czyli jest faul i bramki nie ma. Jednak to nie zmienia faktu, że Porto było zespołem lepszym i zasłużyło na wygraną zupełnie odwrotnie jak Atletico.
10
Tanger
Tanger
20 października 2021, 00:10
Chociaż wydaje mi się, że Irańczyk przyaktorzył ten faul lepiej niż Kalinić w sobotę. No, ale pomijając już zdolności artystyczne obu panów, to przewaga Porto w dzisiejszym meczu nie pozostawiała złudzeń. Szansa na remis była, bo tak jak raziła przewaga Porto, tak samo raziła ich nieskuteczność. Fatalny mecz Milanu przede wszystkim w środku pola i w ataku.
0

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się