Rebić jednak będzie gotowy na derby!

5 listopada 2021, 20:06, Presidente Aktualności

Wydawało się, że Ante Rebić opuści niedzielne starcie z Interem Mediolan, lecz najnowsze informacje podawane przez Sky Sport oraz MilanNews wskazują, że będzie on jednak gotowy nadDerby Mediolanu. Chorwat odbył dzisiaj trening z całą drużyną, co oznacza, że po urazie kostki, którego nabawił się w meczu z Hellasem, nie ma już śladu. Ze względu na to, że Rebić nie jest w rytmie meczowym nie należy się spodziewać go w wyjściowym składzie, ale z pewnością będzie na ławce rezerwowych gotowy wejść w trakcie spotkania.

32 komentarzy
Boro
Boro
6 listopada 2021, 11:38
Raczej Rebic jest zawodnikiem który wolno nabiera rytmu meczowego 15-20 minut na początek ok.
1
Rafał0209
Rafał0209
6 listopada 2021, 09:22
On na takie mecze potrafi się zamienić w messiego koniecznie trzeba mu dać pare minut.
1
krasy
krasy
6 listopada 2021, 08:20
Wejdzie albo nie . Zobaczymy jak się będzie układał mecz . Nie ma co ryzykować już raz twierdził że jest ok i kontuzja się odnowiła. Nawet jak przegramy ( oby nie) to tragedii nie ma potem przerwa na kadrę będzie miał więcej czasu na przygotowanie formy.
0
Paolo03
Paolo03
6 listopada 2021, 06:59
Na 20 minut powinien wejść. Leao wtedy będzie miał zadyszkę wiec cieszy powrót Ante. Jest to piłkarz który potrafi zaskoczyć wiec do boju Ante!
0
Moderator pazioni
6 listopada 2021, 02:43
Forza Ante. Niech wejdzie chociaż w drugiej połowie.
6 listopada 2021, 15:55
Krunic taki niedobry, gra tylko dlatego po lupi go Pioli, a nie dlateko bo prezentuje pszysfoity posiom. Bardzo lubię te teorie spiskowe :D
Edytowano dnia: 6 listopada 2021, 15:55
0
zycumilanista
5 listopada 2021, 23:59
Kurde z nim ten problem co koledzy już zauważyli. Jak nie jest w rytmie meczowym to jego nogi zamieniają się w kasztanowca. Ale zawsze jest alternatywa dla Leao, który potrzebuje odpoczac bo się spali chłopak. Już widać że nie ma tyle świeżości co mieć powinien
5 listopada 2021, 22:24
Oby mu się nic nie odnowiło - kurcze znając Chorwata to po takim rozbracie z piłką w derbach wielce pomocny nie będzie, ale z drugiej strony on kocha wielkie mecze więc kto wie

Zawsze jakaś alternatywa dla Leao który pod nieobecność Brahima i Rebicia musiał tyrać co 3 dni w pełnym wymiarze i ciągnąć całą ofensywę
5 listopada 2021, 21:34
Pewnie wyjdzie w drugiej połowie na kilkanaście minut ale motorek będzie na końcówkę.
0
hunga
hunga
5 listopada 2021, 21:25
Ja mam nadzieję że Brahimino zagra lepiej bo ten mecz z Porto średnio mu wyszedł. Widać było rozbrat z piłką.
Tak czy inaczej cieszę się że Ante chociaż na ławce i pewnie zmieni Rafała
2
Jaca23
Jaca23
5 listopada 2021, 21:21
Forza DevastAnte! Bardzo przyda się do rotacji, bo na ławce u nas straszna bieda, a Leao ostatnio gra praktycznie wszystko.

5 listopada 2021, 21:05
Wreszcie jakaś dobra wiadomość przed derbami.
5 listopada 2021, 20:40
Biorąc pod uwagę długi rozbrat z piłką i to, ile meczów już opuścił, w tym arcyważne spotkanie z Romą czy mecz o być albo nie być z Port, to nikt go na siłę do składu meczowego nie powołuje. Po prostu w końcu udało się z urazem uporać, co cieszy niezmiernie. W przerwie reprezentacyjnej będzie się mógł ogrywać na treningach, a w meczu z Interem będzie mógł w razie wejść z ławki, bo Leao jest wyraźnie zmęczony.