Powołania na mecz z Fiorentiną. Wraca Romagnoli, wypada Tomori

20 listopada 2021, 12:36, Adam6 Aktualności

Milan podał listę powołanych graczy na mecz z Fiorentiną w ramach 13. kolejki Serie A, który rozpocznie się dziś o 20:45. Wciąż wielu zawodników zmaga się z problemami zdrowotnymi, przez co trener Pioli nie będzie mógł liczyć min. na Davide Calabrię i Ante Rebicia, a w ostatniej chwili z kadry wypadł też Fikayo Tomori. Po jednym meczu absencji wraca natomiast kapitan zespołu - Alessio Romagnoli. Oto wszyscy dostępni piłkarze na mecz z Fiorentiną:

Bramkarze: Desplanches, Mirante, Tătărușanu

Obrońcy: Ballo-Touré, Florenzi, Gabbia, Hernández, Kalulu, Kjær, Romagnoli

Pomocnicy: Bakayoko, Bennacer, Díaz, Kessie, Krunić, Messias, Saelemaekers, Tonali

Napastnicy: Giroud, Ibrahimović, Leão, Pellegri

46 komentarzy
Milanboy
Milanboy
20 listopada 2021, 20:02
A gdzie jest panel do komentowana Serie A?
0
ACstach
ACstach
20 listopada 2021, 20:07
Nie ma niestety, chyba nie miał kto dodać.
20 listopada 2021, 20:29
Już po meczu z drugą mediolańską drużyną nie było opcji ocenienia piłkarzy, tak że to już raczej cug alkoholowy ;)
1
Gianni Rivera
20 listopada 2021, 19:49
Zachowanie Reiny to kryminał. Najpierw idiotyczne wyjście przed pole karne, gdzie chciał się ścigać z jednym z najszybszych piłkarzy ligi, a potem jeszcze bardziej idiotyczny faul od tyłu. Lazio i Roma to się będą o Ligę Konferencji bić w tym sezonie chyba.
1
Gaara
Gaara
20 listopada 2021, 19:45
Czy tylko mnie ten mecz nudzi? Lazio bez zębne juve tylko indywidualne zrywy ech i chyba już po meczu może Pep uratuje...
0
mix17
mix17
20 listopada 2021, 19:23
Ktoś wie czemu Donnarumma nie był na meczu PSG?
20 listopada 2021, 19:13
Z innej beczki - właśnie przeczytałem, że Psg rozmawiało z agentem Kessiego i mają wstępne umowy, że zasili on ich szeregi od nowego sezonu.... I czy to przypadkiem nie jest nieetyczne, że ktoś robi coś takiego przed wyznaczonym okienkiem transferowym. Bo niedawno Leonardo miał wielkie pretensje do Realu, że chcieli go wykupić.
2
ósmy
Tam Wijnalum ławkę grzeje, a ja czytałem gdzieś niedawno o zainteresowaniu PSG Casemiro.
Niech sobie tam idzie Franck, droga wolna nawet jeśli to amoralne.
1
20 listopada 2021, 18:37
Liga się zmieniła, ewoluowała, nawet słabe ekipy grają ładny dla oka, ofensywny futbol, pada mnóstwo bramek... i wchodzi Juventus, cały na biało, który gra piłkę z epoki catenaccio, aż oczy krwawią.
Choć karny prawidłowy, kontakt był ewidentny.
2
hunga
hunga
20 listopada 2021, 18:35
Nie ma postu o kolejce to zaśmiecę tutaj.
Nasz były kapitan strzelił i chyba wygrał mistrzostwo taką radość.
Lazio przyciśnie ich ale czuje że to juve strzeli na 2:0
Taki to styl Maxa, pocieszające jest to że fani juve muszą oglądać mecze przy sterach Alegriego. Bo oczy krwawią mocno.
0
ACstach
ACstach
20 listopada 2021, 17:21
OFFTOP.

