AC MILAN – BOLOGNA 1:0
p. | Drużyna | M | W | R | P | Bramki | PKT | |
1. | SSC Napoli | 3 | 3 | 0 | 0 | 6-1 | 9 | |
2. | Juventus FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7-3 | 9 | |
3. | US Cremonese | 3 | 2 | 1 | 0 | 5-3 | 7 | |
4. | Udinese Calcio | 3 | 2 | 1 | 0 | 4-2 | 7 | |
5. | AC Milan | 3 | 2 | 0 | 1 | 4-2 | 6 | |
6. | AS Roma | 3 | 2 | 0 | 1 | 2-1 | 6 | |
7. | Atalanta BC | 3 | 1 | 2 | 0 | 6-3 | 5 | |
p. | Strzelec | Bramki |
1. | Marcus Thuram | 3 |
2. | Dušan Vlahović | 2 |
3. | Nico Paz | 2 |
Opublikowano obsadę sędziowską na mecze 5. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Spotkanie Atletico Madryt - AC Milan (środa, 24 listopada, godz. 21:00, Wanda Metropolitano) poprowadzą rozjemcy ze Słowenii na czele ze Slavko Vinciciem jako sędzią głównym. Arbitrami asystentami będą Klancnik oraz Kovacic, zaś za technologię VAR będą odpowiedzialni Holendrzy - Van Boekel oraz Kamphuis.
Vincić sędziował w zeszłym sezonie jeden mecz z udziałem Milanu - zremisowany 1:1 na Old Trafford z Manchesterem United w 1/8 finału Ligi Europy.
Osimhen pauza do stycznia/lutego, Anguissa out na 3 tygodnie
jak potem sobie wróci i znowu będzie odwalał. Powinni tak zrobić ze jak błąd doprowadzi do porażki zespołu to sędzia(lub sędziowie bo ci z Varu tez czasem decyzje maja takie ze sami nie wiedza co robią) płaca drużynie pieniądze które by zyskali wygrywając ten mecz, może wtedy by sie przykładali a nie ze pokażą ujęcie z takiej kamery co nic nie widać