Olivier Giroud / 5.5
Zlatan Ibrahimović / 6
Trener Stefano Pioli / 5
67 oddanych głosów

Tylko remis 1:1 wyrwał Milan w domowym meczu z Porto. Tylko, bo rezultat ten sprawia, że sytuacja rossonerich w grupie B Ligi Mistrzów pozostaje skomplikowana.

Tradycyjnie zachęcamy do ocenienia postawy mediolańczyków. Pod uwagę nie wzięliśmy wyłącznie Daniela Maldiniego, który spędził na murawie raptem kilka minut.

9 komentarzy
milan2002
milan2002
4 listopada 2021, 09:56
Mam wrażenie, że gdyby Zlatan rozegrał całe spotkanie to wynik byłby zupełnie inny. Giroud niestety to jedynie cień Szweda. Wniosek jest taki, że potrzebujemy armaty z przodu. Potrzebujemy też kogoś ala Salah na prawe skrzydło, kogoś kto faktycznie będzie robił solidny wiatr. Takie dwa transfery i w przyszłym sezonie powalczymy w LM.
3 listopada 2021, 21:12
Z całym szacunkiem, ale Maldini to nie jest i najpewniej nigdy nie będzie piłkarz na Milan. To jest niepoważne, że gość dostaje szansę na ostatnie 15 minut w decydującym dla nas meczu. Piłki w grze nie dotknął chyba ani razu, dośrodkował tak fatalnie, że sam pewnie wrzuciłbym lepiej. Ojciec musi w końcu przyznać, że syn musi iść na wypożyczenie i tam ewentualnie udowadniać wartość, a nie na siłę blokować miejsce w składzie, totalnie nic nie wnosząc.
4
Adi.Milan
Adi.Milan
3 listopada 2021, 21:33
Na ostatnie ile? Wszedł w 85 minucie Hahah ty grałeś kiedyś w piłkę chociaż w juniorach? Wiesz co można zrobić przez 5 minut? Czasem piłkę dotkniesz dwa razy w tym czasie i tak właśnie z nim bylo. Nie twierdze ze to była dobra zmiana, powiem więcej to była bardzo zła zmiana za Leao który jako jedyny mógł coś dać w jeden na jeden ale proszę cię masz 11piłkarzy którzy grali cały mecz lub większość a ty wybierasz sobie do oceny chłopaka mlodziaka który zagrał 5 minut? Niedzielny kibic. Nie zaprezentował się najlepiej przez ten krótki czas przez ten rożny ale nie mam zamiaru oceniać kogoś kto wszedł na chwile.
8
cbvirus
cbvirus
4 listopada 2021, 01:15
Nie po to wyszedł, żeby być cieniem. Przecież to jest śmieszne, gość ilekroć wchodzi to jest cieniem i jest totalnie bezproduktywny. To nie jest tylko kwestia tego meczu
0
DarthImpaler
4 listopada 2021, 01:24
Nie dotknął piłki ale dosrodkowal fatalnie. Wszedł na 15 min w 85 minucie. Wow.
3
Pyrlo89
Pyrlo89
4 listopada 2021, 06:56
Racja , ale wczoraj cały Milan był bardzo mizerny i nie chętnie co kolwiek kreował. Pokazuje ewidentnie , że skład oraz ławka jaką mamy to ewidentnie za mało aby wygrać jakikolwiek mecz a nie wspomnę o wyjściu z grupy.