26 października 2021, 23:03, cinassek Aktualności

Tatarusanu 6.5 - Calabria 6.5, Tomori 7, Romagnoli 6 (Kjaer 6.5), Kalulu 6 (T. Hernandez 6) - Kessie 6, Tonali 7 (Bakayoko 5.5) - Saelemaekers 6, Krunić 6 (Bennacer 6), Leao 6 - Giroud 6.5 (Ibrahimović BN). Trener Pioli 6.

0
Beny
Beny
27 października 2021, 10:15
Sandro faktycznie był wszędzie, ale niedokładność w pierwszej połowie bardzo radziła. Taki słodko-gorzki występ. Problem jest z Saelemaekersem, który od paru meczów mam wrażenie nie może odnaleźć się z przodu. O ile w obronie nie mam mu nic do zarzucenia to z przodu zwyczajnie brakuje jakości i myślę, że Alexis byłby idealnym zmiennikiem dla jakiegoś wybieganego PP z zacięciem ofensywnym
3
Posmak
Posmak
27 października 2021, 09:36
Krunic i Snikers w destrukcji super, ale z przodu słabo.
Baka bardzo niepewny. Wolałbym żeby Krunic zmieniał Sandro na tej pozycji a na SPO potrzebny top zawodnik lub równie dobry zmiennik co Diaz.
Kessi bardzo dobry mecz.
0
hyrus13
hyrus13
27 października 2021, 08:05
Choć Bakayoko bardzo się starał to udało się dociągnąć korzystny wynik. Mam przeczucie graniczące z pewnością, że nic z niego nie będzie. Poprzednio miał okazję bo na tle ówczesnej drużyny mógł się wykazać. Obecnie Krunić jest lepszy od niego o klasę, o reszcie nie będę nawet wspominał. Na przyszłość chciałbym żeby wchodził przy bezpieczniejszym wyniku, bo kiedyś może się to dla nas źle skończyć.
1
Rafalzki
Rafalzki
27 października 2021, 09:32
przypominam, że poprzednie wejście też miał kiepskie, a z czasem stał się fundamentalny w taktyce Gennaro bo doszedł do formy... Ja bym chłopa jeszcze nie skreślał. Tonali szukał formy cały sezon.
0
hyrus13
hyrus13
27 października 2021, 10:03
Jak pisałem, wówczas, dzięki słabym kolegom miał dużo więcej czasu na grę i dochodzenie do formy. Teraz tak nie będzie. Zresztą w Napoli też się nie popisał.
0
Jaca23
Jaca23
27 października 2021, 15:49
Bakayoko wszedł na odpowiedni poziom, bo miał ciągnłość gry. W tym sezonie nie ma na to szans i zaczynam wątpić, że będzie prezentował chociaż solidny poziom.
27 października 2021, 08:31
Kessie miał głupie straty i głupie podania. Do tego parę niepotrzebnych wyjść. To jeszcze nie ten poziom co w zeszłym sezonie.
3
Sqnman
Sqnman
27 października 2021, 09:28
Szczerze to nie zauważyłem, jak dla mnie rządził w środku pola i nagrodę MVP dał bym jemu.
0
Orzelek79
Orzelek79
27 października 2021, 06:13
Rumun , Anglik i Tonali mocno na plus .Krunić też zagrał dobrze.
2
Bandon
Bandon
27 października 2021, 00:28
Mecz? Bardzo na plus. Takimi spotkaniami się wygrywa Scudetto. W tym roku mamy na to wielką szansę i to powinien być nasz jedyny cel. Bardzo bym chciał żeby wszyscy narzekający pamiętali, że nie mamy naszych dwóch treq, czyli Diaza i Messiasa. Bałem się meczu z Torino, bo jestem fanem Juricia i jego zespół zagrał bardzo dobrze. Wyszła po prostu większa jakość jednostek. I serio, nauczcie się rozdzielać mecze z trudnym rywalem w lidze, w którym prowadzimy od początku, od walki ze Spezią. Jeśli w 60 minucie byśmy mieli wynik 0:0, to nasze czarno-czerwone chłopaki by zapieprzały jak małe samochodziki. Na całe szczęście mieliśmy wynik i nie musieliśmy, bo nie wiem, czy byśmy tę bramkę wbili, przy bardzo skompensowanej obronie Torino. Gramy co 3 dni, z niezłą ławką, ale niestety ta ławka siedzi w MilanLab. Jest naprawdę fantastycznie. 9 zwycięstw i 1 remis. Idziemy po to. Forza Milan!
15
R93k
R93k
27 października 2021, 09:18
Wyniki na plus oczywiście, aczkolwiek co do tego, że w taki sposób wygrywa się Scudetto - Niby zgoda, ale część osób ma obawy, czy to aby wszystko było planowane patrząc na to, że słabo acz zwycięsko graliśmy z Bolonią i Hellasem. Wydaje mi się, że powinniśmy poczekać na mecz z Romą i po nim wydawać werdykty.
Krunić 6.5/7
Leao ładnie walczył nawet w defensywie. On w końcu biega - zupełnie na odwrót w stosunku do jego postawy w zeszłym sezonie. 6.5
Edytowano dnia: 26 października 2021, 23:38
1
Vol'jin
Vol'jin
26 października 2021, 23:14

tutaj trochę inaczej. Tonaliemu dali 7.

i tak w sumie się nie dziwię. On praktycznie przyćmił Francka i w defensywie robił za dwóch ... Dla Linnety'ego był plastrem nie do przejścia
6
serginho83
serginho83
26 października 2021, 23:20
Tonali miał dużo prostych strat w 1 połowie, wcale nie byłbym zdziwiony, jakby Stefano go zdjął w przerwie. Dla mnie najlepszy dzisiaj Tomori.
5
Von Strauss
Von Strauss
27 października 2021, 08:34
I Leao. To co chłopak się nabiegał do defensywy, ile się zastawiał by utrzymać piłkę dla drużyny by mogli się ustawić, gdzie nie był w ataku to ja nie wiem czy drugi taki był piłkarz wczoraj. Ale niech wraca Ante, bo Rafael potrzebuje odpoczynku.
1
wielki prostownik
27 października 2021, 09:26
Dokładnie. Nie wiem co Pioli zrobił Leao ale nie poznaję gościa. Jak w ataku nie miał z kim grać to grał w obronie wczoraj. O ile w poprzednich latach sprawiał wrażenie strasznego lenia to teraz to mega pracuś.
26 października 2021, 23:10
Większość ocen, w tym "Babayoko", wydaje się być zawyżona, właśnie o te 0,5 punktu. :)
26 października 2021, 23:06
Tonali 7? Przecież on miał kiepska 1 połowę, mnóstwo prostych strat, podań pod nogi piłkarzy Torino...
7
Milanboy
Milanboy
Theo dzisiaj zgasił wręcz Singo, co jak co ale widać kto jest rasowym lewym obrońcą a kto nie i takim jest Hernandez.

Podoba mi się Leao w grze głową, coraz lepiej to wygląda.
3
Jaca23
Jaca23
27 października 2021, 15:46
Singo był już zajechany pierwszą połową, gdzie biegał non stop w jedną i drugą, Theo wszedł świeży, ale przynajmniej widać, że covid nie wpłynął źle na jego kondycję. Było wiadome, że koło 75 minuty całe Torino spuchnie i tak było.
1
PanPrzemus313
26 października 2021, 23:04
Mecz nudny jak cholera ale trzeba przyznać że sytuacje dla Torino tworzył praktycznie tylko Bakayoko