Drodzy redaktorzy, będzie news o kolejce Seria A?
20 listopada 2021, 15:55
Skoki na TVN póki co jak włączę to reklamy xd. Ciekawe czy między skokami nie będzie krótkich reklam hehe.
20 listopada 2021, 16:56
Zmiana polskiego prawa telewizyjnego, która sprzyja reklamodawcom. Dawniej w telewizji mogło być maksymalnie 12 minut reklam w trakcie godziny nadawania, co dawało 48 minut filmu/serialu itp. Teraz, kiedy prawo się zmieniło, to nadal jest 12 minut na godzinę, ale liczone nie na każdą godzinę oddzielnie, tylko w sumie - co daje 288 minut reklam na dobę. To nadawca decyduje, kiedy puszczać bloki reklamowe. W godzinach szczytu oglądalności łupie się więc reklamy na potęgę. Zbadali, jak to wygląda w praktyce po zmianie prawa, i w godzinach szczytu TVN potrafił puścić 28 minut reklam w godzinę.
20 listopada 2021, 18:09
Ale na Eurosporcie też tak było. Po prostu jest mała przerwa techniczna kiedy połowa stawki skoczyła
0
Tanger
20 listopada 2021, 20:32
@Vol'jin
Tak, tylko realizator w trakcie tej małej przerwy technicznej pokazuje aktualną klasyfikację i ew. powtórkę skoku lidera, a TVN, jak można było się spodziewać, dodał od siebie w tym czasie reklamę.
Na Eurosporcie takie rzeczy też już się zdarzały, a nawet zdarzało się, że przez reklamy nie pokazano jakiegoś zawodnika. Błachut ostro to wtedy skomentował.
0
Rzetelny
Rzetelny
20 listopada 2021, 15:41
Wkurza mnie to cofania karnych jak zawodnik nie strzeli. Jak pada gol to nigdy nie sprawdzają czy bramkarz za szybko nie wyszedł z linii/zawodnicy wbiegli w pole karne.
20 listopada 2021, 16:12
Jeżeli jest gol to sens ma tylko srawdzanie czy aby zawodnik z drużyny która ma karnego zbyt szybko nie wbiegł. Jeżeli błąd popełnił wtedy bramkarz itd nie ma znaczenia.
Edytowano dnia: 20 listopada 2021, 16:14
0
uczciwyoszust
20 listopada 2021, 15:34
Mimo kontuzji, nie wygląda to źle. Nadal możemy złozyć fajną 11.
1
nokoments
nokoments
20 listopada 2021, 14:44
co to za DEPLĄSZ i co się stało z Jungdalem?
0
ósmy
20 listopada 2021, 14:52
Jungdal grał wczoraj z Primaverą z młodym Juve. A Sebastiano Desplanches to kolejny młodzik z Primavery U19 Milanu.
3
ACstach
ACstach
20 listopada 2021, 14:39
Całe szczęście, że Romagnoli wrócił szybko. Pytanie tylko na ile jest przygotowany do występu na pełnym obciążeniu.
Giroud

Generalnie uwielbiam Zlatana ale przedłużanie kontraktu o kolejny rok mnie zaskakuje. Oby nie kosztem transferu Belottiego.
20 listopada 2021, 13:58
Benek ostatnio na noszach był ściągany, także w tym meczu wątpię, że zagra od 1 minuty
0
20 listopada 2021, 14:02
Skurcz i gra na czas. Było oświadczenie sztabu algierskiego po meczu, znaczy się odnośnie skurczu, o grze na czas publicznie nikt nie mówił. :) Od powrotu do Mediolanu na 100% trenował z drużyną, żadnych przerw nie było.
5
Rossoneri777
20 listopada 2021, 13:44
Conti musi mieć jakaś spine. Szkoda tylko ze kessi który najbardziej zawiódł ciagle gra a tez powinien wypierdzialac na trybuny
- Tak Andrea.
- Mam dość tego! Nie będę grał w następnym meczu!
- Ale i tak nie jesteś powołany...
1
MrAncelotti
MrAncelotti
Po prostu wolał pobierać pensję z Milanu niż zmienić klub i zarabiać znacznie mniej.
5
Piotrek1899
Piotrek1899
20 listopada 2021, 13:54
primo2p

Długo nad tym myślałeś? Po innych Twoich postach wnioskuję, że kawał czasu Ci zleciał. No po prostu boczki zrywać ;)
1
primo2p
primo2p
@ Piotrek1899
Dzięki że obserwujesz moje posty, cieszę się.
Jeszcze bardziej że się 'uśmiałeś'.

Co do zdania 'Po innych Twoich postach wnioskuję, że kawał czasu Ci zleciał.' to faktycznie chwilę go czytałem, żeby zrozumieć tą Twoją polszczyznę.

Co do czasu wymyślenia, z napisaniem jakieś 1.5 minuty, jeżeli tak Cię to bardzo interesuje ;]
4
Piotrek1899
Piotrek1899
20 listopada 2021, 14:15
Jakoś specjalnie Twoich postów nie obserwuję. Po prostu ich "ambitna" treść przykuwa uwagę ;)
1
MrAncelotti
MrAncelotti
Empoli ma dobrego trequartistę.
Nedim Bajrami, ma 22-lata , ma juź w tym sezonie 3 gole i 2 asysty.
20 listopada 2021, 13:07
Romek w Tobie nadzieja, no ale jak mawia klasyk " jak trwoga to do Romka"

Benek i Ibra niech odpoczną na LM
Obstawiam, że w drugiej połowi wejdzie Mesjasz i strzeli zwycięską bramkę, ale zejdzie z kontuzją.
1
jarek2572
jarek2572
20 listopada 2021, 12:43
Jednym słowem MASAKRA. Teoretycznie 4 z podstawy brakuje.... A nasz kocurek Conti gdzie ? Już się nawet nie łapie?
0
TR3V0R
TR3V0R
20 listopada 2021, 12:49
znając życie to pewnie też jakiś uraz czy coś, ale o chłopie już nawet nie ma co pisać, bo w tym sezonie to on chyba nawet minuty nie zagrał :P